Lubisz aktywny wypoczynek ze swoim psem i nie masz jeszcze konkretnych planów na wiosenne, letnie i jesienne wypady? Budujemy zestawienie najciekawszych propozycji obozów i warsztatów z czworonogami w całej Polsce!

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii

Gdzie: Żywiec (Beskid Żywiecki) lub Rusinowo (Zachodniopomorskie)

Cena: 1600 – 2200 zł

Terminy:

04-11.07.2022 (Żywiec)

20-27.08.2022 (Żywiec)

19-26.09.2022 (Rusinowo)

Kilka słów o wydarzeniu:
Jeśli szukasz ciekawego miejsca do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, blisko tętniącego życiem i pachnącego lasu lub morza, cichego, a zarazem idealnego do wypoczynku z psem zapraszamy na obóz szkoleniowo-wypoczynkowy do Beskidu Żywieckiego lub do Rusinowa nad morzem.

Noclegi w świetnie wyposażonych domkach.

W trakcie obozu 2 razy dziennie po 2 godz. zajęć szkoleniowych (oczywiście z przerwami dla psów), podczas których Twój pies pozna wszystkie podstawowe komendy: kontakt wzrokowy, targetowanie, siad, psie sztuczki, przywołanie, prawidłowa zabawa szarpakiem, podawanie przedmiotu, leżenie, zostawanie, dostawianie do nogi, chodzenie przy nodze, chodzenie na luźnej smyczy, zostaw-weź. Poziom trudności dopasowany do wieku i posiadanych już umiejętności psów.

Po powrocie do domu wystarczy, że utrwalisz mu te umiejętności, a Twój pies będzie świetnie wyszkolony. Oprócz tego dodatkowe zajęcia z psami, konsultacje bahawioralne, nie braknie też czasu na odpoczynek, spacery i wspólną biesiadę przy grilu.

Zapisy i więcej szczegółów:

tel. 728 087 314
e-mail: kontakt@pazia.pl
https://pazia.pl/kursy-i-seminaria/

Jak rozumieć się z psem – warsztaty z komunikacji z Gretą Rogoz

Gdzie: Zagroda Kuwasy, Woźnawieś 30A, 19-206 Rajgród

Termin: 8-10 kwietnia 2022

Cena warsztatów obejmuje: dwudniowe warsztaty, w tym indywidualne sesje
240 zł pies + przewodnik, 120 zł wolny słuchacz bez psa, ponadto koszt zakwaterowania i pełnego wyżywienia: 650 zł/osoba z psem, 550 zł/osoba towarzysząca, zakwaterowana w pokoju z psem i opiekunem psa

Kilka słów o wydarzeniu:
Prowadząca warsztaty Greta Rogoz ma wieloletnie doświadczenie z psami. Szkoliła psy, pracowała w schronisku dla bezdomnych zwierząt, prowadziła kennel zaprzęgowy, posiadała też hodowlę psów rasy alaskan malamut. Obecnie prowadzi hotel dla bezdomnych zwierząt, współpracując z organizacjami i fundacjami, np. SOS Husky. Mimo że posiada uprawnienia treserskie i instruktorskie, obecnie odeszła od tradycyjnych sposobów szkolenia, za to dołączyła do stale rosnącego grona zwolenników komunikacji z psami, opartej na uważnej obserwacji i na mowie ciała, a nade wszystko na empatii, która okazywana zwierzęciu w zrozumiałej dla niego formie, wywołuje tak samo przyjazną i szczerą reakcję.

Jeśli nie zależy ci na mechanicznym wyrobieniu u Twojego psa nawyków, na jego ślepym posłuszeństwie i na popisywaniu się wykonywanymi przez Twoje zwierzę sztuczkami, za to chcesz abyście się z Twoim psem dobrze rozumieli i abyście miło spędzali sobie razem czas – te warsztaty są dla Ciebie. Gdy masz ze swoim psem problemy, to wcale to nie oznacza, że jest on mało inteligentny lub złośliwy. Może po prostu się kompletnie nie rozumiecie – Ty jego, a on Ciebie. Skorzystajcie z usług tłumacza z psiego na nasze, czyli z warsztatów Grety.

Warsztaty odbędą się w komfortowych warunkach. Zagroda Kuwasy to „psiolubny” pensjonat, położony na podlaskiej wsi, dysponujący 9 ha swojego terenu, stanowiącego świetne miejsce na spacery. Przytulne, stylowe pokoje pozwolą Tobie i psu wypocząć, a właściciele psów mogą liczyć na smaczne wyżywienie przez cały pobyt, tak w wersji tradycyjnej, jak i wegetariańskiej

Zapisy i więcej szczegółów:

http://www.zagrodakuwasy.pl/2022/01/23/warsztaty-z-komunikacji-2022/

___

Organizujesz obóz lub warsztaty dla psów i chciałbyś się znaleźć w tym zestawieniu? Odezwij się na hello@doginclusive.com 🙂