Cennik

Cennik DogInclusive


Dla obiektów zarejestrowanych po 23.02.2024:

Dołączenie do DogInclusive jest darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Obecnie pracujemy nad naszą nową stroną. W kwietniu 2024 odsłonimy nową wersję portalu i umożliwimy prowadzenie kalendarza i przyjmowanie rezerwacji online. Wtedy od każdej rezerwacji na DogInclusive pobierzemy prowizję 15%+VAT


Dla obiektów zerejestrowanych przed 23.02.2024:

Rejestracja i pierwsze 2 miesiące obecności w naszym serwisie są darmowe. Nie pobieramy prowizji za rezerwację. 

Po tym okresie opłata dalszej publikacji oferty w serwisie wynosi 339 PLN netto i obejmuje:

Uwaga: Okres próbny dotyczy pierwszej oferty opublikowanej na Twoim koncie DogInclusive – jeśli chcesz dodać więcej obiektów, zapłacisz za nie od razu roczny abonament. 


Co otrzymasz w zamian?

  • obecność na najbardziej skutecznej platformie noclegów z psem. Posiadamy moduł do zapytania o rezerwacje i jesteśmy pierwszą stroną, która pojawia się na hasło "wakacje z psem" w wyszukiwarce Google! (sprawdź tutaj)
  • dotarcie do unikalnej i rosnącej grupy turystów (napisz do nas, a udostępnimy Ci bieżące statystki użytkowników strony z Google Analytics)
  • możliwość dodania informacji kontaktowych i linków do swojej własnej strony
  • możliwość dodatkowych, dedykowanych akcji marketingowych na przykład relacji z wyjazdów, wywiadów, wpisów na blogu – nasze możliwości są nieograniczone :)

Czy to działa? Nasze referencje:

Bardzo dużo gości dzwoni oraz wysyła zapytania - to naprawdę działa :) bardzo dobrze skonstruowana oferta  i łatwa w edycji. Super miejsce,  którym zarówno goście jak i Ośrodki znajdą to czego szukają :) Polecam bardzo :)
Domy Morskie

__

Poprzez DogInclusive dotarło do nas wielu bardzo sympatycznych gości ze swoimi pupilami. Zdecydowanie polecamy ten sympatyczny portal ośrodkom psiolubnym.
Antoni Jackiewicz, Gościniec Pod Zielonym Jajem

__

Wspaniały kontakt i życzliwość zawsze pomocnej  Pani Marty skutkuje wspaniałą współpracą i promocją naszego ośrodka w DogInclusive. Pani Marta nie tylko kocha zwierzęta, ale lubi też ludzi :) serdecznie polecam osobom niezdecydowanym ;)
Zuzanna, Domki Promyk Mrzeżyno

__

Goście z DogInclusive to świetni ludzie. :)
Jeziorownia

__

Kochamy psy (i koty, i w ogóle zwierzaki ;)) i dzięki DogInclusive gościmy ludzi myślących podobnie, rozumiejących nasze przesłanie, z którymi czujemy sie jak starzy znajomi. No i gościmy bardzo sympatyczne psy, zwłaszcza znajdy, pieski ze schronisk i azylów, miło patrzeć, jak u nas czują się jak w raju!
Robert Maluchnik, Pensjonacik pod Tulipanem nad Jeziorem

__

Portal w profesjonalny sposób promujący ideę miejsc przyjaznych psom. 
Villa Toscana Boutique

__

Po pierwsze kontakt z szefową DogIclusive to sama przyjemność, a poza tym co raz więcej osób zgłasza się do nas z zapytaniami o pobyt z psem po przeczytaniu naszej oferty na DogInclusive i relacji pani Marty z pobytu u nas na Grenlandzie. Dziękujemy za współpracę.
Maja Celuch, Grenlanda

__

To wspaniała społeczność ludzi, którzy chcą i dzięki DogInclusive MOGĄ podróżować bez przeszkód z psami. Poza tym współpraca z panią Martą to sama przyjemność :)
Joanna Guzik, Zawory 72Dlaczego warto powiedzieć o Twoim miejscu właścicielom psów?

  • w 45% gospodarstw domowych w Polsce mieszka przynajmniej jeden pies - jesteśmy najbardziej psiolubnym krajem w Europie (GfK, Pet Ownership report May 2016)
  • w całej Europie mieszka w sumie 81 milionów czworonogów i liczba ta z roku na rok rośnie (www.statista.com/statistics/414956/dog-population-european-union-eu-by-country/)
  • coraz częściej traktujemy nasze zwierzęta jak członków rodziny. W Polsce w 2011 roku uważało tak 36% właścicieli zwierząt (TNS OBOP, 2011). Na pewno słyszałeś kiedyś określenie "psia mama". A skoro mówimy o psach jak o dzieciach, chcemy dla nich jak najlepiej!
  • właściciele psów wydają na nie coraz więcej. W ostatnich latach pojawiły się lody dla czworonogów, psie piekarnie, psie piwo…nawet Starbucks serwuje "Puppuccino", czyli specjalny napój dla psów :)
  • z DogInclusive dotrzesz do właścicieli psów, którzy chętnie z nimi podróżują. Nie będziesz tylko jednym z miliona miejsc na masowych portalach. Możesz pokazać, że Twoje miejsce jest dopasowane do potrzeb miłośników czworonogów!