Dołącz do bazy miejsc przyjaznych psom - masz 6 miesięcy na wypróbowanie naszego serwisu

Spraw, by jeszcze więcej turystów odkryło Twoje miejsce!

Dodaj swoją ofertę do bazy DOGINCLUSIVE

Czy wiesz, że w polskich domach mieszka ok. 7 mln psów? Traktujemy je jak członków rodziny i chcemy dla nich jak najlepiej!. Jeśli psy są mile widziane w Twoim gospodarstwie agroturystycznym, campingu, hotelu lub apartamencie, dołącz do szybko rozwijającej się bazy miejsc przyjaznych czworonogom. Pierwsze pół roku obecności w bazie jest darmowe, możesz więc przetestować, jak działamy!

Miejsca w DogInclusive powinny akceptować wszystkie rozmiary psów, a wszystkie dodatkowe opłaty umieszczać w ofercie na naszej stronie. Pasujesz do opisu? Sprawdź, jak łatwo do nas dołączyć.

  • Zarejestruj się

    Podaj podstawowe dane (trwa to dosłownie chwilę) i otrzymaj dostęp do panelu właściciela.

  • Opisz swoje miejsce

    Opisz swoje miejsce i dodaj je do bazy.

  • Opublikuj ofertę

    Od teraz Twoja oferta będzie widoczna dla wszystkich dwu- i czteronożnych fanów pięknych miejsc!

Czy to działa? Nasze referencje:

Bardzo dużo gości dzwoni oraz wysyła zapytania - to naprawdę działa :) bardzo dobrze skonstruowana oferta  i łatwa w edycji. Super miejsce,  którym zarówno goście jak i Ośrodki znajdą to czego szukają :) Polecam bardzo :)
Domy Morskie

__

Poprzez DogInclusive dotarło do nas wielu bardzo sympatycznych gości ze swoimi pupilami. Zdecydowanie polecamy ten sympatyczny portal ośrodkom psiolubnym.
Antoni Jackiewicz, Gościniec Pod Zielonym Jajem

__

Wspaniały kontakt i życzliwość zawsze pomocnej  Pani Marty skutkuje wspaniałą współpracą i promocją naszego ośrodka w DogInclusive. Pani Marta nie tylko kocha zwierzęta, ale lubi też ludzi :) serdecznie polecam osobom niezdecydowanym ;)
Zuzanna, Domki Promyk Mrzeżyno

__

Goście z DogInclusive to świetni ludzie. :)
Jeziorownia

__

Kochamy psy (i koty, i w ogóle zwierzaki ;)) i dzięki DogInclusive gościmy ludzi myślących podobnie, rozumiejących nasze przesłanie, z którymi czujemy sie jak starzy znajomi. No i gościmy bardzo sympatyczne psy, zwłaszcza znajdy, pieski ze schronisk i azylów, miło patrzeć, jak u nas czują się jak w raju!
Robert Maluchnik, Pensjonacik pod Tulipanem nad Jeziorem

__

Portal w profesjonalny sposób promujący ideę miejsc przyjaznych psom. 
Villa Toscana Boutique

__

Po pierwsze kontakt z szefową DogIclusive to sama przyjemność, a poza tym co raz więcej osób zgłasza się do nas z zapytaniami o pobyt z psem po przeczytaniu naszej oferty na DogInclusive i relacji pani Marty z pobytu u nas na Grenlandzie. Dziękujemy za współpracę.
Maja Celuch, Grenlanda

__

To wspaniała społeczność ludzi, którzy chcą i dzięki DogInclusive MOGĄ podróżować bez przeszkód z psami. Poza tym współpraca z panią Martą to sama przyjemność :)
Joanna Guzik, Zawory 72Mówią o nas:

Weranda Country
NTT 2019

Masz pytania? Napisz na hello@doginclusive.com.

Nie jesteś właścicielem, ale znasz psiolubne miejsce w Twojej okolicy? Byłeś na wakacjach z Twoim psem i chcesz się tym podzielić?

Napisz do nas! hello@doginclusive.com

Przydatne linki