14+ psiolubnych noclegów w górach

14+ psiolubnych noclegów w górach

W góry z psem? To będzie przyjemność!

W DogInclusive nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zachęcali Was do zabierania swoich czworonogów wszędzie ze sobą :) Wyjazd z psem w góry to wielka gratka dla Twojego pupila, ale i przecież dla Was - nie trzeba organizować mu hotelu na czas Waszego wyjazdu, a do tego kto Was bardziej zachęci do spacerów? No właśnie! Z psem w Beskidy, z psem w Tatry, z psem do restauracji i do hotelu - oto nasza recepta na sukces.

Gdzie w góry z psem?

Gdzie w góry z psem? To pytanie zadajecie nam bardzo często. Nasza odpowiedź? 

Wszystko zależy od Waszych oczekiwań i sposobów na spędzanie wolnego czasu. Jeśli podczas wyjazdu zdobywacie szczyty i wybieracie najtańsze motele, w których nie spędzacie za dużo czasu, a do tego nie lubicie restauracji czy barów, możecie pojechać praktycznie gdziekolwiek, gdzie znajduje się hotel przyjazny psom. W innym wypadku najlepiej wybrać się do większych ośrodków, gdzie jest większa szansa na restauracje, puby i inne miejsca, które nie mają nic przeciwko obecności czworonogów w swoich murach. 

Nieważne, na co się zdecydujecie - jesteśmy pewni, że znajdziecie swój wymarzony nocleg. Spójrzcie na listę przyjaznych psom miejsc w polskich górach: