7+ wyjątkowych miejsc na Boże Narodzenie z psem

7+ wyjątkowych miejsc na Boże Narodzenie z psem

Czy wyobrażacie sobie Święta bez swojego czworonoga? My też nie! Warto wykorzystać ten czas na długie spacery, nowe zabawy albo po prostu wspólne leniuchowanie. Jeśli w ostatniej chwili przyszła Wam go głowy myśl "A może by tak gdzieś jednak wyjechać", to znaleźliśmy dla Was ostatnie wolne, psiolubne miejsca. Do boju!

Boże Narodzenie z psem

Święta, zwłaszcza te Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który najchętniej spędzamy z naszymi najbliższymi oraz rodziną. Zaliczają się do niej również nasze zwierzęta, o których nie powinniśmy zapominać. W tych dniach pojawia się świąteczne drzewko, w powietrzu unoszą się intensywne aromaty, a po domu przechadzają się goście. Jak przygotować na to nasze psiaki? Święta z psem nie muszą być wyzwaniem.

Smakołyki dla każdego

Intensywne zapachy oraz wspaniałe świąteczne aromaty są odczuwalne nie tylko dla domowników, ale również dla naszego psa. Pamiętajmy, że wiele dań i przysmaków, które są tak uwielbiane przez dzieci i dorosłych, mogą być, bardzo niebezpieczne dla naszego czworonoga. Z tego powodu warto kupić przysmaki, które są specjalnie stworzone dla zwierząt. Oznacza to, że te święta mogą być syte dla wszystkich i w pełni bezpieczne, bez żołądkowych niespodzianek. Możesz również spróbować samodzielnie upiec różnego rodzaju rarytasy dla psów.

Psie święta - gdzie?

Pamiętajcie, że w przypadku świątecznych wyjazdów na Doginclusive też znajdziecie noclegi przyjazne psom. Hotele, agroturystyki, domki na wyłączność – gdzie tylko sobie wymarzycie. Wszystkie obiekty na liście poniżej ogłaszają, że mają jeszcze wolne terminy  na te święta! :)

W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...