Agroturystyka z psem

Agroturystyka z psem

Szum drzew, świeże powietrze, domowe jedzenie i mnóstwo terenów spacerowych w okolicy – czego chcieć więcej? Coraz więcej osób wybiera agroturystykę z psem jako formę spędzania dłuższego urlopu albo weekendowego wypadu za miasto. I my się wcale im nie dziwimy!

Agroturystyka z psem – jak wybrać najlepszą?

Osoby podróżujące z psem muszą wziąć pod uwagę wiele dodatkowych kryteriów - poza tymi oczywistymi jak lokalizacja, wyżywienie i ceny. Po pierwsze, upewnij się czy i jakie zwierzęta żyją w gospodarstwie agroturystycznym, które chcesz odwiedzić. To bardzo ważne! Na DogInclusive w sekcji “uDOGodnienia” gospodarze informują, jeśli mają też swoje zwierzęta, na które trzeba uważać. Agroturystyka z psem to przecież właśnie wakacje na wsi! Po drugie, dla starszych lub strachliwych czworonogów istotny aspekt to schody: do pokojów często prowadzą strome schody, które mogą spowodować, że będziesz musiał/musiała wnosić pupila na rękach.

Agroturystyka z psem - warto przemyśleć

Odpowiedz sobie też na pytania – czy teren ma być ogrodzony? Czy zależy Ci, aby pies mógł swobodnie biegać bez smyczy? Czy w okolicy powinno być jezioro lub inne miejsce do schłodzenia psich łapek w upalne dni? Nie każda agroturystyka z psem spełni takie kryteria - w gruncie rzeczy chodzi głównie o wakacje na wsi. Dlatego pomyśl, jak chcecie spędzać czas i czy wybrane miejsce daje Wam możliwości, jakich oczekujecie.

Najlepsze agroturystyki przyjazne psom

Najlepsze agroturystyki przyjazne psom znajdziesz oczywiście na DogInclusive – w filtrach w sekcji “uDOGodnienia” znajdziesz wszystkie najważniejsze psie kryteria! Sprawdź, co polecamy:


W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...