Agroturystyka z psem

Agroturystyka z psem

Szum drzew, świeże powietrze, domowe jedzenie i mnóstwo terenów spacerowych w okolicy – czego chcieć więcej? Coraz więcej osób wybiera agroturystykę z psem jako formę spędzania dłuższego urlopu albo weekendowego wypadu za miasto.

Agroturystyka z psem – jak wybrać najlepszą?

Osoby podróżujące z psem muszą wziąć pod uwagę wiele dodatkowych kryteriów poza tymi oczywistymi jak lokalizacja, wyżywienie i ceny. Po pierwsze, jeśli Twój psi przyjaciel ma myśliwskie zapędy, upewnij się czy i jakie zwierzęta żyją w gospodarstwie agroturystycznym, które chcesz odwiedzić. To bardzo ważne. Na DogInclusive w sekcji “uDOGodnienia” gospodarze informują, jeśli mają też swoje zwierzęta, na które trzeba uważać. Po drugie, dla starszych i bardziej strachliwych czworonogów istotny aspekt to schody: w wielu agroturystykach w Polsce do pokojów prowadzą strome, ażurowe i drewniane schody, które mogą spowodować, że będziesz musiał/musiała wnosić pupila na rękach. 

Odpowiedz sobie też na pytania – czy teren ma być ogrodzony, czy zależy Ci, aby pies mógł swobodnie biegać bez smyczy, czy w okolicy powinno być jezioro lub inne miejsce do schłodzenia psich łapek w upalne dni?

Najlepsze agroturystyki przyjazne psom

Najlepsze agroturystyki przyjazne psom znajdziesz oczywiście na DogInclusive – w filtrach w sekcji “uDOGodnienia” znajdziesz wszystkie najważniejsze psie kryteria! Sprawdź, co polecamy:


W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...