Bieszczady z psem

Bieszczady z psem

Bieszczady z psem cieszą się niezmienną popularnością wśród podróżujących z czworonogami. Przed wyjazdem warto sprawdzić, gdzie można wejść z pupilem, a które szlaki są otwarte. Potem poszukajcie psiolubnego noclegu: hotelu, ogrodzonego domku, pensjonatu albo agroturystyki – w bazie noclegów DogInclusive znajdziecie mnóstwo miejsc przyjaznych psom!


Bieszczady z psem – przepisy


Ważna wiadomość: Bieszczadzkiego Parku Narodowego nie odwiedzicie z psem. Ten zakaz nie dotyczy psów asystujących, ale wszystkie inne czworonogi nie mogą wejść na szlaki BdPN. Ale nie oznacza to, że powinniście zrezygnować z wymarzonego wypadu na wakacje z psem w Bieszczady! Znajdziecie mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia, niektórzy twierdzą, że dużo bardziej urokliwych niż główne szlaki w samym Parku :) 


Gdzie w Bieszczady z psem?


Sprawdźcie okolice Jasła, Soliny (np. Polańczyk), odkryjcie małą, nieistniejącą już wieś Łopienka i okoliczną ścieżkę przyrodniczą, zajrzyjcie do rezerwatu Sine Wiry… Jeśli macie ochotę na wspinaczkę, wejdźcie na Dwernik Kamień. Miejsc dostępnych dla psów w Bieszczadach jest więcej, na przykład pasma Wysokiego Działu, Łopiennika, Otrytu… Na pewno znajdziecie coś idealnego dla Waszych pupili.


Bieszczady noclegi z psem – hotele i domki


W Bieszczadach znajdziecie cały wachlarz miejsc noclegowych, gdzie będziecie mile widziani z psem. Na DogInclusive znajdziecie hotele, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyki, pensjonaty i oczywiście ogrodzone domki na wyłączność. Sprawdźcie sami!
W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...