Góry z psem

Góry z psem

Góry z psem sprawdzą się idealnie o każdej porze roku. Nieważne, czy Ty i Twój pies zdobyliście już wiele szczytów, czy dopiero zaczynacie swoje wędrówki, a Twój pies w górach będzie po raz pierwszy: na pewno znajdziecie tam idealne miejsce na spędzenie długich wakacji czy krótkiego, weekendowego wypadu.

Gdzie w góry z psem?


Każde pasmo górskie w Polsce jest inne – to wie każdy uczeń podstawówki. Ale gdzie najlepiej pojechać z psem w góry? Najpopularniejsze wśród psiarzy kierunki to: 


  • Karkonosze - Karkonoski Park Narodowy jest otwarty dla czworonogów i wielu z Was wybiera właśnie Szklarską Porębę lub Karpacz z psem jako cel swoich wędrówek. Popularne wśród psiarzy szlaki to ten na Śnieżkę, Szrenicę, Śnieżne Kotły… Uwaga: to dosyć wymagające góry. Dla początkujących polecamy pobliskie Izery.
  • Bieszczady – mimo, że sam Park Narodowy jest zamknięty dla psów, wokół znajdziecie mnóstwo tras spacerowych, np. w okolicach Jasła, Soliny, rezerwat Sine Wiry czy Dwernik Kamień.
  • Góry Stołowe – i kolejny Park Narodowy otwarty dla psów! Spróbujcie tras nna Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Radkowskie Skały, Skalne Grzeby.
  • Tatry - TPN jest zamknięty dla czworonogów, ale jeśli odwiedzasz Zakopane z psem, możecie spacerować Doliną Chochołowską, Drogą pod Reglami lub wejść na Gubałówkę. Sporo osób decyduje się też odwiedzić naszych słowackich sąsiadów – po drugiej stronie granicy szlaki są przyjazne czworonogom. 


Noclegi z psem w górach


Na DogInclusive znajdziesz hotele, apartamenty, ogrodzone domki dla Ciebie i Twojego czworonoga – przejrzyj nasze propozycje i zobacz, jakie uDOGodnienia przygotowało każde z miejsc. Chcesz przyjechać z większą liczbą psów? Zależy Ci, żeby pies mógł chodzić bez smyczy po terenie albo żeby mógł zostać na chwilę sam w pokoju? Szukasz obiektu na wyłączność? To wszystko czeka w naszej wyjątkowej bazie:

W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...