Karkonosze z psem

Karkonosze z psem

Karkonosze to popularny kierunek na wędrówki w góry z psem– argumentem niech będzie chociażby Karkonoski Park Narodowy, gdzie psy są mile widziane. Wielu psiarzy uwielbia te tereny, ale też ostrzega, że szlaki bywają wymagające! Sprawdźcie koniecznie, które są dostępne dla czworonogów. No i znajdź miejsca, gdzie możecie zanocować z pupilem w świetnych warunkach. Karkonosze z psem? Z nami to łatwe!


Karkonosze z psem – najpopularniejsze szlaki


Miejsca najczęściej polecane na wędrówki z psem to:

  • Śnieżka
  • Łabski Szczyt 
  • Śnieżne Kotły
  • Szrenica
  • Schronisko Samotnia nad Małym Stawem
  • Strzecha Akademicka


Karkonosze – noclegi z psem

Świetnymi bazami wypadowymi są Szklarska Poręba, Karpacz, ale też mniejsze miejscowości. Na DogInclusive znajdziesz różne noclegi z psem – agroturystyki, domki na wyłączność, hotele. Łączy je jedno: wszystkie witają czworonogi z otwartymi ramionami :) Sprawdź noclegi przyjazne psom w Karkonoszach, spakujcie plecaki, weźcie smycz i ruszajcie na górskie trasy. Będzie się działo!

Karpacz z psem i nie tylko

Wybierając się w Karkonosze z psem pamiętajcie, że Karkonosze to nie tylko Szklarska Poręba i Karpacz. W okolicach nie brakuje pięknych miejsc w mniejszych miejscowościach. W Doginclusive szukamy dla Was różnych miejsc: niezależnie od tego, czy stawiacie na odludzie, czy pełen ludzi Karpacz. Z psem w górach zawsze jest fajnie!


Karkonosze z psem? Zapraszamy do wyszukania noclegu idealnego!

W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...