Mazury z psem

Mazury z psem

Mazury z psem - dobry pomysł!

Wyjazd na Mazury z psem to pomysł godny rozważenia. Na szczęście coraz więcej hoteli i pensjonatów w tym regionie jest otwartych na wakacje z psem. Mazury to więc miejsce, gdzie bez trudu znajdziemy zarówno nocleg dla naszego czworonoga, jak i restauracje, które nie mają problemów z ugoszczeniem całej Waszej rodziny pod jednym dachem ;) Piękne plenery, lasy i oczywiście jeziora to przestrzeń, w której może wypocząć i świetnie bawić się cała rodzina. Z Waszym psiakiem włącznie!

Mazury z psem - o czym pamiętać?

Wybierasz się na Mazury? Noclegi z psem muszą być wcześniej starannie wybrane. Koniecznie wybierzcie hotel, który jest otwarty na przyjęcie Waszego czworonoga - nikt nie lubi nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu. Zastanówcie się, gdzie będziecie jedli (pokój typu studio czy jedzenie na mieście? Jeśli to drugie, to gdzie?) oraz jak będziecie spędzali wolny czas. Planujecie żeglugę? Jeśli pies nigdy jeszcze nie był na żaglach, nie planujcie na nich całego wyjazdu - trzeba liczyć się z odmową zwierzęcia.

Mazury z psem - zdrowie czworonoga

Wakacje z psem? Mazury? To nie tylko nocleg! Pamiętajcie o pierwszej pomocy w przypadku skaleczenia. Konieczna będzie też ochrona przeciw kleszczom - albo w formie tabletek, albo w formie obroży. Niezależnie od wybranej opcji, na wakacje na Mazury z psem, warto wziąć pęsetę lub specjalny przyrząd do usuwania tych owadów. Poza karmą i posłaniem pamiętajcie również o ręcznikach dla psa - będzie wiele okazji, żeby się zmoczył!

Mazury z psem domki? A może hotel? Zobacz nasze propozycje najlepszych noclegów, które idealnie sprawdzą się na Mazurach z psem! :)


W pobliżu

keyboard_arrow_down

Region

keyboard_arrow_down

Województwo

keyboard_arrow_down

Rodzaj noclegu

keyboard_arrow_down

uDOGodnienia

keyboard_arrow_down
Pobieranie kolejnych ofert...