Wakacje z psem nad morzem

Wakacje z psem nad morzem


Z psem nad morze - jak to zorganizować?

Wypoczynek nad morzem z psem może być świetną frajdą dla obu stron. Wystarczy wszystko odpowiednio zorganizować i dobrze się przygotować, aby cieszyć się udanymi wakacjami z czworonogiem, który chętnie rozprostuje łapy w nadmorskich lasach i na plaży. Gdzie z psem nad morze? Jak wybrać noclegi nad morzem z psem? Przedstawiamy krótką checklistę - o czym warto pamiętać, wybierając wakacje z psem nad morzem.


Gdzie z psem nad morze?

Pytanie jest łatwiejsze, niż się z pozoru wydaje. Dlaczego? Dlatego że ośrodki są z roku na rok bardziej przygotowane na przyjazd naszych pupili: rośnie liczba plaż otwartych na psy, restauracji, do których możemy z nimi wejść i oczywiście domków i hoteli, w których przywitają nas z otwartymi rękami. Wybierając miejsce, poza dostępnością interesujących nas noclegów z psem, warto szukać również pod kątem plaż otwartych dla czworonogów. Takich na szczęście jest wiele, m.in. w Trójmieście, Świnoujściu, Dąbkach, Międzyzdrojach, Pogorzelicy, Rewalu, Pobierowie, Niechorzach czy Kołobrzegu i Łebie.


Domki nad morzem z psem

Noclegi nad morzem z psem to już większa trudność, ale pojawia się coraz więcej interesujących propozycji - które skrzętnie dla Was sprawdzamy i publikujemy ;) Hotel nad morzem z psem, a może pensjonat, pole namiotowe, domki? Nad morzem z psem może być wygodnie i przyjemnie. Na co zwrócić uwagę? Czy teren hotelu jest ogrodzony, czy można przyjść z psem na stołówkę i czy wokół jest dużo dobrych miejsc na spacery :)