Co to za miejsce?
Domek ogrodzony, w pełni wyposażony, położony na lubelszczyźnie w miejscowości Żary. Idealne miejsce na wypoczynek ze swoim zwierzakiem.
REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE!
uDOGoodnienia
Domek położony jest w lesie zdala od miejskiego zgiełku. Do najbliższej plaży ok10 min spacerkiem przez las, a do rzeki ok 20 min.
Okolice i atrakcje
Wypoczywając w Białym Domku masz dużo miejsca na spacery. W zaledwie 10 min dotrzesz do 40 ha zbiornika wodnego Biszcza-Żary.
Jezeli znudzi Ci się błogie leniuchowanie polecam wyprawę po okolicy-chętnie opowiem gdzie się wybrać i co zwiedzić.
Dostępne pokoje
Do dyspozycji gości przeznaczony jest całoroczny domek ogrzewany kominkiem. Dwie sypialnie na piętrze pomieści 6 osób.
Wyżywienie
Cennik
Cena od 350zł uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób. ZWIERZAKI wypoczywają gratis ponieważ nie pobieramy za nie dodatkowej opłaty.
0 PLN / za psa
Adres obiektu
Żary 3
23-425 Żary
Polska