noclegi / pensjonaty / województwo pomorskie

Cichy Kącik

pensjonaty, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Nasz dom wypoczynkowy prowadzimy nieprzerwanie od wielu, wielu lat. W tym czasie odwiedziło nas wielu gości z najdalszych zakątków Polski i nie tylko.
Na dużej i ogrodzonej działce, wielkości 0,17 ha z urządzoną i pielęgnowaną małą architekturą, wybrukowanym chodnikami i parkingiem, placem zabaw dla najmłodszych oraz wiata barbecue – zapewniamy spokój i miłą atmosferę naszym gością w czasie pobytu w naszych progach.
W ciągu tych 19 lat gościliśmy setki osób, z których większość po kilka, a niektórych po kilkanaście razy. W tym czasie po dokonaniu niezbędnych remontów i modernizacji wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług dla rodzin z dziećmi. Ze względu na małą architekturę i rozplanowanie, obiekt jest również przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

uDOGoodnienia

Odległość do plaży wynosi 1700 metrów.
Odległość do lasu wynosi 10 metrów.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Kąty Rybackie to mała perła na wschodnim, polskim wybrzeżu – nawet w sezonie, jest tutaj mniej tłoku, dzięki czemu można odpocząć. Tym bardziej przebywając w naszym domu wypoczynkowym. Jak sama nazwa wskazuje i o co przez lata dbaliśmy z mężem, można tutaj odnaleźć cichy, spokojny, ciepły kącik. W okolicy doskonale spędza się czas w celu wyciszenia od zgiełku miast. Piesze wędrówki po lasach, wypady rowerowe no i klimatyczne morze z dużymi, czystymi, piaszczystymi plażami – to to co przez wiele lat przyciągało do nas turystów."

Dostępne pokoje

Do dyspozycji gości mamy pokoje 2 os. oraz 6 szeregowych domków 2-pokojowych z pełnymi aneksami kuchennymi, 3 z nich mają klimatyzację. Domki te zlokalizowane są w oddzielnym pawilonie hotelowym z bezpośrednimi wyjściami na teren obiektu. Goście mogą swobodnie korzystać z dużego trawiastego ogrodu z altaną, grillem i fontanną, dzieci z placu zabaw; a goście domków 2-pokojowych z całkowicie wyposażonej kuchni w pomieszczeniach. Pokoje 2-os. wyposażone są w lodówki i czajniki elektryczne. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w łazienki i TV. W granicach posesji zapewniamy bezpłatny i bezpieczny parking oraz dostęp do internetu.

Wyżywienie

Aneksy kuchenne w domkach szeregowych wyposażone są w czteropalnikową płytę elektryczną, zlewozmywak, lodówkę i pozostałe akcesoria kuchenne.

Aneks kuchenny

Cennik

Koszt wynajęcia domku szeregowego wynosi 160-220 zł/dobę
Koszt wynajęcia pokoju 2-os wynosi 80-100 zł/dobę

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Rybacka 26
82-110 Kąty Rybackie
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!