noclegi / agroturystyka / województwo dolnośląskie

Dom w Dolinie

agroturystyka

Co to za miejsce?

Zapraszamy do krainy ciszy, pięknych widoków i aktywnego wypoczynku!

Trzcińsko to mała wioska położona nieopodal Jeleniej Góry na obszarze obfitującym w atrakcje turystyczne, zarówno te kulturowe jak i przyrodnicze. Wokół nas są szlaki piesze i rowerowe, trasy spływów kajakowych, wspinaczek i trekkingów górskich, liczne pałace, zabytkowe opactwa, jak i tak wszystkim znane miejsca jak Karpacz, Szklarska Poręba czy Krzeszów.

Oddajemy do użytku naszych Gości pięć w pełni wyposażonych i gustownie urządzonych pokoi. Jesteśmy w stanie zakwaterować w komfortowych warunkach 12 osób. Naszą ofertę pokojów dopełnia nastrojowy salon z kominkiem, przytulna kuchnia z drewnianymi ławami, duuuży ogród z grillem, miejscem na ognisko, leżakami i hamakiem.

uDOGoodnienia

Sami posiadamy psy i koty. Są one częścią naszej rodziny, dlatego zawsze cieszymy się, jeśli goście przybywają do nas w komplecie, ze wszystkimi członkami rodziny, również tymi na czterech łapach. Nasze psy i koty są przyjazne, chodzą swobodnie po terenie działki. Od właścicieli zwierzaków oczekujemy odpowiedzialności. Nie chcemy pobierać opłat za zwierzaki i tego nie robimy, ale ważne jest, by pupile naszych gości miały swoje kojce/kocyki do spania, by ich właściciele sprzątali po nich i dbali o nasz Dom w Dolinie oraz szanowali naszych pozostałych gości.
Okolica jest wspaniała dla psów, ok. 200 m mamy do rzeki, na pola i łąki nawet bliżej. Psiaki można również wziąć w góry na szlaki Rudawskiego Parku Krajobrazowego, zaczynające się w naszej wiosce.

Pobieramy jednorazową opłatę za sprzątanie: 30 do 50 złotych w zależności od wielkości czworonoga.

  • Brak dodatkowej opłaty za psa

Okolice i atrakcje

W naszym ogrodzie Goście znajdą wygodne leżaki, hamak, miejsce na ognisko czy grilla. Dla dzieci przygotowaliśmy mały plac zabaw. Na miejscu można skorzystać też z małej biblioteczki dla dzieci i dorosłych. Bardziej aktywnych gości zapraszamy na spacery, wędrówki po górach, nad rzekę, na basen w pobliskim Wojanowie (5 km od nas), czy na rowery.

W okolicy jest również wiele atrakcyjnych miejsc:
- Rudawy Janowickie – niewysokie pasmo górskie położone we wschodniej części Sudetów Zachodnich; niezwykle popularne góry wśród osób uprawiających wspinaczkę skałkową oraz wśród rowerzystów.
- Ruiny średniowiecznego zamku Bolczów (Janowice Wielkie) Jedna z największych atrakcji gminy Janowice Wielkie.
- Starościńskie Skały – niewielkie skalne miasteczko na szczycie Lwiej Góry. Jedna z najciekawszych formacji skalnych nie tylko w Rudawach Janowickich, ale wręcz w całych Sudetach Zachodnich.
- Dolina Pałaców i Ogrodów – ponad dwadzieścia obiektów pałacowych z pięknymi parkami, prawdziwa perełka Kotliny Jeleniogórskiej. Na szczególną uwagę zasługują Pałac w Wojanowie, Łomnicy, Karpnikach czy Mysłakowicach.
- Karpacz - znana miejscowość turystyczna, ośrodek sportów zimowych, ok. 18 km od nas.
- Ski Arena Łysa Góra - ok. 18 km od nas
i wiele innych.

Dostępne pokoje

Oddajemy do użytku naszych Gości pięć w pełni wyposażonych i gustownie urządzonych pokoi. Jesteśmy w stanie zakwaterować w komfortowych warunkach 12 osób.
Posiadamy 2 pokoje trzyosobowe i 3 pokoje dwuosobowe.
Do dyspozycji gości jest przytulna kuchnia i salon z kominkiem.
Kuchnia jest w pełni wyposażona (naczynia, sztućce, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, czajnik itp.)
W salonie dostępne są TV i gry planszowe oraz kącik zabaw dla dzieci.
Szczegółowe informacje i zdjęcia znajdują się na www.domwdolinie.pl

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

45 zł./os. w pokoju ze wspólną łazienką (na 2 pokoje jedna łazienka)
50 zł./os. w pokoju z łazienką

30-50 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Trzcińsko 106
58-520 Janowice Wielkie
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Psy nocują tam bez opłat – sprawdź domek na wyłączność na Mazurach

  • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

  • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!