noclegi / agroturystyka / województwo podkarpackie

Domek Bobelina

agroturystyka, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Przygotowaliśmy do Państwa pełnej dyspozycji całoroczny, komfortowy, wolno stojący dom gościnny, znajdujący się w malowniczej miejscowości Strzebowiska gm. Cisna, opodal Wetliny, położony na wysokości 750 m. n.p.m. Miejscowość znajduje się na skraju Bieszczadzkiego Parku Narodowego i należy do Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.

uDOGoodnienia

Posesja jest ogrodzona, ale czasem może być chwilowy problem, zdarza się że ludzie lub zwierzęta niszczą ogrodzenie.

Na spacery polecam okolice Strzebowisk. Na terenie jest stawek, gdzie psy mogą się kąpać.

Prosimy o uzgodnienie przyjazdu z psem i ustalenie ceny za pobyt psa. W przypadku większych psów opłata jest jednorazowa od 50 do 100 zł.
Przyjmujemy maksymalnie jednego dużego psa lub dwa mniejsze.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Obiekt na wyłączność

Okolice i atrakcje

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy mini plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i drabinkami a dla wszystkich lubiących grillowanie, usytuowaną opodal stawu nową, urokliwą altanę na 12 osób, wyposażoną w centralnie usytuowany murowany grill.

Teren (0.5 ha działka) jest ogrodzony, brama zamykana. Przed domem miejsce parkingowe na 1-3 samochodów. Z dużego tarasu piękne widoki na Połoninę Wetlińską i Caryńską. Możliwość grillowania lub rozpalenia ogniska.

Dodatkowym atutem lokalizacji domku jest fakt, że oprócz oferowania wysokiego standardu pobytu w przepięknej okolicy, naszym Gościom proponujemy zobaczenie wielu ciekawych i interesujących miejsc i skorzystania z wielu atrakcji:

jazda konna w gospodarstwach agroturystycznych znajdujących się powyżej jak i poniżej w Strzebowiskach (do 1km)
Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa w Przysłupiu ok. 2.8 km i Majdanie k/Cisnej, ok. 14 km, – kryty basen w ośrodku w Smereku ok. 7
piękna pływalnia w szkole w Ustrzykach Dolnych, ok. 50 km
Rezerwat „Sine Wiry” ok. 10 km
Jezioro Solińskie wraz z zaporami w Solinie i Myczkowcach ok. 23 km (dojazd niedawno wyremontowaną piękną widokową drogą przez Buk i Polańczyk)
wycieczki krajoznawczo-samochodowe po Małej i Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej połączone m/n ze zwiedzaniem uroczych zabytkowych cerkiewek
liczne trasy do uprawiania kolarstwa górskiego
niezliczona możliwość pieszych wycieczek górskich, m. in. na Połoninę Wetlińską i Caryńską, Pasmo Małej i Wielkiej Rawki, Łopiennika oraz pasmo graniczne Jasła
w zimie wyciągi narciarskie w Kalnicy (5 km) i Cisnej ok. 11 km.
Komańcza – miejsce internowania Sł. B. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
Jeziorka Duszatyńskie – tzw. jeziora osuwiskowe znajdujące się na zachodnich zboczach Chryszczatej w pobliżu wsi Duszatyn, jedna z większych osobliwości przyrodniczych Bieszczadów.
ścieżka przyrodniczo-kulturowa „Dolina Łopienki” – odkrywanie jednego z najbardziej niezwykłych miejsc w Bieszczadach.

Dostępne pokoje

Domek jest dwukondygnacyjny, ogrzewany (CO), o powierzchni użytkowej ponad 120m2, przeznaczony w sumie dla 12 osób. Składa się z dwóch apartamentów.

Apartament górny (osobne wejście) stanowi salon z kominkiem i kompletem wypoczynkowym / wyjście na taras/, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze – dwie sypialnie 4 osobowe, jedna z łożem małżeńskim, pojedynczym tapczanem oraz łóżkiem rozkładanym (tzw. amerykanka) – z wyjściem na balkon, druga z dwoma oddzielnymi tapczanami w układzie piętrowym oraz dwuosobową dużą wersalką.
Apartament dolny (niezależne wejście od strony stawku), znajdujący się na parterze, stanowi MIESZKANIE WAKACYJNE dla 4 osób. Apartament ten składa się z przedpokoju – jadalni, ze stołem i krzesłami, szafkami wraz ze zlewozmywakiem oraz z dwóch pokoi dwu-osobowych, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem. Na wyposażeniu jest kuchenka elektryczna dwupłytowa, mikrofalówka, czajnik, lodówka, podstawowe naczynia kuchenne, telewizor i radio.

Wyżywienie

W pełni wyposażona kuchnia w apartamencie górnym, pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Najbliższe sklepy w Cisnej, Kalnicy i Wetlinie.
Poza tym np: ok. 2.8 km bar i smażalnia ryb obok przystanku końcowego kolejki wąskotorowej w Przysłupiu oraz restauracja w Oberży „Biesisko” ok. 4 km przy drodze do Cisnej.

Ponadto:

Wetlina 8.5 km – liczne miejsca gastronomiczne;
Cisna 11 km – liczne bary, smażalnie i restauracje.

Najbliższe sklepy:

Kalnica 3.5 km, Smerek – 6 km, Wetlina 8.5 km.

Aneks kuchenny

Cennik

Cena wynajęcia całego domu lub poszczególnych apartamentów uzależniona jest o okresu i ilości osób.

Cena wynajęcia apartamentu górnego na piętrze (salon, kuchnia, łazienka dwie sypialnie – na dwóch poziomach), w sezonie tj. (maj – październik) w tym: na „weekend majowy” i „weekend czerwcowy” wynosi – 300 zł/ za dobę (przy 5-6 osobach).
Przy pobycie 7-8 osób, cena wynajęcia – 350 zł/dobę.
Przy mniejszej ilości osób, dłuższym czasie wynajęcia lub po sezonie – możliwość negocjacji ceny!
Cena wynajęcia całego apartamentu na parterze, dla 4 osób w dwóch pokojach dwu-osobowych z łazienką wynosi – 160 zł/dobę tj. 40 zł/os/doba, ze wspólną łazienką – przy 3-7 dniowym pobycie.
Przy krótszych pobytach cena wynosi – 200 zł/dobę. Nie ma możliwości wynajęcia jednego pokoju!
Cena wynajęcia apartamentu w czasie ferii zimowych wynosi – 300 zł za dobę, przy 5-6 osobach i 350 zł za dobę, przy 7-8 osobach.
Cena wynajęcia całego domku na Sylwestra – to 3000 zł + drewno do kominka 150 zł. Cena zawiera wtedy okres do 5 nocy (przy 12 osobach).
Apartament dla 8 osób (mieszkanie w dwóch sypialniach 4 osobowych) – opłata 400 zł (50 zł/os), przy 1 – 2 nocy.
Apartament 4 osobowy – 200 zł/doba, (50 zł/os) – przy 1 nocy.

Do ceny doliczana jest obligatoryjnie! opłata miejscowa (klimatyczna) na rzecz gm. Cisna, w kwocie 1,60zł od każdej osoby, za każdy dzień pobytu, powyżej 1 doby.

od50(jedn) PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Strzebowiska 18
38-607 Wetlina
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Psy gratis, ogrodzony wybieg z przeszkodami, dzika plaża, a to wszystko nad polskim morzem. Sprawdź! >>

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!