noclegi / apartamenty/prywatne domy / województwo pomorskie

domki letniskowe Dębina BELLA POSTO

apartamenty/prywatne domy

Co to za miejsce?

Witam i zapraszam do Dębiny koło Ustki.
Każdy nasz domek jest murowany dla 8-9 osób. Na parterze: salon z kominkiem, aneks kuchenny i łazienka. Na piętrze 2 sypialnie. Balkon, duży taras, meble ogrodowe, parasol. Obiekt ogrodzony, oświetlony, parking bezpłatny, Internet wifi free. Dla naszych gości udostępniamy: trampolina, huśtawka, piaskownica, 8 rowerów, łóżeczka turystyczne, wanienki, sprzęt plażowy, miejsce na ognisko, grill, zabawki, bujaki, chodziki, boisko do gry.
Więcej szczegółów na naszej stronie WWW.domki-nad-morzem-debina.pl
Tel.737-352-970 lub 512-326-750

uDOGoodnienia

Nie pobieramy żadnych opłat za psa!!!!!!

 • Teren posesji ogrodzony
 • Psia plaża / inne miejsce do pływania
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Osobliwością przyrodniczą są niedaleko położone ruchome piaski z największą wydmą Górą Łącką. Charakterystyczny teren wydm wykorzystywał w czasie II wojny światowej niemiecki Wehrmacht jako obszar szkoleniowy przed inwazją na Afrykę (Afrika Corps). Wśród terenu wyróżnia się największe wzniesienie- Rowokół- święta góra Słowińców (pierwotnychmieszkańców tego regionu), które niegdyś spełniało rolę miejsca kultu religijnego oraz po rozpaleniu ogniska funkcję pierwotnej latarni morskiej dla żeglarzy wracających z morza. W Klukach znajdziecie Państwo Muzeum Wsi Słowińskiej, w Smołdzinie Muzeum Przyrodnicze, zaś w trochę bardziej oddalonym Słupsku- największą na świecie kolekcję obrazów Witkacego

Dostępne pokoje

W każdym domku znajduje się kominek na chłodniejsze dni jak: majówka czy sylwester. Powierzchnia każdego budynku to 70 m2 z dużym tarasem. Budynki są piętrowe i zaprojektowane zostały tak, aby każdy z nich posiadał niezależne wejście z obszernym tarasem oraz strefę wypoczynku w ogrodzie (duży profesjonalny plac zabaw dla dzieci: zjeżdżalnia, huśtawki, domek dla dzieci, piaskownica, basen ze zjeżdżalnią, boisko do gry w siatkówkę i badmintona, dziecięce meble ogrodowe oraz duża trampolina, zabawki do piaskownicy i na plaże oraz różnej wielkości piłki. Wszystko to po to, aby rodzice mieli również możliwość relaksu.

W każdym budynku na piętrze znajdują się dwie zamykane sypialnie, każda przygotowana na przyjęcie 3 osób. Na parterze znajduje się: salon z kominkiem, aneks kuchenny i łazienka. Maksymalna ilość osób w każdym domku to od 6 do 8. Przed każdym budynkiem znajduje się duży taras z meblami ogrodowymi i grilem. Dodatkowo w ośrodku znajduje się miejsce na ognisko, są metalowe kijki na kiełbaski i zapas drewna do palenia.

Wyżywienie

Cennik

Cena zaczyna się od 150 zł za cały domek/ dobę

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Torfowa 18
76-211 Dębina
Polska