noclegi / apartamenty/prywatne domy / województwo dolnośląskie

Domki Śnieżka

apartamenty/prywatne domy

Co to za miejsce?

Idealnym miejscem na wypoczynek niezależnie od pory roku są góry. W górach każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. Chcemy dać Państwu możliwość przekonania się o tym osobiście, oddając do Państwa dyspozycji całoroczne apartamenty Śnieżka .
Domki położone są na rozległym malowniczym terenie u podnóża Karkonoszy w miejscowości Wojcieszyce, niedaleko Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i Karpacza.
Nasze domki to doskonała baza wypadowa dla tych, którzy pragną ciszy i spokoju, a przy tym cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą, piękne widoki oraz sieć szlaków turystycznych, rowerowych i narciarskich (narciarstwo zjazdowe i biegowe), pozwalających również na aktywny wypoczynek. Z okien naszych domków podziwiać mogą Państwo panoramę Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Okolica zachęca do spacerów i wędrówek pieszych i rowerowych. Nieopodal (100 m) naszych domków znajdują się stawy i zagajniki leśne, gdzie swojej pasji mogą oddać się fani wędkarstwa. Codziennym widokiem są stada saren przechadzające się po okolicy.Z racji naszego zamiłowania do czworonogów, naszą ofertę kierujemy również do osób chcących wypocząć w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół. Hektary pól otaczające domki umożliwiają zabawę z psami bez smyczy. Każdy z domków posiada również niezależny ogrodzony ogród.

uDOGoodnienia

Nasze czworonogi mają do dyspozycji stawy które są tuż przy domkach , mamy ogromne tereny , pola które otaczają nasze domki , tu psy są najważniejsze a opiekunowie jak sama nazwa wskazuje opiekują się urlopowiczami 😁 czyli psami na urlopie .

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Domki położone są na rozległym malowniczym terenie u podnóża Karkonoszy w miejscowości Wojcieszyce, niedaleko Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i Karpacza.
Nasze domki to doskonała baza wypadowa dla tych, którzy pragną ciszy i spokoju, a przy tym cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą, piękne widoki oraz sieć szlaków turystycznych, rowerowych i narciarskich (narciarstwo zjazdowe i biegowe), pozwalających również na aktywny wypoczynek. Z okien naszych domków podziwiać mogą Państwo panoramę Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Okolica zachęca do spacerów i wędrówek pieszych i rowerowych. Nieopodal (100 m) naszych domków znajdują się stawy i zagajniki leśne, gdzie swojej pasji mogą oddać się fani wędkarstwa. Codziennym widokiem są stada saren przechadzające się po okolicy.Z racji naszego zamiłowania do czworonogów, naszą ofertę kierujemy również do osób chcących wypocząć w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół. Hektary pól otaczające domki i brak zabudowań umożliwiają zabawę z psami bez smyczy. Każdy z domków posiada również dodatkowe ogrodzenie. Można wyskoczyć po świeże bułki na śniadanko, zostawiając pupila w ogrodzeniu.

Dostępne pokoje

Do państwa dyspozycji oddajemy 7 domków 6 osobowych (każdy z nich to 48m2, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i ogrodzony ogród) i 4 apartamenty 2+1 osobowe (każdy z nich to 24m2, salon z aneksem kuchennym, 2 osobowa kanapa rozkładana i 1 osobowy fotel rozkładany, nie ma oddzielnej sypialni, łazienka i ogrodzony ogród).

Wyżywienie

Każdy domek i apartament posiada wyposażony aneks kuchenny.

Cennik

Domek 6 osobowy w cenie 300 zł za dobę plus jednorazowa opłata za sprzątanie w wysokości 40 zł.
Apartament 2+1 osobowy w cenie 150 zł za dobę plus jednorazowa opłata za sprzątanie w wysokości 20 zł.
Pieski przyjmujemy bezpłatnie bez względu na rasę, wielkość czy ilość, jedyne czego wymagamy, to żeby pieski nie zostawaly bez nadzoru w domku i apartamencie.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Bukszpanowa 3
58-560 Wojcieszyce
Polska