noclegi / domki letniskowe i domy / województwo świętokrzyskie

Drewniany domek z piernika

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

W niezwykle urokliwym miejscu, na wzgórzu znajduje się domek. W środku znajdują się 4 sypialnie, salon i jadalnia, kuchnia oraz 2 łazienki. Dla miłośników muzyki w salonie jest pianino do dyspozycji klientów. Taras umożliwia obserwację wspaniałej, dzikiej zwierzyny, z którą nasze podwórku na co dzień obcuje. Jesienią można słuchać rykowiska jeleni.

uDOGoodnienia

Zapraszamy gości z psami. Płatność za pupila to 20-50zl za dobę lub 50-100zl za całość (cena jest płynna i zależy od liczby osób i długości pobytu).
Czworonożni goście znajdą u nas rozległy tren do biegania, ciszę i spokój. Zwierzaki są też zwykle zafascynowane dzikimi zwierzętami, które jesienią biegają po okolicznych łąkach. Kilka hektarów łąk i lasów to doskonałe tereny do spacerów. Psy mogą przebywać również na plaży nad zalewem Chańcza oraz nad stawem rybnym znajdującym się na posesji.
Właścicieli prosimy o dopilnowanie, by zwierzaki nie niszczyły kwiatków, warzyw, mebli oraz o zabranie legowiska dla pupila. Pieski nie mogą u nas spać w łóżkach przeznaczonych dla ludzi.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie

Okolice i atrakcje

Na terenie działki znajduje się także staw, w którym nasi goście mają możliwość połowu ryb. Prowadzimy również małe gospodarstwo rolne dla swoich potrzeb, gdzie posiadamy bardzo zdrowe, ekologiczne swojskie wyroby. Mamy kilka hektarów lasów mieszanych bardzo bogatych w grzyby. Jesteśmy również w stanie umożliwić przebywającym u nas osobom wypożyczenie koni w pobliskiej miejscowości w cenie promocyjnej. Teren przyjazny dla dzieci. Posiadamy nie tylko plac zabaw (piaskownica, huśtawki i zjeżdżalnia), ale również duże podwórko i łąkę mogące posłużyć do gry w piłkę latem na płaskiej części działki, a zimą do zjeżdżania na sankach na stromym jej fragmencie. Zwierzęta domowe mile widziane. Okolica niezwykle cicha i spokojna. W pobliżu naszej posiadłości są liczne ścieżki rowerowe.
Do dyspozycji gości mamy dwa duże garaże, więc ich samochody nie będą narażone na ewentualne niekorzystne warunki pogodowe.

Atrakcje w pobliżu: Zamek Ujazd, Jaskinia Zbója Madeja w Łagowie, Zalew Chańcza, Sanktuarium na Świętym Krzyżu, zamek w Szydłowie, Pałac w Kurozwękach, miejscowość Raków z niemiernie bogatą historią.

Dostępne pokoje

Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Pralnia
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Plac zabaw dla dzieci
Piaskownica
Sala z kominkiem

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

1-3 osoby - 300zł,
4 osoby - 90zł za osobę,
5-6 osób - 80zł za osobę,
7-8 osób - 75zł za osobę,
8-10 osób - 70zł za osobę,
11-13 osób - 65zł (lub mniej) za osobę.
Cena dotyczy pobytu jednej osoby przez jeden dzień.

20-50 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Łagowica Stara 30
27-570 Stara Łagowica
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Sylwester bez fajerwerków, ogrodzony teren, a psy nocują za darmo <3

  • Psy gratis, ogrodzony wybieg z przeszkodami, dzika plaża, a to wszystko nad polskim morzem. Sprawdź! >>

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!