noclegi / hotele i SPA / województwo podkarpackie

Dwór Kombornia

hotele i SPA

Co to za miejsce?

Romantyczna enklawa ciszy i spokoju
Dwór Kombornia to kompleks hotelowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest jednym z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych w południowo-wschodniej Polsce. Na powierzchni 10 ha mieści butikowy czterogwiazdkowy hotel spa z bogatą infrastrukturą wellness, Salon Win Karpackich, trzygwiazdkowy hotel Dwór Kombornia- Folwark***, wielokrotnie nagradzaną Restaurację Magnolia, Centrum Rehabilitacji oraz unikalne ChocoWine SPA.

Cały kompleks mieści się w cichym i spokojnym miejscu, co dodatkowo sprzyja dobremu wypoczynkowi. Znajduje się tutaj duży park z przygotowanymi do spacerów ścieżkami. Przez cały rok można korzystać ze wspaniałych okoliczności przyrody. Zimą, kiedy dopisze śnieg, można podziwiać bajkowe krajobrazy. Wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, najlepiej usiąść na jednej z ławek i słuchać śpiewu ptaków. Latem cudownie kwitną kwiaty, a w parku wywieszone są hamaki, w których można „zaszyć się” z ulubioną książką. Jesień to winobranie, zbiory dworskich owoców i warzyw oraz cudowne, złote drzewa.
Odwiedź jedyne w Polsce ChocoWine SPA, skosztuj doskonałej kuchni slow food wielokrotnie nagradzanej Restauracji Magnolia, odkryj kolekcję Salonu Win Karpackich
ChocoWine SPA – jedyne w Polsce, specjalizujące się w wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady. Właśnie tutaj można doświadczyć niepowtarzalnych przeżyć podczas kąpieli w winie, czy też na czekoladowym masażu. W ChocoWine SPA używane są najwyższej jakości kosmetyki światowych marek, m.in. Babor czy Caudalie, a także wykonywane są zabiegi i rytuały stworzone na bazie wyłącznie naturalnych składników – belgijskiej czekoladzie, pestkach winogron czy ziarnach kakaowca.

Miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić jest Salon Win Karpackich. Został urządzony w XVIII-wiecznej piwnicy i mieści reprezentatywną kolekcję win z różnych regionów winiarskich Karpat, leżących na terenie Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski. W Salonie Win Karpackich odbywają się komentowane degustacje win prowadzone przez sommeliera.

uDOGoodnienia

Przy rezerwacji na minimum 2 noce stosujemy rabaty na pobyt psów - prosimy o kontakt z recepecją mail: hotel@dworkombornia.pl

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Sylwester bez fajerwerków
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Położenie na skraju Beskidu Niskiego czyni z Dworu Kombornia doskonały punkt startowy wypraw mających na celu poznanie atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Dostępne pokoje

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** został otwarty pod koniec 2009 roku jako jeden z pierwszych hoteli czterogwiazdkowych na Podkarpaciu. Nasi Goście mają do dyspozycji noclegi w stylowych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

STYLOWE POKOJE W CENTRALNYM BUDYNKU DWORU
Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych w centralnym budynku Dworu to połączenie dawnej elegancji i współczesnych wygód.

POKOJE W POŁUDNIOWYM SKRZYDLE DWORU
Pokoje w południowym skrzydle Dworu przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy i przyjemne zestawienia barw. Dzięki tej różnorodności, każdy nocleg czy dłuższy wypoczynek SPA w Dworze może mieć inny kolor, inny klimat.

Dwór Kombornia- Folwark*** mieści się w dwóch zabytkowych budynkach Zespołu Dworskiego, oddalonych o 100 metrów od Dworu, połączonych przejściem podziemnym z budynkami basenu i Dworu.

POKOJE HOTELU DWÓR KOMBORNIA- FOLWARK *** W DAWNEJ OFICYNIE DWORSKIEJ

Renowacja XVIII-wiecznej Oficyny zakończona została wiosną 2011 r. Urządzono w niej komfortowe i przytulne pokoje, z których Goście mają widok na dworski ogród, sad lub dworski park.

POKOJE HOTELU DWÓR KOMBORNIA- FOLWARK *** W DAWNYCH STAJNIACH DWORSKICH

Adaptacja sąsiadującego z Oficyną, XIX-wiecznego budynku dawnych stajni dworskich, została zakończona w 2014 r. W wystroju wszystkich pokoi hotelowych dominują ciepłe barwy, a inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

POKOJE HOTELU DWÓR KOMBORNIA- FOLWARK *** W BUDYNKU NOWEJ OFICYNY

Budowa nowego budynku została zakończona wiosna 2022r. Urządzono w nim trzy dwupoziomowe Rodzinne Studia 3 osobowe i dwa pokoje jednoosobowe. W wystroju wszystkich pokoi dominują spokojne stonowane barwy i proste formy.

Wyżywienie

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY LOKALNE I DOSKONAŁE POŁĄCZENIA SMAKÓW – ODKRYJ RESTAURACJĘ MAGNOLIA

W przygotowaniu potraw łączymy europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni Slow Food nasze dania powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Wasze stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Ceny pokoi zalezne są od terminu.
koszt od 199 do 999 zł/doba/pokoj ze śnidaniem
aktualne ceny zawsze są dostene na naszym www
https://dworkombornia.pl/pl/

60 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Dworska 42
38-420 Kombornia
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

  • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.