noclegi / agroturystyka / województwo podlaskie

Dwór Łumbie

agroturystyka

Co to za miejsce?

Dla naszych przyjaciół i gości przygotowaliśmy dwa przestronne blisko trzydziesto metrowe pokoje z łazienkami i TV oraz dwupokojowy apartament. Wspólny salon jadalny z tradycyjną "kozą" zamiast kominka. Atrakcje dla dzieci (nawet domek na drzewie). Menu do wyboru spośród dań regionalnych i różnych kuchni, które goście mogą ustalać indywidualnie. Ponieważ do stolicy Litwy, Wilna mamy niespełna 150 kilometrów, chętnie zabieramy tam naszych gości. Pośredniczymy w zakupie kart wędkarskich i wynajmie łodzi a jest co i gdzie łowić. Nie trzymamy się sztywno cennika wiec wszystko możemy dopasować do potrzeb i wymagań gości. Jeśli lubisz przyjazny klimat lub po prostu być szczęśliwym. Jeśli lubisz dobre jedzenie. Jeśli chcesz wypocząć i pozwiedzać niesamowite miejsca. Jeśli chcesz zamieszkać we dworze. Jeśli którekolwiek z powyższych jeśli ci odpowiada. Przyjedź do nas.
Słowem, zapraszamy do Dworu Łumbie.

uDOGoodnienia

Cały nasz hektarowy teren jest dostępny dla psów. Nie jest on jednak ogrodzony. Pies może pzebywać wszędzie bez smyczy. Ale to ustalamy z właścicielem czworonoga, w końcu każdy pies jest inny. Wokół rozciągają się pola, lasy i jeziora więc jest gdzie chodzić z psem :) Pamiętaj proszę również, że przed przyjazdem z psem prosimy o kontakt telefoniczny. Mamy inne zwierzęta "na pokładzie" i chcemy, żeby wszyscy byli szczęśliwi.

 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Weterynarz w okolicy
 • Sylwester bez fajerwerków
 • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Sejneńszczyzna to jedyne w Polsce miejsce, gdzie każda wieś ma przynajmniej jedno jezioro. To jeden z najczystszych obszarów w Europie. Otoczony rzekami, lasami, jeziorami, Wigierskim Parkiem Narodowym i puszczą Augustowską. Okolica obfituje w zabytki kultury Polskiej, Litewskiej i Zydowskiej. Dzięki docierającemu tu klimatowi kontynentalnemu mamy tu najwięcej dni słonecznych w Polsce. Latem pływamy i łowimy ryby w promieniach słońca. Zimą jezdzimy na nartach zjazdowych (mamy dwa stoki z infrastrukturą) lub biegówkach. Pomniki przyrody i liczne atrakcje turystyczne tworzą klimat tego miejsca.Do nas przyjeżdzają turyści a nie wczasowicze :)

Dostępne pokoje

Dwór Łumbie to kameralny obiekt. Mamy dwa duże pokoje (około 30 m2) oraz dwupokojowy apartament. Wszystkie pokoje oczywiście z łazienkami i TV. Na parterze jest duża, wspólna jadalnia dla gości gdzie cieszymy się swoim towarzystwem przy wspólnym stole. Tu właśnie nawiązują się przyjaźnie, często na baardzo długo. Teren wokół to 10000m2 trawnika, staw, mały plac zabaw, altana i zabytkowe założenie parkowe.

Wyżywienie

Kuchnia to bardzo ważne miejsce we Dworze Łumbie. Według naszych klientów serwujemy niedoścignioną kuchnie w regionie Sejneńszczyzny. Dania zawsze świeże, z najlepszych produktów, z ogromną ilością serca. Przygotowujemy “na życzenie” lub zupełnie niespodziewanie. Możesz nam powiedzieć co lubisz a czego nie lubisz. Serwujemy śniadania i obiado / kolacje zawsze z czymś słodkim na dokładkę. Porę posiłku też możemy dla ciebie dostosować :)

Cennik

Dwa nasze standardowe pokoje kosztują po 60 zł od osoby za noc i komfortowo mieszczą co najmniej 4 osoby. Natomiast dwupokojowy apartament, również cztero osobowy kosztuje 200 zł za dobę. Śniadania z zawsze ciepłym pieczywem własnego wypieku to 25 zł. Obiado / kolacja z deserem natomiast 35 zł. Kawa, herbata i uśmiech zawsze gratis.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Łumbie 26
16-500 Łumbie
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Sprawdź promocję w Apartamentach z ogrodzonymi ogródkami na Mazurach

 • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog