noclegi / apartamenty / województwo lubelskie

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Dwór Sanna

apartamenty, hotele i SPA, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Dwór Sanna to miejsce, w którym łączymy naturę i ekologię z najwyższą jakością. Oferujemy unikatowe doświadczenie, możliwość zatracenia się w naturze i kosztowania produkowanego na miejscu wina. A to wszystko na Roztoczu – najbardziej nasłonecznionym regionie Polski.

Hotel otulony jest zabytkowym parkiem o powierzchni 6 hektarów z wyjątkowym drzewostanem, historycznymi obiektami, prawie 4 kilometrami ścieżek
spacerowych oraz stawami rybnymi i źródłem rzeki Sanna. Cała posiadłość to ponad 32 hektary zielonego terenu stanowiącego idealną przestrzeń do odpoczynku i wyciszenia.

Dwór Sanna to nie tylko luksusowy czterogwiazdkowy hotel, ale także ekologiczna farma, z której pochodzą wysokiej jakości składniki dań serwowanychw hotelowej restauracji np. warzywa, owoce, rzemieślnicze sery oraz winnica dopełniająca przeżycia gości.

Na naszym terenie przebywają konie, kozy, owieczki oraz 2 psy - Pinot i Karlita, które oczywiście są pod naszym okiem i kontrolą.

uDOGoodnienia

Teren Dworu Sanna jest ogromny, z całą pewnością idealny na dłuższe spacery z psem czy kąpiele w pobliskich stawach i źródliskach. W odległości ok. 15 min samochodem jest Zalew Janowski, gdzie możecie pojechać z psem. Zalew charakteryzuje się krystalicznie czystą wodą. Polecamy również wybrać się do okolicznych rezerwatów przyrody np. do Puszczy Solskiej, gdzie nie spotkacie tłumu turystów.

Na terenie całego obiektu, pies może chodzić bez smyczy. Prosimy jednak o pilnowanie go i sprzątanie po nim, tak, aby inni goście czuli się komfortowo. Wasze zwierzęta są mile widziane w restauracji i naszej winnicy. W pokoju czekać będzie na niego pakiet powitalny.

Jeżeli macie specjalne życzenia, prosimy o kontakt.

*Opłata za psa - pobierana jest za dobę hotelową (niezależnie od ilości zwierzątek, pobieramy 50 zł za dobę)

 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Petsitter
 • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Dwór Sanna to miejsce, które jest nastawione na kontakt z przyrodą i odpoczynek na łonie natury. To także świetna baza wypadowa dla osób poszukujących zarówno aktywnego wypoczynku, jak i amatorów lokalnej historii czy miłośników wina i pysznej, ekologicznej kuchni. Goście mają także do dyspozycji 2 stawy wędkarskie znajdujące się na terenie naszego obiektu. W okolicy można znaleźć jeszcze kilkanaście większych akwenów wodnych (stawów, łowisk i jezior).

W okolicy znajduje się liczne trasy rowerowe i rezerwaty przyrody do których można wejść z psem (polecamy zwłaszcza kompleks Lasów Janowskich, rezerwat Imielty Ług czy Kacze Błota). Niedaleko znajduje się także Zalew Janowski z krystalicznie czystą wodą i piaskiem uznawanym za jeden z najczystszych w Polsce, a obok niego park rekreacji Zoom Natury. Tam też możecie wybrać się z psem, pod warunkiem, że wybierzecie dziką plażę.

Zachodnie Roztocze jest też ważnym miejscem historycznym. Jednym z najważniejszych obiektów historycznych w regionie jest Porytowe Wzgórze, na którym w 1944 roku doszło do jednej z największych bitew partyzanckich II wojny światowej. Trudno przegapić ścieżkę historyczno-przyrodniczą w rezerwacie Lasy Janowskie, z monumentalnym pomnikiem dłuta Bronisława Chromego. Warto też wspomnieć o Batorzu. W lokalnym kościele mogą Państwu podziwiać obraz Wojciecha Gersona, a nieco dalej kopiec upamiętniający bitwę stoczoną 6 IX 1836 na Sowiej Górze przez oddział Marcina Borelowskiego Lelewela. Z kolei w Zaklikowie znajduje się parafia św. Anny która słynie z wielowiekowej tradycji przybijania tablic nagrobnych do fasady kościoła. To unikat na skalę Polski.

Dostępne pokoje

Sam dwór pochodzi z drugiej połowy XIX wieku. Na początku XXI wieku pieczołowicie odrestaurowała go rodzina Niziów zamieniając w luksusowy obiekt hotelowy. Dwór Sanna oferuje także noclegi na terenie farmy, przy winnicy – w Folwarku. Łącznie do dyspozycji gości jest 12 pokoi w hotelu oraz 7 w Folwarku. Wokół Dworu Sanna rozciągają się malownicze tereny poprzecinane licznymi wąwozami, po których można wędrować godzinami. W cenie noclegu jest zawarte śniadanie.

Wyżywienie

Na miejscu prowadzona jest restauracja, w której kuchnia i autorskie menu odzwierciedlają przywiązanie do natury i ekologii oraz dbałość o to, aby do gości trafiały produkty najwyższej jakości. Większość składników dań znajdujących się w menu właściciele produkują sami, a pozostałe pozyskują od lokalnych dostawców. Szef kuchni przygotował także specjalne menu degustacyjne z pairingiem win. Dopełnieniem restauracji jest rodzinna winnica, której wina z całą pewnością będą doskonałym zwieńczeniem kulinarnych przeżyć.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

W sezonie letnim tak kształtują się ceny w naszym hotelu:

Apartament (standard) - 1 os. / 250 zł za dobę
Apartament (standard) - 2 os./ 350 zł za dobę
Apartament (biały) - 1 os. / 280 zł za dobę
Apartament (biały) - 2 os. / 380 zł za dobę
Apartament (francuski) / 440 zł za dobę

Istnieje możliwość dostawki dla dziecka w cenie pokoju.
Jeżeli zależy Wam na noclegu do 4 osób w jednym pokoju, prosimy o kontakt.

Pokój (folwark) - 2 os. /180 zł za dobę

Ceny zmieniają się sezonowo. Jeżeli interesuje Państwa pobyt jesienią, prosimy o wiadomość indywidualną.

50 PLN / za psa (za dobę)

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Wierzchowiska Drugie 163
23-310 Wierzchowiska Drugie 163
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Sprawdź PSIOlubne promocje last minute

 • Ogrodzony ogródek na wyłączność, ogrzewanie i wygodne meble - spędź jesień w najwyżej położonej w miejscowości w Polsce

 • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce w Chłapowie koło Władysławowa