noclegi / hotele i SPA / województwo małopolskie

Dwór Sieraków

hotele i SPA

Co to za miejsce?

U nas wypoczniesz w pełnym komforcie i spokoju!

Około 20 km na południe od Krakowa, w drodze pomiędzy Wieliczką a Dobczycami na jednym z łagodnie zarysowanych grzbietów Pogórza Wielickiego stoi Hotel Dwór Sieraków. Budynek otacza 4 hektarowy stary park. Wokół panuje cisza i spokój. Budynek pochodzi z roku 1847, ale dzięki kompleksowemu remontowi oferuje dziś 4 gwiazdkowy standard połączony z klimatem tradycyjnej ziemiańskiej rezydencji. 30 pokoi urządzonych jest w stylu angielskim.
Jak w każdym historycznym dworze znajdują się w nim ślady życiowych wędrówek gospodarzy utrwalone w obrazach, rycinach, zdjęciach i meblach wypełniających to miejsce.

Dworska restauracja posiada rekomendację Slow Food Polska oraz od trzech lat jest wyróżniana przez przewodnik kulinarny Gauilt&Millau. Specjalnym miejscem jest piwnica z największą w Małopolsce kolekcją win. Każdy gość może wybrać wino do posiłku spośród 404 etykiet.

Z Dworu Sieraków wszędzie jest blisko. W kwadrans można dojechać do Kopalni Soli w Wieliczce, w dwadzieścia minut do stacji narciarskiej w Myślenicach, w pół godziny dostaniemy się do centrum Krakowa, a trochę ponad godzinę zajmie nam podróż do Zakopanego. W Sierakowie nie ma się jak nudzić. Okolica jest pełna doskonałych tras rowerowych i spacerowych dla miłośników nordic walking. Miłośnicy golfa mogą pograć w odległym o 15 km Royal Kraków Golf &Country Club w Ochmanowie. Zimą można do woli jeździć na nartach w jednej z okolicznych stacji.

Dojazd do Krakowa jest bardzo łatwy dzięki Małopolskiej Kolei Aglomeracyjnej. Nowoczesny pociąg z Wieliczki jedzie do stacji Kraków Główny ok 20 minut.

uDOGoodnienia

Psy kochają Dwór Sieraków, bo są tu zawsze mile widziane.

Czworonogi mogą do woli wybiegać się po 4 hektarowym ogrodzonym parku, zjeść smaczny posiłek wybrany z psiego menu, poleżeć na trawie u stóp swego właściciela, a gdy ten pójdzie do SPA, psem zaopiekuje się recepcja.
Dwór Sieraków może pochwalić się certyfikatem miejsca przyjaznego psom.
Wszystkie zwierzaki są w Dworze Sieraków bardzo mile widzianymi gośćmi.

Jak wiadomo, psy czy koty są świetnymi towarzyszami, nie tylko w życiu, ale też w podróży, a Dwór Sieraków z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi. Doskonale rozumiemy, jak są ważni i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach. Więc jeśli kochasz zwierzęta tak jak my, Dwór Sieraków jest idealnym wyborem.

POBYT W DWORZE
Na powitanie dostaną psie bądź kocie ciasteczko, w pokoju czekać będzie wygodne legowisko, miseczki z wodą i smakołykami. Z kolei usytuowanie dworu pozwoli na swobodę, zabawę, wybieganie lub wyspanie się, pełnię zadowolenia. Wszystkie zwierzaki są bardzo mile widziane w Dworze Sieraków, a otoczenie sprawia, że czują się u nas jak w domu. Oczywiście nie brakuje miejsc do długich spacerów czy codziennej zabawy.

CERTYFIKAT DOGOSFERY
Fragment wprowadzenia ze strony poświęconej naszym czworonogom:

"Wiele razy szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem. Niestety znalezienie takowego nie jest łatwe dlatego postanowiliśmy, że na naszym portalu uruchomimy katalog obiektów w których miło przywitają naszego psiaka, ale i same będą spełniały określone wymogi." Dwór Sieraków w 2015 roku uzyskał certyfikat "Miejsca Przyjaznego Psom".

W przypadku rezerwacji powyżej 3 doby pobyt psiaka bezpłatny .

 • Teren posesji ogrodzony
 • Tereny do spacerów
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa
 • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Około 20 km na południe od Krakowa, w drodze pomiędzy Wieliczką a Dobczycami na jednym z łagodnie zarysowanych grzbietów Pogórza Wielickiego stoi Hotel Dwór Sieraków. Budynek otacza 4 hektarowy stary park. Wokół panuje cisza i spokój.
Jak w każdym historycznym dworze znajdują się w nim ślady życiowych wędrówek gospodarzy utrwalone w obrazach, rycinach, zdjęciach i meblach wypełniających to miejsce.

Dostępne pokoje

Budynek pochodzi z roku 1847, ale dzięki kompleksowemu remontowi oferuje dziś 4 gwiazdkowy standard połączony z klimatem tradycyjnej ziemiańskiej rezydencji. 30 pokoi urządzonych jest w stylu angielskim.

Wyżywienie

Dworska restauracja posiada rekomendację Slow Food Polska oraz od trzech lat jest wyróżniana przez przewodnik kulinarny Gauilt&Millau. Specjalnym miejscem jest piwnica z największą w Małopolsce kolekcją win. Każdy gość może wybrać wino do posiłku spośród 404 etykiet.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Nocleg w pokoju dwuosobowym już od 220 zł/ 2 osoby
Ceny zmieniają się sezonowo . W sprawie aktualnej oferty cenowej prosimy o kontakt z recepcją Dworu Sieraków :

tel. +48 600 226 150
tel. +48 12 312 24 23
e-mail: recepcja@dworsierakow.pl

50 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Sieraków 233
32-410 Sieraków
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Psy nocują tam bez opłat – sprawdź domek na wyłączność na Mazurach

 • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

 • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!