noclegi / pensjonaty / województwo dolnośląskie

Gospoda Kruszyna

pensjonaty

Co to za miejsce?

Gospoda Kruszyna w Kruszynie - niezwykłe miejsce, przy zwykłej drodze,
miejsce gdzie każdy podróżny lub grupa turystyczna odpoczną i nabiorą sił
do dalszej podróży. Tu wśród przepięknych przedmiotów w wygodnych fotelach ogarnia człowieka błogie rozleniwienie i chęć posmakowania - a i jest co posmakować – ujmujemy bowiem tradycyjną kuchnią opartą na sprawdzonych przepisach. W naszej gospodzie znajdą Państwo komfortowe warunki zarówno do wypoczynku jak i rodzinnych lub biznesowych spotkań. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, bankiety. Do dyspozycji są 3 sale – biesiadna, kominkowa i konferencyjna – przygotowane tak by ugościć 200 osób. Gościom lubiącym spotkania na świeżym powietrzu, gospoda gwarantuje dobrą zabawę przy ognisku. Na miejscu jest 12 urokliwych pokoi z łazienkami, tv SAT oraz dostępem do internetu. Oprócz tego zapewniamy noclegi dla 50 osób i kompleksowo obsługujemy grupy autokarowe. Doskonałe położenie powoduje, że jesteśmy idealną bazą wypadową dla gości pragnących zwiedzić malowniczy region Bolesławca.

uDOGoodnienia

spacer do pobliskiego lasu

  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Nasyciwszy się smakami oraz atmosferą GOSPODY, warto wyruszyć na zwiedzanie okolicy, gdyż Kruszyna jest doskonale położona, łatwo stąd trafić do większości ciekawych miejsc w tej części województwa dolnośląskiego. Jeśli turysta, który tu zawita, podejmie decyzję, by zostać na noc, spędzi ją w komfortowych warunkach, a także zyska możliwość zwiedzenia pobliskich atrakcji. A jest ich wiele i różnego rodzaju.
W tych okolicach nie ma czasu na nudę, zapraszają prastare zabytki przyrody – Bory Dolnośląskie oraz niezwykle budowle, jak zamki Kliczków i Grodziec, a także oczywiście najdłuższy wiadukt kolejowy w tej części Europy, malowniczo umiejscowiony na Bobrze. Region rozsławiają również artyści, którzy szczególnie go sobie upodobali. Nie można również zapomnieć o bolesławieckim złocie, czyli ceramice – w Bolesławcu czeka Muzeum Ceramiki, liczne zakłady i sklepy ceramiczne. ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA!

Dostępne pokoje

Gościom strudzonym drogą, którzy zapragną zostać u nas na dłużej, proponujemy noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach za przystępną cenę. Oferujemy 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną oraz dostępem do internetu; pokoje 2 i 3 – osobowe oraz rodzinne – maksymalnie dla 4 osób.

Wyżywienie

Restauracja czynna 24h oferuje dania kuchni polskiej

Cennik

Ceny od 100zł za pokój ze śniadaniem

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Świerkowa 2
59-700 Kruszyn
Polska