noclegi / agroturystyka / województwo śląskie

Gospodarstwo Agroturystyczne Jurajska Chata w Bobolicach

agroturystyka

Co to za miejsce?

Znajdujemy się w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej w pięknych i malowniczych Bobolicach, u podnóża średniowiecznego zamku. Z tarasu rozciąga się przepiękny widok na widok na ów zamek, który aktualnie jest przywrócony do dawnej świetności. Jest też miejscem zlotów bractw rycerskich z całej Polski jak i miejscem organizowania Turniejów Rycerskich. Gospodarstwo jest położone na szlaku Orlich Gniazd co daje możliwości na wycieczki zarówno piesze jak i rowerowe wytyczonymi i opracowanymi już trasami, sprawdzonymi szlakami. Jednakże piękno i różnorodność naszej okolicy stwarza ogromne możliwości do poznawania jej walorów i przepięknych zakamarków według własnych kryteriów i upodobań. Zamek w Bobolicach łączy kilometrowy szlak jurajskich ostańców z bliźniaczym zamkiem w Mirowie.Zamek Mirów Jest to trasa niezapomnianych widoków , pięknych krajobrazów, świetny teren do uprawiania turystyki wspinaczkowej , rowerowej ,pieszej oraz rewelacyjne miejsce dla grotołazów.

uDOGoodnienia

W naszym gospodarstwie znajdziecie sielskie przestrzenie dla spokoju, szlaki turystyczne, dziewicze lasy, skały i jaskinie dla aktywnego wypoczynku, czy majestatyczne zamki owiane wielowiekową historią.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa

Okolice i atrakcje

Na terenie gospodarstwa znajduje się drewniana altana, miejsce na ognisko, grilla. Bezpiecznie i bezpłatnie można zaparkować samochód, posesja jest ogrodzona, zamykana na noc. Oferujemy pobyty z wyżywieniem. Walory turystyczne, czyste powietrze, bliskość kompleksów leśnych to dobre warunki do spędzania urlopów i wolnych weekendów właśnie u nas. Nasze lasy to ostoja dla zbieraczy grzybów , jagód czy innych darów jakimi obdarowała nas natura.Do dyspozycji Państwa przeznaczony jest odzielny budynek mieszkalny, w którym znajdują się przytulne, przestronne pokoje z tarasami widokowymi.Każdy pokój posiada własną łazienkę. W obiekcie do dyspozycji gości znajduje się kuchnia oraz aneks kuchenny. Wyposażone W kuchnie gazowe,lodówki oraz wszystkie niezbędne naczynia, które umożliwiają przygotowania posiłków w swoim zakresie. Na parterze domu jest duża jadalnia, która jest doskonałym miejscem do zorganizowania imprez rozdzinnych, czy spotkań w szerszym gronie. Na terenie gospodarstwa jest dostęp do bezprzewodowego internetu "wi-fi".

Dostępne pokoje

Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 osobowymi z łazienkami.

Wyżywienie

Cennik

Cennik
NOCLEG

PRZY POBYCIE JEDNODNIOWYM-50 ZŁ

PRZY POBYCIE DO CZTERECH DNI-45 ZŁ

PRZY POBYCIE CZTERY DNI I WIĘCEJ-40 ZŁ

DZIECI DO 7 LAT-30 ZŁ

OPŁATA ZA PSA-10 ZŁ


Cena nie obejmuje weekendu majowego i sylwestra

10 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Bobolice 13 13
42-320 Niegowa
Polska