noclegi / campingi/glampingi / województwo mazowieckie

Gospodarstwo Przy Piecu

campingi/glampingi

Co to za miejsce?

Nocleg w jurtach w otoczeniu naturalnej przyrody, na skraju pozostałości niegdyś wielkiej Puszczy Białej, w pobliżu Bugu, od którego oddziela nasze gospodarstwo pas łąk włączonych w obszar Natura 2000, na działce porośniętej masą różnorodnych drzew, takich jak lipy, świerki, sosny, klony, dęby, brzozy – proponujemy wypoczynek w najprostszej postaci.

uDOGoodnienia

Gospodarstwo Przy Piecu graniczy z nadbużańskimi łąkami i lasem będącym początkiem Puszczy Białej. Można kilometrami spacerować bez kontaktu z innymi psami czy ludźmi. Kąpiel możliwa w rzeczkach wpływających do Bugu, w odległości ok 2 km od gospodarstwa.
Spokojne miejsce poza wsią i jakąkolwiek cywilizacją, obok dużych obszarów łąk i lasów.
Psy mogą pozostawać same podczas nieobecności właściciela, jednak on odpowiada za zniszczenia.

Gospodarstwo Przy Piecu składa się z dwóch przylegających do siebie części. Pierwszą część stanowi prywatny dom gospodarza oraz stodoła z łazienkami, kącikiem kuchennym, półpiętrem z dwoma jakby pokojami, będąca jednocześnie salą konferencyjną i połączona z tarasem oraz wiatą pod którą jest piec, grill i wędzarnia. Ta część terenu jest całkowicie ogrodzona.
Na drugiej części znajdują się jurty, miejsce na ognisko i stanowiska dla kamperów oraz do rozbicia namiotów. Ta część otoczona jest lasami i łąkami bez ogrodzenia.

 • Teren posesji ogrodzony
 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa

Okolice i atrakcje

Dysponujemy:
- wiatą z piecem kamiennym mieszczącym czterofajerkowe palenisko, piec chlebowy, duchówkę, wędzarnię i grill, kamienny stół do przygotowania potraw oraz zlewozmywak z bieżącą wodą. Pod wiatą o powierzchni 50 m2 są trzy stoły przy których może zasiąść równocześnie ok. 50 osób
- stodołą przystosowaną do pełnienia wielu funkcji; mogą się tam odbywać warsztaty, szkolenia, konferencje przy których możliwa jest także przerwa kawowa z przekąską, mogą tam na parkiecie odbywać się tańce i koncerty muzyczne, można grać w ping-ponga lub podciągać się na linie Na pięterko
- domem z tradycyjną wiejska kuchnią z paleniskiem czterofajerkowym opalanym drewnem, pokojem z kominkiem, TV, rzutnikiem i dwoma łazienkami
- pomieszczeniami sanitarnymi z trzema WC, dwoma prysznicami i umywalkami
- na terenie działki jest boisko do badmintona, małe boisko do gry w piłkę nożną, placyk zabaw z piaskownicą dla dzieci, bezpieczne miejsce do strzelania z łuku, teren do przeciągania liny i do wyścigów w workach a także dla innych gier i zabaw
- zabezpieczonym, bezpiecznym terenem na rozpalenie ogniska wraz z zapasem drewna i stolikami (także przykrytymi zadaszeniem) do konsumpcji nie tylko kiełbas, kaszanek z chlebem, musztardą, keczupem czy chrzanem, ale także pożywnych dań z kociołka nad ogniskiem. Możliwe jest także pieczenie ziemniaków.
- do działki jest doprowadzony prąd z możliwością podłączania różnych sprzętów, woda z kranami w różnych miejscach i teren, na którym można ustawiać namioty lub ewentualnie korzystać z naszych typu wojskowego. Istnieje także możliwość podłączenia kampera lub przyczepy kempingowej.

Przyjeżdżając do nas można poznać pobliskie tereny bagienne z drewnianą kładką ponad bagnami, można spacerować pięknymi leśnymi ścieżkami, można zbierać grzyby w obfitujące nimi tereny Puszczy Białej, można zorganizować spływy kajakowe po Bugu oraz wycieczki rowerowe po leśnych i nadbużańskich ścieżkach.
Możemy pomóc w organizacji zajęć jazdy konnej oraz wycieczek po lesie zaprzęgiem konnym, na tradycyjnych wiejskich wozach. Możemy organizować warsztaty kiszenia kapusty, wędzenia ryb, wędlin i boczków w wędzarni opalanej drewnem liściastym. Możecie Państwo sami wyprodukować dla siebie pachnące mydełka czy uczestniczyć w innych twórczych warsztatach.

Dostępne pokoje

Nocleg w jutrach z dwoma łóżkami.
Istnieje możliwość dostawienia łóżka.
W pobliżu znajduje się drewniana wiata z dużym stołem i piecem, w którym można wędzić i gotować. Niedaleko stodoła z kuchnią gazową, lodówką i pralką, a za stodołą łazienka.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Ceny rozpoczynają się od 300 zł za noc.

8 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

88a
07-308 Udrzynek
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Psy nocują tam bez opłat – sprawdź domek na wyłączność na Mazurach

 • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

 • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!