noclegi / hotele i SPA / województwo wielkopolskie

HOT_elarnia**** HOTEL&SPA

hotele i SPA

Co to za miejsce?

HOT_elarnia**** i SPA_larnia DAY SPA położone są w podpoznańskim Puszczykowie. Wyróżniają się indywidualnym i rozpoznawalnym charakterem. Są to miejsca o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z wielką miłością do nowoczesnego designu. W HOT_elarni**** są tylko 24 pokoje. Ciekawe jest to, że pokoje nie mają tutaj numerów. Odróżnia się je kolorami. Na tym kończy się szeroka paleta barw, ponieważ reszta hotelu i SPA została zaaranżowana głównie w kolorystyce bieli, szarości i czerni. Zauważyć można dominację surowego betonu, szkła i drewna. Na każdym kroku napotkać można tutaj designerskie elementy.

uDOGoodnienia

Wszystkie Pupile, które odwiedzają HOT_elarnię**** mogą liczyć na komfort i opiekę personelu. Bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego sprzyja długim spacerom i wymarzonemu relaksowi poza miastem.

 • Teren posesji ogrodzony
 • Tereny do spacerów
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa
 • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
 • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

HOT_elarnia**** położona jest na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Do dyspozycji Gości oddaje:
_basen
_saunę
_łaźnie parową
_wannę z hydromasażem
_przestronny ogród
_miejsce na grilla i ognisko

Podczas pobytu można skorzystać z uroków okolicy i wybrać się na niezapomniane wędrówki piesze lub rowerowe. Samo Puszczykowo często kojarzone jest z podróżnikiem i pisarzem Arkadym Fiedlerem. W 1974 r. postanowił zorganizować w swoim domu w Puszczykowie prywatne muzeum.

Klimat Parku Narodowego pozwala zapomnieć i odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Ciekawym obiektem są ruiny zamku zbudowanego w 1827 r. przez Tytusa Działyńskiego na wyspie Zamkowej na Jeziorem Góreckim. Park jest odwiedzany przez ponad milion turystów rocznie. Bogactwo flory i fauny parku przedstawia ekspozycja w Muzeum Przyrodniczym Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Warto również zajrzeć do Rogalina, w którym znajduje się zespół pałacowo-parkowy.
W zespole pałacowym znajduje się kościół pw. św. Marcelina z mauzoleum Raczyńskich. W starorzeczu Warty rosną Dęby Rogalińskie będące pomnikami przyrody. Jest to największe w Europie skupisko pomnikowych dębów, położone na terenie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Liczy sobie ok. 2000 dębów, a najsłynniejsze z nich to Lech, Czech i Rus, mające ok. 700 lat.

Na południowy-zachód od Puszczykowa znajduje się wieś Szreniawa z Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego - działa od 1964 roku i jest jedynym tej rangi Muzeum Rolnictwa w Polsce. W swojej kolekcji gromadzi ponad 20 tysięcy eksponatów: od drobnych urządzeń do maszyn rolniczych o sporych gabarytach, techniki uprawy i hodowli sprzed wieków oraz te bardziej współczesne.

W Stęszewie, 20 km od Puszczykowa znajduje się Wake Park „Wake city”. Jest to miejsce stworzone przez ludzi dla których wakeboard jest pasją, dlatego priorytetem jest zapewnienie znakomitych warunków do uprawiania tego sportu wszystkim którzy dopiero rozpoczynają naukę, a także tym bardziej zaawansowanym.

Zaledwie kilka kilometrów od HOT_elarni**** znajduje się Centrum Tenisowe Angie. Miejsce treningów oraz ukochane, rodzinne miejsce Angelique Kerber - Zwyciężczyni Australian Open.

Dostępne pokoje

Do dyspozycji Gości oddajemy 24 pokoje.

Wyżywienie

Integralną częścią HOT_elarni**** jest restauracja TASTE_it.
W jej menu można znaleźć tradycyjne dania kuchni staropolskiej w nowoczesnym wydaniu.

Cennik

Standardowa cena pokoju zaczyna się od 499 PLN/noc
Cena zawiera: nocleg, parking, dostęp do przestrzeni SPA, śniadanie

50 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Morenowa 33
62-040 Puszczykowo
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Sprawdź promocję w Apartamentach z ogrodzonymi ogródkami na Mazurach

 • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog