noclegi / agroturystyka / województwo śląskie

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Jałowcówka Centrum Aktywności Psychoruchowej

agroturystyka, pensjonaty

Co to za miejsce?

Nasz ośrodek położony jest w Koszarawie na styku województw śląskiego i małopolskiego, u podnóża Jałowca (1111 m.n.p.m.) wchodzącego w skład Pasma Przedbabiogórskiego w Beskidzie Żywieckim.

Z naszej posesji można wyjść bezpośrednio do lasu, skąd rozpoczynają się szlaki piesze i rowerowe.

W ośrodku będziecie mogli skorzystać z wielu aktywności oraz z dostosowanych do indywidualnych potrzeb treningów pod okiem trenera personalnego.

Zapraszamy cały rok na trekkingi, dogtrekkingi, canicross, rowerowe enduro, oraz bikejoring. W sezonie zimowym wskakujcie z nami na narty, snowboard, spróbujcie skituringu i dogtouringu.


Informujemy, że na naszej posesji przebywają psy. Przyjeżdżają do nas również goście ze swoimi pupilami. Jeżeli ich obecność (zapach, odgłosy, zabawy i in.) jest dla Państwa problemem to Jałowcówka nie będzie idealnym miejscem do wypoczynku.

uDOGoodnienia

Psy – nasi przyjaciele
Nasze stado to siberian husky Dragon (ur. 2012 r.) oraz wilczak czechosłowacki Freki (ur. 2017 r.). Uprawiamy z nimi dogtrekking, canicross, bikejoring i dog touring. Chcesz spróbować którejś z aktywności – daj nam znać! U nas możesz sprawdzić różne modele sprzętu do psich sportów (m.in. pasy, liny i szelki norweskiej marki Non-Stop Dogwear.


Jeżeli Twój pies jest Twoim przyjacielem i chcesz z nim aktywnie spędzać czas w Jałowcówce – zapraszamy do zakładki www.jalowcowka.pl/pobyty


Każdy opiekun psa czasami zastanawia się dlaczego jego pupil zachowuje się w pewnych sytuacjach w konkretny sposób. Nie zawsze jego zachowanie nam odpowiada. Pomogę Ci zrozumieć motywacje i sposób rozumowania Twojego psa, tak abyś nawiązał/a z nim jak najlepszą więź. Doradzę jak wyeliminować zachowania niepożądane (np. szarpanie na smyczy, warczenie przy misce, skakanie na gości i in.) i zaproponuję różne formy aktywnej zabawy z psiakiem.

Zajęcia prowadzone są przez Annę Makuch, absolwentkę studiów podyplomowych WSE “Behawiorystyka zwierząt, specjalizacja psy” oraz kursu COAPE “Szkoła dla psów”. Pracujemy z wykorzystaniem metod pozytywnych – poznasz co to kliker i jaką motywację do pracy ma Twój pies.

Na koniec: Informujemy, że nasz ogród to nie miejsce do wyprowadzania psów, tylko psi park, gdzie pupile socjalizują się z (min. naszymi dwoma) psami oraz ludźmi. Jeżeli masz wątpliwości czy Twój pies dogada się z innymi czworonogami lub nie będzie uciążliwy dla pozostałych gości – prosimy nie przyjeżdżaj. Nie chcielibyśmy być zmuszeni do skrócenia Waszego pobytu. Zapraszamy wówczas na indywidualne szkolenia. Więcej informacji pod numerem: 506-163-155
P.S. [Niektórym psiakom sprawia na początku problem pokonanie ażurowych schodów wiodących na pierwsze i drugie piętro domu.]

 • Teren posesji ogrodzony
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Ogrodzony teren, tuż przy lesie, brak opłat za psy, darmowe wypożyczenie sprzętu do psich sportów, a do tego porady behawioralne i treningi/ wprowadzenie do aktywności z psami i wiele więcej :) http://jalowcowka.pl/psy/

Dostępne pokoje

4 pokoje z łazienkami:
- 1 z 2 pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą
- 3 z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą
2 pokoje z dzieloną łazienką:
- z łóżkiem małżeńskim i 2 pojedynczymi łóżkami
- z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą

Wyżywienie

Wyżywienie wegetariańskie
śniadanie w cenie pobytu
obiadokolacja w cenie 35 zł/os.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Średnia cena za os. ze śniadaniem to koszt 70 zł

0 PLN / za psa

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Koszarawa 497
34-332 Koszarawa
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

 • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog