noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo małopolskie

K-9 Border Unit

ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Dla osób pragnących spędzić urlop lub wakacje z psem, oferujemy pobyt w pokojach gościnnych. Jest to nowa forma aktywnego wypoczynku, dająca możliwość poznania naszej pięknej okolicy oraz wyszkolenia psa.

Przyjedź, zobacz moje psy na żywo, wybierzemy któregoś, a Ciebie przeszkolę jak porozumieć się z nim abyście razem tworzyli zgrany duet. Nie każdy pies nadaje się do służby i nie każdy pies nadaje się do towarzystwa. Dlatego tak ważne jest by właściwie dobrać psa do stawianych mu zadań oraz do danego człowieka i jego trybu życia. Połączenie doświadczeń zawodowych ze służby z psem w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii a także wiedzy i umiejętności nabytych w Związku Kynologicznym to recepta na Wasze zadowolenie z moich psów oraz odbytego u mnie szkolenia. Oferujemy pobyt połączony z możliwością zakupu i wyszkolenia psa, wypoczynek i relaks z własnym psem, także z możliwością szkolenia.

uDOGoodnienia

Naszym skromnym zdaniem nie ma w Polsce drugiego ośrodka o tak szerokim spectrum działania o z taką bazą jak my mamy. Oferujemy szkolenia z posłuszeństwa, obrony przewodnika, stróżowania posesji i inne, wg. Państwa indywidualnych potrzeb, salon groomingu na terenie ośrodka.

Pobyt psa czy psów jest w cenie pokoju czy turnusu szkoleniowego.

Jeśli mają Państwo transportówkę, kennel, można zostawić psa pod naszą opieką i pojechać np. na baseny termalne lub do Parku Narodowego i nie martwić się o psa. Można też skorzystać z naszych kojców. Prowadzimy też hotel dla psów.

Na spacery z psami polecamy:
- otulinę Tatrzańskiego Parku Narodowego, w samym parku Dolina Chochołowska i Lejowa dopuszczona z psami,
- Tatry Słowackie
- otulinę Babiogórskiego Parku Narodowego i sam park pod warunkiem wejścia od strony Słowackiej,
- Jezioro Orawskie na Słowacji,
Gorce w Nowym Targu,
- okoliczne lasy i pola nad rzeką przy ośrodku.
A na letnie kąpiele Jezioro Orawskie po Słowackiej stronie, Zalew Czorsztyński, rzeka Czarna Orawa zaraz przy naszym ośrodku.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Orawa, bo na niej mieszkamy, jest dogodnie położona pomiędzy Tatrami a pasmem Beskidu Żywieckiego zaczynającym się po naszej stronie od Babiej Góry. Ponadto najbliżej mamy do przepięknego jeziora Orawskiego na znajdującej się tuż za przysłowiową miedzą Słowacji oraz basenów termalnych w Orawicach.

W trakcie pobytu realizujemy szkolenie w systemie 2 treningów dziennie. Pierwszy w godzinnach porannych a drugi pod wieczór. Szkolenie z posłuszeństwa obejmuje: chodzenie przy nodze na smyczy, chodzenie przy nodze bez smyczy, siadanie przy nodze, warowanie przy nodze, komendę siad zostań, komendę waruj zostań, bieganie na komendę, przychodzenie na komendę, dla psów chętnie bawiących się aportowanie i dawanie głosu. Dla psów ras obronnych wykazujących wystarczająco silny popęd obronny i dojrzałych wiekowo do takiego szkolenia oferujemy szkolenie w zakresie obrony przewodnika.

Oferujemy turnusy jedno oraz 2-tygodniowe. Turnus tygodniowy daje możliwość opanowania podstawowych zagadnień w zadowalającym stopniu. Turnus 2-tygodniowy to wyszkolenie na wyższym poziomie. Cena turnusu tygodniowego to 1500 zł, 2-tygodniowy 2500 zł. Każdy kolejny pies do szkolenia w turnusie tygodniowym 700zł, w dwutygodniowym 1000zł, pobyt dodatkowego psa do towarzystwa bezpłatny. W cenę wliczone jest zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju dla dwóch osób oraz szkolenie psa. Gdybyście chcieli przyjechać w większym gronie to koszt dodatkowego pokoju dla dwóch osób wynosi 700zł za tydzień.

Dostępne pokoje

Oferujemy pokoje z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Koszt pobytu wypoczynkowego bez szkolenia psa 100zł/doba za pokój 2 osobowy.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Kopernika 12C
34-480 Jabłonka
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog