noclegi / domki letniskowe i domy / województwo dolnośląskie

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Leśniczówka

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

KLIMATYCZNY DOM ( 120m2 ) DO WYNAJĘCIA NA WYŁĄCZNOŚĆ. DO DYSPOZYCJI 4 SYPIALNIE MOGĄCE POMIEŚCIĆ DO 8+1 OSÓB , 2 ŁAZIENKI, KUCHNIA+JADALNIA W PEŁNI WYPOSAŻONE, SALON Z KOMINKIEM, BARDZO DUŻY OGRÓD Z MIEJSCEM DO GRILOWANIA,DARMOWY PARKING.
Michałowice są cichą i piękną miejscowością położoną u podnóża Śnieżnych Kotłów. Jest to świetna baza wypadowa do pieszych i rowerowych wycieczek po Karkonoszach i po Izerach. Dla fanów dwóch kółek Michałowice oferują wiele kilometrów single track dla bardziej zaawansowanych rowerzystów, oraz dla mniej zaawansowanych piękne szlaki rowerowe poprowadzone po leśnych ścieżkach Karkonoskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu nie zliczone ilości ścieżek do pieszego ich pokonywania i podziwiania otaczającej przyrody i pięknych widoków. Zachęcam do uprawiania joggingu lub nordic walking. Dla fanów białego szaleństwa Szklarska Poręba ( około 10 kilometrów ), Karpacz ( około 20 kilometrów ), Świeradów Zdrój ( około 25 kilometrów ) oferują liczne trasy i wyciągi narciarskie zarówno dla zaawansowanych jak i amatorów narciarstwa zjazdowego, natomiast pobliskie Jakuszyce oferują wiele kilometrów tras do uprawiania narciarstwa biegowego. Do wynajęcia cały domek. Leśniczówka, domek w Karkonoszach w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby.

uDOGoodnienia

Znajdują się tu nie zliczone ilości ścieżek do pieszego ich pokonywania i podziwiania otaczającej przyrody i pięknych widoków.

 • Teren posesji ogrodzony
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Obiekt na wyłączność

Okolice i atrakcje

Michałowice są cichą i piękną miejscowością położoną u podnóża Śnieżnych Kotłów. Jest to świetna baza wypadowa do pieszych i rowerowych wycieczek po Karkonoszach i po Izerach. Dla fanów dwóch kółek Michałowice oferują wiele kilometrów single track dla bardziej zaawansowanych rowerzystów, oraz dla mniej zaawansowanych piękne szlaki rowerowe poprowadzone po leśnych ścieżkach Karkonoskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu nie zliczone ilości ścieżek do pieszego ich pokonywania i podziwiania otaczającej przyrody i pięknych widoków. Zachęcam do uprawiania joggingu lub nordic walking. Dla fanów białego szaleństwa Szklarska Poręba ( około 10 kilometrów ), Karpacz ( około 20 kilometrów ), Świeradów Zdrój ( około 25 kilometrów ) oferują liczne trasy i wyciągi narciarskie zarówno dla zaawansowanych jak i amatorów narciarstwa zjazdowego, natomiast pobliskie Jakuszyce oferują wiele kilometrów tras do uprawiania narciarstwa biegowego

Dostępne pokoje

DO DYSPOZYCJI 4 SYPIALNIE MOGĄCE POMIEŚCIĆ DO 8+1 OSÓB , 2 ŁAZIENKI, KUCHNIA+JADALNIA W PEŁNI WYPOSAŻONE, SALON Z KOMINKIEM, BARDZO DUŻY OGRÓD Z MIEJSCEM DO GRILOWANIA,DARMOWY PARKING.

Wyżywienie

KUCHNIA+JADALNIA W PEŁNI WYPOSAŻONE

Aneks kuchenny

Cennik

minimalny czas najmu to 3 doby. Cena 700,-/doba.

0 PLN / za psa (za dobę)

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Sniezna 8
58-573 Piechowice-Michałowice
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

 • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!