noclegi / agroturystyka / województwo podkarpackie

Makowa Chata

agroturystyka

Co to za miejsce?

Dziękujemy że chcesz się zapoznać z naszą ofertą a może i odwiedzić 🙂 Razem z mężem prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne w Bieszczadach oraz mamy plantację borówki amerykańskiej. Nasza wieś Czarna Górna łączy Małą i Dużą pętlę bieszczadzką skąd można się udać w wysokie góry jak również nad Jezioro Solińskie. Za domem rozpościera się Pasmo Żukowa z pięknym lasem i cudowni widokami. Jesteśmy posiadaczami psów, kotów i królików. Gościom oferujemy posiłki zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Staramy się przygotowywać kuchnie regionalną jak również podajemy produkty wykonane przez nas: wędliny, sery, konfitury, kiszonki itd. Zapraszamy z czworonogami. Jeżeli nie można ich zabrać na szlak zapewniamy opiekę. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking oraz dostęp do Wi-Fi. Stawiamy na wspólne przebywanie więc w domu nie ma TV ale jest mnóstwo gier planszowych :)

uDOGoodnienia

Mieszkamy zaraz przy lesie a za domem rozciąga się Pasmo Żukowa gdzie można wybrać się z czworonogiem na spacer i podziwiać piękne widoki a potem spędzić czas na łąkach których u nas nie brakuje. Niedaleko domu płynie strumyk a w nim chłodna woda :) Jesteśmy posiadaczami czworonoga, czasami bywamy domem tymczasowym ale każdy z psiaków jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Jeżeli nasi goście chcą się wybrać w góry na terenie Parku gdzie nie można zabierać swoich towarzyszy, chętnie się nimi zaopiekujemy i wyprowadzimy na spacer. Od lat za względu na zwierzęta Sylwester u nas = brak fajerwerków.

 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Weterynarz w okolicy
 • Sylwester bez fajerwerków

Okolice i atrakcje

W okolicy znajduje się basen (również otwarty), kilka stadnin końskich, Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego, piękne cerkwie, wieża widokowa w Mucznem, torfowiska w Tarnawie, no i oczywiście góry i Bieszczadzki Park Narodowy. Dla spragnionych wody i plaży 30 minut od nas jest Jezioro Solińskie a w samej Solinie kolejka gondolowa.

Dostępne pokoje

Oferujemy 3 przestronne pokoje:
1 - pokój wschodni max 4 osobowy
2 - pokój południowy 3-5 osobowy
3 - pokój zachodni max 4 osobowy
Każdy pokój jest z balkonem i łazienką
4 - plus poddasze z dwiema sypialniami 2-osobowymi i wspólną łazienką. Tu balkonu nie ma, ale jest najpiękniejszy widok na okolicę a w nocy z okien dachowych widać gwiazdy.

Przy większej liczbie gości istnieje możliwość wynajmu całego domu na wyłączność.

Wyżywienie

Śniadania są wliczone w cenę pobytu. Jest możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 40 zł od osoby. Obiadokolacja to dwa dania podawane w formie szwedzkiego stołu.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Cena pobytu od osoby to 110 zł ze śniadaniem za dobę plus ew obiadokolacja 40 zł .

0.00 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Czarna Górna 215
38-710 Czarna Górna
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

 • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.