noclegi / agroturystyka / województwo mazowieckie

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Malowany Młyn - agroturystyka

agroturystyka

Co to za miejsce?

Na 3,5 hektarze mazowieckiej wsi jest to wszystko, co potrzebne jest do wyciszenia i naładowania akumulatorów przed dalszym biegiem: las, staw, łąka, pięknie wyremontowany młyn, a przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją potrzebę samotności, potrzebę wędrówki w głąb siebie, potrzebę doskonalenia własnych umiejętności. U nas powietrze pachnie łąką, gwiazdy świecą dla każdego inaczej, a ptaki śpiewają wyjątkowo pięknie. Do dyspozycji mamy kameralne, dwuosobowe pokoje gościnne, salę warsztatową, kompleks sanitariatów, saunę, rowery, łódkę, a jeżeli ktoś miałby ochotę popróbować swoich sił w działaniach artystycznych to proponujemy indywidualne spotkania z profesjonalnymi artystami z wielu dziedzin aktywności. Zapraszamy również amatorów karawaningu i tych, którzy chcą spędzić kilka dni na łonie natury we własnym namiocie.
Do dyspozycji gości miejsce na ognisko, grill, staw z możliwością kąpieli, las.
Mamy trzy psy i dwa koty, wszystkie zwierzaki przyzwyczajone są do nowych czworonogów.

uDOGoodnienia

Teren należący do Malowanego Młyna to 3,5 ha - jest to mniej więcej po połowie las i łąka, poza terenem pola uprawne, łąki i lasy gdzie można iść na spacer. Sąsiedzi nie zaglądają do okien, do drogi jest 200 metrów, teren jest nieogrodzony.
Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie jeśli mamy pewność, że nie pobiegnie za zającem . Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa. Możesz zostawić psa w pokoju i pojechać np. do Suserza lub stadniny koni sam – mamy wprawę i zajmiemy się nim.

  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Obiekt na wyłączność
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Malowany Młyn leży w bezpośredniej bliskości Doliny Przysowy i Słudwi. Obejmuje niewielkie doliny rzeki Słudwi i jej lewego dopływu Przysowy. Na terenie tym utworzono także ostoję ptaków. Dolina Przysowy (oprócz odcinka ujściowego do Słudwi) wchodzi ponadto w skład Obszaru Chronionego Krajobrazu Dolina Przysowy. W północnej części ostoi leży rezerwat „Jezioro Szczawińskie”.
Obszar „Doliny Przysowy i Słudwi” jest jednym z najważniejszych w centralnej Polsce miejsc koncentracji ptaków wodno-błotnych w okresie wiosennych migracji. Mówiąc w skrócie jest przepięknie!
W okolicy do 20 km jest kilka dworów szlacheckich, Sanktuarium Matki Bożej Suserskiej, zw. też Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Suserzu, Stadnina Ogierów w Łącku, Pałac w Sannikach - Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, gdzie przebywał młody Szopen i wiele innych atrakcji, które można zwiedzić w ramach wypraw rowerowych.

Dostępne pokoje

Do dyspozycji mamy kameralne, trzy dwuosobowe pokoje gościnne bez łazienek, z bezpośrednim dostępem do sanitariatów z dużą ilością kabin prysznicowych i toalet.
Na terenie obiektu jest sauna, aneks kuchenny i sala warsztatowa.

Wyżywienie

W miejscu znajduje się aneks kuchenny wyposażony w czajnik elektryczny, mikrofalówkę, dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówkę z małą zamrażalką, naczynia i garnki. Trzy zlewozmywaki dają swobodę działania. Goście mogą sami przygotowywać posiłki albo skorzystać za dodatkową opłatą z oferowanych obiadów domowych - zarówno klasycznych jak wegetariańskich.
Można zakupić przetwory własnej roboty.

Aneks kuchenny
Wyżywienie na miejscu

Cennik

Cena za łóżko w pokoju dwuosobowym 50 zł.

10 PLN / za psa

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 5% rabatu!

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Łuszczanówek 18
09-541 Pacyna
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!