noclegi / hotele i SPA / województwo warmińsko-mazurskie

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 10% rabatu!

Masuria Hotel & SPA

hotele i SPA

Co to za miejsce?

Masuria Hotel & SPA to obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie objętego strefą ciszy jeziora Isąg. Usytuowanie na terenie rezerwatu przyrodniczego Ostoja bobrów na rzece Pasłęce i na obszarze chronionym w ramach programu Natura 2000 zobowiązuje, dlatego też możemy zaoferować wyjątkową i malowniczą lokalizację naszym Gościom.
Masuria hotel & SPA to idealne miejsce na odpoczynek w rodzinnym, także czworonożnym gronie. W czasie, gdy dzieci będą brały udział w warsztatach kulinarnych lub będą bawić się pod okiem doświadczonego animatora (w okresie wakacyjnym i innych terminach okolicznościowych), dorośli oddadzą się relaksowi w Mazurskiej strefie SPA i wellness, a psiaki czy inne zwierzaki będą miały możliwość spędzenia czasu wśród pięknych okolicznościach natury.
Nasi Goście mogą skorzystać również z profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych i masażu w SPA, basenu, kręgielni, bilarda, ping-ponga, sali zabaw dla dzieci, placu zabaw na zewnątrz, a także karczmy "Pod Brzozami" i ogniska rodzinnego. Masuria oferuje również spotkania w klubie nocnym z muzyką - ale to już tylko dla dorosłych i bez czworonogów, które spokojnie odpoczywają wtedy w pokoju ;)

uDOGoodnienia

Plaża dla psiaków jest na terenie hotelu. Wszyscy na pewno dadzą radę się tu pomieścić. Na spacery można chodzić zarówno na terenie, jak i zaraz obok, w okolicznym lesie. Na pewno ścieżek do hasania i zabawy nikomu z psiarzy tu nie zabraknie.
Nie można zabrać psiaków na basen, ale już na poziom zabawy jak najbardziej. Tylko prośba, aby tak zabezpieczyć pupila, aby inni Goście się nie bali i mogli również w spokoju spędzać czas w Masuria hotel & SPA.

 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Sylwester bez fajerwerków

Okolice i atrakcje

Dla dzieci i dorosłych: basen, sauny, SPA, sauna fińska nad jeziorem, kręgielnia, ping-pong, sala zabaw, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, plaża z leżakami, ciche jezioro Isąg, a także piękne lasy i ścieżki rowerowe.
Dla psiaków: specjalne miejsca na terenie obiektu - trawiaste łączki, a także piękny las zaraz obok hotelu i wspaniałe miejsce do wybiegu pełne kijków.
W Masuria Hotel & SPA nikt nie będzie się nudził, bo dbamy o każdego naszego Gościa.

Dostępne pokoje

Oferujemy 65 pokoi w różnym standardzie i konfiguracji. Mamy zarówno pokoje jedno- i dwuosobowe, jak i studia rodzinne. W każdym z nich znajdują się wygodne łóżka, szafy, stoliki, biurka, lodówka, a także zestawy dla psiaków - miski i mleczne kosteczki na powitanie.

Wyżywienie

Naszym Gościom oferujemy cudowne, zróżnicowane śniadania, złożone z ciepłych i zimnych bufetów, przekąsek, talerzów wędlin, serów, a także owoców i warzyw. W pakiecie można zamówić również obiadokolacje, które zachwycają Gości różnorodnością dań ciepłych, a także ofertą surówek, dodatków, a i ciast oraz owoców. Zdrowo i kolorowo - to nasza dewiza.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Nasz cennik uzależniony jest od pory roku oraz okazji. Najlepiej sprawdzać aktualną cenę na stronie www.masuria.com.pl. Tam zawsze można znaleźć super pakiety z promocyjnymi stawkami.

50 PLN / za psa (za dobę)

Przy rezerwacji podaj hasło DOGINCLUSIVE: otrzymasz 10% rabatu!

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Worliny 33
14-105 Worliny
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

 • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.