noclegi / apartamenty/prywatne domy / województwo warmińsko-mazurskie

Mazur Kres - mazurskie siedlisko Lisewo

apartamenty/prywatne domy

Co to za miejsce?

Nasz dom znajduje się w klimatycznej mazurskiej wsi Lisewo położonej nad przepięknym jeziorem Rajgrodzkim. Wynajmujemy całe siedlisko w tym duży, pięknie odrestaurowany dom o powierzchni 220 m2, dużą stodołę przekształconą w miejsce zabaw dla dzieci i dorosłych oraz 2000 m2 ogrodzonego terenu. Wieś zachowała tradycyjny mazurski klimat: jest bardzo zielona, ustronna i mało „turystyczna”. Lisewo jest malowniczo ulokowane na wysokim brzegu jeziora. Okolica jest dzika, obfitująca w sarny, łosie, bobry i mnóstwo ptactwa lądowego i wodnego. We wsi jest plaża i stadnina koni.

uDOGoodnienia

Siedlisko jest ogrodzone - psy mogą biegać bez smyczy. Brzeg jeziora nie jest uczęszczany więc psy nikomu nie będą przeszkadzać. Z siedliskiem sąsiadują rozległe łąki i pola, po których swobodnie można chodzić z psami. Siedlisko jest we wsi, w której są inne psy - nie zawsze zamknięte na terenie posesji. W przypadku spacerów przez wieś trzeba na to uważać.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Psia plaża / inne miejsce do pływania
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Teren siedliska jest ogrodzony. Mamy duży plac zabaw dla dzieci pod dachem. W stodole stół na 12 osób, grill i przenośnie palenisko. Oprócz tego pomost na jeziorze, łódkę, duży rower wodny oraz deski SUP.

Dostępne pokoje

Nasz dom przeznaczony jest dla 10 osób (5 łóżek podwójnych + dwa materace pojedyncze jako dostawki). Dodatkowo do dyspozycji gości są dwa łóżeczka drewniane dla małych dzieci oraz dwa foteliki do karmienia maluchów. Na piętrze domu mamy trzy sypialnie, każda z osobną łazienką. Na parterze duża kuchnia, salon z kominkiem oraz sauna.

Wyżywienie

Cennik

Standardowa cena to 1200 zł/noc + 500 zł za przygotowanie domu. W sezonie letnim wynajmujemy na minimum 7 nocy, po sezonie na minimum 2 noce. Do dyspozycji gości możemy też oddać łódkę, żaglówkę, rower wodny oraz deski SUP. Udostępnienie sprzętów pływających kosztuje 100 zł/dzień i z zasady wynajmujemy je na cały pobyt gości. Zapraszamy serdecznie!

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Lisewo 7
19-314 Lisewo
Polska