noclegi / apartamenty/prywatne domy / województwo warmińsko-mazurskie

Mazury z psem

apartamenty/prywatne domy

Co to za miejsce?

Mazury z psem, to oferta spędzenia wolnego czasu z psem na Mazurach. Na pełnym luzie, ze swoimi bliskimi – przyjaciółmi lub rodziną oraz swoimi psami, w ciszy i spokoju, w otoczeniu pięknej, mazurskiej przyrody, wśród lasów, łąk i jezior.
Miłośnikom Mazur i wycieczek oferujemy wynajem apartamentów, przystosowanych do pobytu gości ze zwierzętami. Apartamenty zlokalizowane są w rejonie Mazur Garbatych, pomiędzy Giżyckiem a Ełkiem, w gminie Wydminy.
Apartamenty przystosowane są do najbardziej wymagających psów i równie wymagających właścicieli. W apartamentach nie przebywa nikt poza wynajmującymi, nie ma też „obcych” zwierząt na ogrodzonym terenie każdego z apartamentów.
Za zwierzęta w dowolnej liczbie, nie pobieramy dodatkowych opłat.

uDOGoodnienia

Dodatkowo kennel klatka do wynajęcia.
Teren jest ogrodzony wysokim płotem (min. 1,80m); Na terenie należącym do apartamentu nie ma obcych zwierząt ani ludzi. To miejsce, które gwarantuje swobodę i wypoczynek. U nas nie trzeba się martwić o psa, o bezpieczeństwo i komfort psa i innych ludzi. Pies też ma tutaj wakacje – na pewno od miasta i od smyczy.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Psia plaża / inne miejsce do pływania
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Posłanie dla psa

Okolice i atrakcje

Oferujemy dostęp do prywatnego stawu, miejsce na ognisko w każdym apartamencie, grill, leżaki, wi-fi, posłania dla psów, a dla wymagających psich gości udostępniamy kennel klatkę w rozmiarze XXL.
W okolicy jest kilka jezior, zaczarowany las, puszcza Borecka, puszcza Piska, nieskażona przemysłem przyroda i typowe atrakcje turystyczne - Twierdza Boyen w Giżycku, Wilczy Szaniec w Gierłoży, kompleks bunkrów w Mamerkach, wiadukty w Stańczykach i wiele, wiele więcej.

Dostępne pokoje

Oferujemy 3 apartamenty, dwa 4-osobowe, jeden 7-8 osobowy, plus możliwe 'dostawki'. Wkrótce ukończymy jeszcze jeden apartament 4-5 osobowy. Każdy apartament ma niezależne wejście, ogrodzoną działkę (wysoki płot), psy nie wąchają się 'przez płot', Tylko staw jest wspólny dla wszystkich gości. W apartamentach jest aneks kuchenny, łazienka, w dwóch taras, w jednym weranda.
Mamy też ofertę specjalną, którą docenią rodziny ze starszymi psami - 2 apartamenty z naturalnymi, drewnianymi podłogami, na których słabe psie łapy nie ślizgają się.

Wyżywienie

Aneks kuchenny w pełni wyposażony. W okolicy restauracje z lokalną kuchnią mazurską + możliwość zamówienia posiłków na miejsce.

Cennik

Ceny w sezonie:
1-2 osoby - 250 zł/dobę
3-4 osób - 300 zł/dobę
5-6 osób - 350 zł/dobę
7 i więcej - 400 zł/dobę

Poza sezonem pobyt jest wyceniany indywidualnie.

Gorąco zapraszamy!

0,00 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Radzie 21
11-510 Wydminy
Polska