noclegi / domki letniskowe i domy / województwo warmińsko-mazurskie

MAZURYchillout

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Idea domu

Można się tu poczuć swobodnie i cieszyć obecnością bliskich ludzi: rodziny, przyjaciół, znajomych. W dobrze wyposażonym i pięknie położonym domu nie zabraknie atrakcji, a wspólnie spędzony czas będzie niezapomniany. Dla kogo? Dla wszystkich, którzy pragną spędzić wartościowy czas z bliskimi ludźmi w pięknym otoczeniu. Dom oddajemy na wyłączność jednej grupie – co zapewnia prywatność, swobodę i komfort.

uDOGoodnienia

Działka jest ogrodzona żerdziami. Czworonożnym gościom polecamy pobliski las, łąkę i dzikie plaże na jeziorem Tatłowisko.

Na Sylwestra raczej nie słychać fajerwerków.

Poniżej wyciąg z regulaminu naszego domu:

Dom jest przyjazny dla zwierząt. W celu zapewnienia kolejnym gościom komfortowych warunków wynajmu, obowiązują poniższe zasady:
- maksymalna liczba zwierząt jakie mogą przebywać w domu wynosi 2
- w Domu mogą przebywać tylko i wyłącznie zwierzęta, które zostały zgłoszone Właścicielowi i który wyraził na nie pisemną zgodę
- Goście ponoszą pełną odpowiedzialność osobową i majątkową za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzęta
- Goście mają obowiązek sprzątania odchodów zwierząt z terenu działki do torebek plastikowych i wyrzucania ich do pojemnika na śmieci oznaczone jako "Mokre"
- zwierzęta mogą przybywać na parterze domu (podłoga z gresu), tj w części wspólnej oraz znajdującej się tam sypialni. Nie mogą natomiast wchodzić na sofy oraz łóżka.
dodatkowa opłata związana z większym nakładem pracy na sprzątanie, za każde zwierze określona została w §2 pkt i)

Dodatkowa opłata związana z większym nakładem pracy na sprzątanie to jednorazowo 100 złotych za zwierzę.

 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Sylwester bez fajerwerków
 • Obiekt na wyłączność

Okolice i atrakcje

Własny las

Dom jest położony na dużej działce, porośniętej lasem brzozowym, który zapewnia latem miły chłód i cień. Pod brzozami są rozstawione wygodne meble z palet, leżaki i hamaki

port i tawerna

Dom leży przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W pobliskiej tawernie Zanzibar można zjeść smaczne posiłki, a w porcie wypożyczyć żaglówkę i wypłynąć na szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Plaża

W odległości 300 m od domu jest plaża gminna, trawiasta, niezagospodarowana, z łagodnym dnem, z wyciętymi trzcinami. Jest także plaża w porcie Zanzibar, a samochodem można dojechać do plaż gminnych w Tałtach i w Rynie.

Tor do buli

Na terenie działki zbudowaliśmy jedyny na Mazurach tor do gry w bule. Ta wspaniała, popularna na południu Europy gra umili czas i zapewni gościom wesołą, międzypokoleniową zabawę.

Mikołajki

Tylko 8 kilometrów dzieli dom od Mikołajek. Warto odwiedzić port, skąd wypływają statki
wycieczkowe, zobaczyć urokliwe miasteczko, zjeść obiad w restauracji, a w hotelu Gołębiewski
odwiedzić SPA i Aquapark Tropicana.

Port Zanzibar

Zaprzyjaźniona z nami marina Zanzibar to jeden z najładniejszych portów żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Marina oferuje 70 miejsc przy kei wraz z mediami i sanitariatami, a szukający strawy cielesnej i duchowej znajdą pokrzepienie w Tawernie ze smacznym domowym jedzeniem i doskonałą żeglarską atmosferą, umilaną koncertami i pląsami.

Jezioro Tałtowisko

To jedno z jezior na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na odcinku od Giżycka, do Mikołajek. Szlak żeglugowy przez jezioro ma długość 1,5 km. Tałtowisko łączy się z położonym na wschodzie Jeziorem Kotek Wielki przez Kanał Grunwaldzki, a z położonym na zachodzie jeziorem Tałty przez Kanał Tałcki.

Dostępne pokoje

Dom i działka

Dom jest położony na rozległej łące, otoczony młodym lasem brzozowym. Działka ma prawie pół hektara powierzchni, co daje zupełną swobodę i przestrzeń do relaksu. Na działce do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko, leżaki, hamaki i leśny salon pod brzozami, czyli wygodne meble z palet, a także tor do gry w bule.


Zobacz dom

4 sypialnie

W domu są 4 sypialnie 2 i 3 -osobowe, jedna na parterze, trzy na poddaszu. W każdej jest miejsce dospania na łóżku albo rozkładanej kanapie, szafa, stolik, krzesła i lustro. Na podłodze – dębowe deski.
Duża kuchnia

Kuchnia jest połączona z jadalnią i salonem, co sprzyja wspólnemu przebywaniu w czasie przygotowywania posiłków. W kuchni – pełen zestaw naczyń, przyborów kuchennych i dwa komplety zastawy. Jest też zmywarka.
Wygodny salon w domu

W salonie stoli duży, rozkładany stół, który swobodnie pomieści 14 osób -przy wspólnych posiłkach, albo grach towarzyskich. Jest też żeliwna koza i dwie wygodne kanapy.
2 łazienki

Osobna łazienka na każdym piętrze, z prysznicem, wc, umywalką, suszarką i ręcznikami. Na górze dodatkowo wanienka i akcesoria dla małych dzieci.
Leśny salon oraz miejsce na ognisko

Prawdziwy chillout. Meble z palet pokryte miękkimi poduszkami ustawione na leśnej polanie wśród brzóz, a osobno miejsce na ognisko na łące z drewnianymi ławkami i przygotowane drewno do palenia.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Cennik
590 - 1290 zł za dobę - do 12 osób

opłata za przygotowanie domku 500zł/pobyt
min. 3 doby, w okresie wakacyjnym 7 dób od soboty
w okresach świątecznych - ceny indywidualne
Doba hotelowa: 17:00-10:00
4 sypialnie dla maksymalnie 14 osób
Bezpłatny parking
Wi-Fi

100(jedn) PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Skorupki 139
11-520 Ryn
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Wrześniowy pobyt nad morzem w okazyjnych cenach

 • Mazury: teraz możesz wybrać: camping, glamping czy apartament :) [KLIK!]

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!