noclegi / hotele i SPA / województwo pomorskie

Nowe Domki Łeba, basen sauna jacuzzi 200m do morza

domki letniskowe i domy, hotele i SPA, ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Basen sauna jacuzzi
Ośrodek położony 200m do morza i 300m do centrum miejscowości Łeba ,wśród zieleni naturalnych drzew. Większość stanowią nowe, luksusowe domki, nawet z dwiema łazienkami.

Zapraszamy do nowych luksusowych domków całorocznych , także domków z dwiema łazienkami oraz domków typu standard. Domki parterowe i piętrowe drewniane oraz murowane z łazienkami, aneksami kuchennymi lub kuchniami. Na wyposażeniu domków tv, leżak turystyczny, koc plażowy, parawan, komplet mebli ogrodowych, możliwość grillowania.

uDOGoodnienia

Opłata za pieska wynosi 10-20zł za dobe w zaleznosci od domku. W pobliżu las i plaża.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Do dyspozycji Gości ładny plac zabaw dla dzieci, co tydzień pokazy cyrkowe dla dzieci jak i dla dorosłych , altana z grillem, Wi-Fi, pralka, boisko do piłki plażowej, świetlica z bezpłatnymi dwoma stołami bilardowymi oraz stołem do tenisa stołowego, rowery.

200m do morza i 300m do centrum miejscowości Łeba

Dostępne pokoje

Nowe luksusowe domki całoroczne
Domek 2-osobowy całoroczny

Domki 2-osobowe w zabudowie bliźniaczej; wyposażenie domku to kanapa 2-osobowa, szafa, stół i krzesła, tv, aneks kuchenny (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, sprzęt plażowy, meble ogrodowe na tarasie.

Domek 2 -poziomowy całoroczny

Domki 2-poziomowe w zabudowie bliźniaczej dla 2-4 osób. Na dole kanapa 2-osobowa, tv, stolik, krzesła, szafa, sprzęt plażowy, aneks kuchenny, (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) łazienka. Na górze sypialnia (wysokość 165cm ) z dwoma tapczanami 1-osobowymi, na tarasie komplet mebli ogrodowych.

Domek 2-pokojowy całoroczny

Domek parterowy , 2-pokojowy dla 4-6 osób; w salonie znajduje się tv, kanapa 2-osobowa ,stół i krzesła, kuchnia, w drugim pokoju znajdują się 2 wersalki 2-osobowe, szafa. Domek z kuchnią, (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) łazienką i tarasem z kompletem mebli ogrodowych.

Domek piętrowy z dwiema łazienkami całoroczny - 2 sypialnie i salon

Domek piętrowy, w zabudowie bliżniaczej / do 3-7 osób / na górze 2-sypialnie 2 i 3-osobowe l; łóżko małżeńskie i łóżko 1-osobowe w drugiej sypialni łóżko małżeńskie , łazienka (umywalka i wc); na dole salon, naroznik rozkładany 2-osobowy, tv, kuchnia (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, taras z kompletem mebli ogrodowych.

Domek piętrowy z dwiema łazienkami całoroczny - 2 sypialnie i salon

Domek piętrowy, wolnostojący/ do 5-9 osób / na górze 2-sypialnie 3 i 4-osobowe lub 2x 4-osobowe; łóżko małżeńskie i łóżko 1 lub 2-osobowe ;łóżko małżeńskie i kanapa 2-osobowa, , łazienka; na dole salon, kanapa 2-osobowa, tv, kuchnia (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, taras z kompletem mebli ogrodowych.

Domek piętrowy z dwiema łazienkami całoroczny - 3 sypialnie i salon

Domek piętrowy, w zabudowie bliźniaczej / do 5-9 osób / na górze 3-sypialnie /2 x 2-osobowe 1x 3-osobowa/; w kazdej sypialni jest łóżko małżeńskie w sypialni 3-osobowej jest rownież łóżko 1-osobowe , łazienka; na dole salon, kanapa 2-osobowa, tv, kuchnia (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, taras z kompletem mebli ogrodowych.

Domek piętrowy całoroczny z dwiema łazienkami, 3 sypialnie i salon

Domek, wolnostojący/5-9 osób /; na parterze, kuchnia ( szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak),tv, salon (kanapa 2-osobowa) , sypialnia 3-osobowa, łazienka, taras z kompletem mebli ogrodowych a na piętrze 2-sypialnie / 2 i 3osobowa/ łazienka (umywalka i wc lub pełna łazienka).

Domek 2 pokojowy

Domek parterowy 2-pokojowy, wolnostojący dla 4-6 osób, w każdym pokoju znajdują się 2-wersalki 2-osobowe, w pierwszym pokoju znajduje się aneks kuchenny (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) stół i krzesła, tv , w drugim pokoju znajduje się szafa i wejście do łazienki, pomiędzy pokojami drzwi zamykane. Domek posiada zadaszony taras z meblami ogrodowymi.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Domek 2-osobowy
od 120 zł

Domek 3-osobowy
od 80 zł

Domek 4-osobowy (2)
od 120 zł

Domek 5-osobowy
od 150 z

Domek 6-osobowy
od 180 zł

Domek 7-osobowy
od 200 zł

Domek 8 osobowy
od 220 zł

Domek 9-osobowy
od 270 zł

Domek 10-osobowy
od 300 zł

PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Nadmorska -
84-360 Łeba
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

  • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.