noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo lubuskie

Ośrodek Łubu Dubu

ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Dla nas, Ośrodek Łubu Dubu, to miejsce, w którym organizowane są warsztaty, wystawy, koncerty muzyczne, spotkania kulturalne oraz inne imprezy okolicznościowe. Ośrodek Łubu Dubu, to także działalność kulinarna, która pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Nasza kuchnia jest miejscem, gdzie karmi się nie tylko potrawami, ale także szeroko rozumianą kulturą.
Tomasz Hołyński

uDOGoodnienia

Zapraszamy gości z psami. Zaraz przy ośrodku zaczyna się idealny na spacery las, na wędrówki z czworonogami polecamy też Barlinecko - Gorzowski Park Krajobrazowy.

  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Miska dla psa
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Danków, to wieś sołecka w gminie Strzelce Krajeńskie. Dziś liczy 120 mieszkańców. Rozplanowana została wg założenia miejskiego w formie wielodrożnicy. Położony jest między jeziorami Wielgie oraz Małe w otulinie Barlineckiego Parku Krajobrazowego, posiada dla mnie jakąś nieokreśloną energię, mówiący mi „zatrzymaj się”.

Okolica? Aby poznać miejsce, trzeba czasu. Na Mazurach byłem dwa razy i nie wiem, czy to racja, że okolice Dankowa, to „Lubuskie Mazury”. Jezioro Wielgie, to nasz sąsiad. Idąc do niego, proszę zwrócić uwagę na prawą stronę, tam znajduje się Mauzoleum rodu Von Brand. Dalej? Jeżeli będziecie płynąc jeziorem, trzymajcie się lewej strony, idąc spacerem prawej strony brzegu. Po jakimś czasie, w zależności od sposobu i jeszcze kilku innych spraw, dotrzecie do Dankowa. Jak zobaczycie duże dęby zatrzymajcie się proszę. Jesteście już w parku pałacowym. Nie znajdziemy już pałacu ale jest tam jeszcze oranżeria, stajnia i cały folwark, to one budują obraz klasycystycznego pałacu wzniesionego w XIX wieku. Dalej jest Jezioro Małe, osoby pływające, proszę wyjść z wody i przejść przez drogę Strzelce – Barlinek. Jeżeli macie jeszcze siłę, płyńcie na wyspę, tam znajduje się jedna brzoza. W jej cieniu proponuje odpoczynek. Nie będę już więcej opisywał, każdy z Was, może mieć własną podróż i swoją historię. Okolica, to Park Barlinecki Krajobrazowy, Rezerwat Przyłężek, Rezerwat Leśny Wilanów. Piechotą, rowerem, kajakiem, każdy z Was znajdzie swój sposób.

Dostępne pokoje

Budynek B-2 i B-3, opisane w projekcie budowlanym jako obiekty noclegowe posiadające 18 pokoi noclegowych. W zależności od potrzeby, pokoje mogą być dwu-, trzy-, lub czteroosobowe. W pokojach dysponujemy łóżkami 1 lub 2 osobowymi, przeznaczone łącznie dla 45 osób. Pokoje mają standard hotelowy, utrzymane są w jasnych barwach, z elementami drewna konstrukcyjnego. W części parterowej budynków, pokoje przeznaczone są między innymi dla osób niepełnosprawnych. W budynku B-2 znajduje się 9 pokoi, 7 z nich posiada prywatną łazienkę. Dla dwóch pokoi znajdujących się na najwyższym piętrze 1 łazienka jest wspólna, na korytarzu. W budynku B-3 znajduje się 8 pokoi, w tym dwa apartamenty z przestronnymi aneksami kuchennymi. Do Państwa dyspozycji będą również aneksy kuchenne znajdujące się poza apartamentami. Na korytarzach znajdują się 4 duże łazienki. Budynek ten jest idealny dla osób podróżujących i szukających noclegu w okolicy Barlinka. . Rozkład pokojów zapewnia rodzicom podwójny spokój – mają dzieci blisko, a jednocześnie mogą czasem odpocząć samotnie w ciszy.

Wyżywienie

MENU

w naszej restauracji, to przede wszystkim symbioza smaku, zapachu i wyglądu dań. Różnorodność. Otwartość na innowacje. Lista potraw, za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy w restauracji Łubu Dubu w Gorzowie Wielkopolskim, przystosowana jest zarówno dla tubylca, jak i obcokrajowca, łasucha i żywieniowego ascety, dla dziecka i dorosłego, miłośnika kuchni włoskiej oraz arabskiej.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Pokój 3-osobowy, łóżko małżeńskie, łóżko pojedyncze, łazienka prywatna,
ze śniadaniem.

140 zł / 1 os.

200 zł / 2 os.

260 zł / 3 os.

Pokój 2-osobowy, dwa łóżka pojedyncze, łazienka prywatna,
ze śniadaniem.

130 zł / 1 os.

180 zł / 2 os.

Salon kominkowy wraz z aneksem kuchennym, czytelnią, wyjściem na taras nieodpłatnie do dyspozycji Gości

Pokój 3-osobowy, 1 łóżko małżeńskie, 1 łóżko pojedyncze, łazienka na korytarzu (1 dla 2 pokojów), z balkonem, ze śniadaniem.

120 zł / 1 os.

150 zł / 2 os.

230 zł / 3 os.

Pokój 4-osobowy, 1 łóżko małżeńskie, 2 łóżka pojedyncze, łazienka na korytarzu (1 dla 2 pokojów), z balkonem, ze śniadaniem


120 zł / 1 os.

150 zł / 2 os.

230 zł / 3 os.

260 zł / 4 os.


Pokój 3-osobowy, łóżko małżeńskie, sofa rozkładana, łazienka prywatna, balkon, ze śniadaniem

150 zł / 1 os.

220 zł / 2 os.

260 zł / 3 os.

280 zł / 4 os.

Budynek B3:

Apartament 4 osobowy,cały parter, z aneksem kuchennym, łazienka przypisana do wyłącznego użytkowania dla pokoju,wejście z korytarza, obszerny taras,
ze śniadaniem.

160 zł / 1 os.

240 zł / 2 os.

270 zł / 3 os.

300 zł / 4 os.

Pokój 2-osobowy, łóżko małżeńskie, 1 łazienka dla 2 pokojów na korytarzu, aneks kuchenny na korytarzu,
ze śniadaniem. **

110 zł / 1 os.

160zł / 2 os.


Pokój 3-osobowy na poddaszu otwartym, 3 łóżka pojedyncze, łazienka wspólna na korytarzu,
ze śniadaniem, wykorzystywany wyłącznie jako część studio 7-osobowego **

80 zł / 1 os.

120 zł / 2 os.

150 zł / 3 os.

15 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Danków 41
66-500 Strzelce Kraj
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog