noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo małopolskie

Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy SILVER

ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy SILVER położony jest w miejscowości letniskowo - turystycznej Zawoi. Wywodzi się ona od włoskiego słowa "zavoi" co oznacza w języku polskim "las nad rzeką". Jest jedną z najdłuższych wsi w Polsce, liczy około 18 kilometrów długości.

I tak oto w niepowtarzalnej i malowniczej scenerii gór i lasów, na pograniczu unikalnych smaków góralszczyzny, u stóp Królowej Beskidów "Babiej Góry" stworzyliśmy ośrodek "SILVER".

Wieloletnie doświadczenie, rzetelne kalkulacje i osobiste zaangażowanie właścicieli oraz indywidualne podejście do każdego gościa jak i imprezy zapewniły nam wciąż rosnące grono stałych klientów. Atutem naszego położenia jest to iż znajdujemy się 700 metrów od Centrum Zawoi i obiektów sportowych jakimi są pełnowymiarowa hala widowiskowo - sportowa oraz boisko do piłki nożnej. Niewielka odległość dzieli nas od wyciągów narciarskich oraz szlaków pieszych i rowerowych.

Pragniemy zapewnić przytulną i domową atmosferę, oderwanie od zgiełku spraw codziennych poprzez sport, uzdrowiskowy mikroklimat, krystalicznie źródlaną czystą wodę i przyjaźnie nastawionych ludzi tętniących dobrą energią i życzliwym usposobieniem.

Dołącz do nich.

Nasza oferta to gwarancja udanej imprezy i wachlarz nie zapomnianych przeżyć.

uDOGoodnienia

Zapraszamy psy bez dodatkowych opłat.

Można psa puścić luzem – na ogrodzonym terenie znajduje się parking, miejsce z trawnikiem oraz plac z miejscem na ognisko z altanką i ławkami.

Niedaleko ośrodka jest wejście do lasu, gdzie płynie strumyk i tam psy lubią się kąpać.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie

Okolice i atrakcje

ZAWOJA - leży u stóp "Królowej Beskidu" Babiej Góry (1725 m n.p.m.) w dolinie rzeki Skawica oraz na stokach pasm górskich Beskidu Żywieckiego i Beskidu Makowskiego. Znana miejscowość letniskowa i turystyczna, stanowi punkt wypadowy dla turystyki w rejonie Babiej Góry, pasma Policy i Jałowca. Mieści się tu również siedziba Babiogórskiego Parku Narodowego w skład którego wchodzi ekspozycja muzealna złożona z części przyrodniczej i etnograficznej oraz Ogród Roślin Babiogórskich.

OŚRODEK WCZASOWO - WYPOCZYNKOWY "SILVER" - oferuje pobyt w otoczeniu rzeki, lasu i gór w malowniczej wsi Beskidu Żywieckiego. Obiekt składa się z pięciu kondygnacji - parteru, 1, 2, 3 i 4-go piętra w którym przygotowano łącznie 22 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i 20 pokoi z umywalkami (łazienki na korytarzu). Większość pokoi posiada balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem rozpościerającym się na pasmo babiogórskie. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, sala telewizyjna z bilardem, która może również posłużyć jako sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt nagłaśniający, salka z tenisem stołowym oraz gry elektroniczne (piłkarzyki, cymbergay, samochodziki, łapy z nagrodami). Każde z tych pomieszczeń włączając jadalnię może zostać wykorzystane do prowadzenia zajęć oraz szkoleń. Przy obiekcie znajduje się również miejsce na ognisko i mini boisko do siatkówki. Położenie naszego ośrodka znajduje się w niedalekiej odległości (700 metrów) od Centrum Zawoi gdzie w wolnej chwili można zaopatrzyć się regionalne pamiątki. W tej samej odległości od naszego obiektu znajduje się profesjonalna hala sportowa oraz boisko piłkarskie. Głównie nastawiamy się na czynny wypoczynek stawiając na sport i ducha walki. Specjalizujemy się w obozach sportowych, koloniach i zielonych szkołach dla dzieci i młodzieży. Od ośmiu lat jesteśmy współorganizatorami odbywających się zawodów w halowej piłce nożnej turnieju pod nazwą SILVER CUP. Jesteśmy idealnym miejscem nie tylko do przeprowadzania wyczynowego treningu kondycyjnego, ale również do aktywnego wypoczynku. Dla amatorów białych szaleństw dzieli nas kilka kilometrów od wyciągów narciarskich. Najsłynniejszą ze stacji narciarskich w Zawoi jest Ośrodek Mosorny Groń, mający do zaoferowania kolej linową z czteroosobowymi krzesełkami oraz wyciągi orczykowe na Czatoży.

Dostępne pokoje

Oferujemy pokoje LUX z łazienką i TV, oraz pokoje z umywalką ( łazienka na korytarzu)

Wyżywienie

SMACZNE DOMOWE JEDZENIE - to podstawa udanego pobytu, dlatego doświadczona obsługa naszej profesjonalnie wyposażonej kuchni zaprasza do stołówki. Kuchnia serwuje śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego i smaczne, zdrowe i pełnowartościowe dania. Po prostu dla każdego coś dobrego.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

POBYTY INDYWIDUALNE
Nocleg w pokoju LUX z łazienką i TV - 50,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju LUX z łazienką i TV od 4 do 7 dni - 45,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju LUX z łazienką i TV od 8 do 14 dni - 40,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju LUX z łazienką i TV + pełne wyżywienie - 90,00 zł osobodzień

Nocleg w pokoju z umywalką (łazienki na korytarzu) - 35,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju z umywalką od 4 do 7 dni - 30,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju z umywalką od 8 do 14 dni - 25,00 zł osobodzień
Nocleg w pokoju z umywalką + pełne wyżywienie - 75,00 zł osobodzień

WYŻYWIENIE:
- śniadanie (bufet szwedzki) - 15,00 zł
- obiad - 20,00 zł
- kolacja (bufet szwedzki) - 15,00 zł

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Zawoja 1185
34-222 Zawoja
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog