noclegi / apartamenty / województwo mazowieckie

Pałac Mała Wieś

apartamenty, hotele i SPA

Co to za miejsce?

Czterogwiazdkowy hotel w Małej Wsi to kilka niezależnych, oddzielonych od siebie budynków. W części historycznej – Pałacu oraz Oficynach – znajdują się urządzone z najwyższym smakiem apartamenty. Natomiast pokoje we współczesnych budynkach – Spichlerzu oraz Domu Ogrodnika – powinny zadowolić miłośników stylu loftowego i rustykalnego. Hotel dysponuje 54 pokojami: apartamentami oraz pokojami dwuosobowymi.

uDOGoodnienia

Można do nas przyjechać z pieskiem, doliczamy wtedy opłatę w wysokości 50zł – za dobę pobytu pieska, niezależnie od wielkości.

W trakcie pobytu Państwa pupil na pewno nie będzie się nudził ponieważ mamy aż 30 ha terenów zielonych dostępnych dla każdego.
Teren jest ogrodzony. Na terenach gdzie są zabudowania i przebywają inni goście (np. herbaciarnia) prosimy o prowadzenia psa na smyczy, a w pozostałych częściach terenu, np. przy ogrodach lub w lesie mogą biegać luzem.

Dla wielbicieli czworonogów przygotowaliśmy specjalny pakiet uwzględniający pobyt pupila oraz smakołyk–niespodziankę dla niego.

Posiłki można jeść z psem na naszym tarasie. Jeśli chcą się Państwo wybrać do restauracji, pies może zostać sam w hotelowym pokoju.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie

Okolice i atrakcje

Nasi goście mogą liczyć na obsługę najwyższej jakości i niepowtarzalną atmosferę, którą tworzy również miejscowy park płynnie przechodzący w rezerwat Modrzewina. Znajdujące się tutaj wiekowe modrzewie sięgają nawet 40 metrów wysokości i dają wytchnienie od codzienności.

Dostępne pokoje

Apartament Książęcy

Pierwsze piętro XVIII-wiecznego Pałacu Mała Wieś to piękne wnętrza, wśród których nie sposób nie wymienić Apartamentu Książęcego. Posiada on osobne wejście gwarantujące dyskrecję i spokój.

Apartamenty w Oficynach

Cztery przypałacowe Oficyny zostały zaadaptowane na 16 wygodnych apartamentów. Każdy z nich posiada własną, niepowtarzalną aranżację wnętrz i różni się wystrojem, kolorami oraz stylistyką.

Pokoje w Hotelu Spichlerz

Pokoje w Hotel Spichlerz to wygodne i nowoczesne wnętrza w stylu loftowym. Na drugim piętrze hotelu dostępne są wysokie pokoje z antresolą – dobre rozwiązanie dla rodzin lub grupy znajomych.

Pokoje w Domu Ogrodnika

W Małej Wsi nie mogło zabraknąć rustykalnych akcentów prostotą nawiązujących do sielskiego, domowego życia. Właśnie w ten sposób zaprojektowano 16 pokojów w Domu Ogrodnika.

Wyżywienie

Restauracja w historycznym budynku blisko Warszawy

Stara Wozownia mieści się w historycznym budynku, a swoją nazwą nawiązuje do funkcji, jaką w 1864 roku pełniła. Gości zachwyca elegancko zaaranżowanymi salami, w których motywami przewodnimi są pompejańskie freski. W restauracji znajdują się trzy sale i bar. W największej sali możemy ugościć nawet 70 osób. Ozdobą Starej Wozowni jest również patio otoczone starymi kasztanowcami.

Aneks kuchenny
Wyżywienie na miejscu

Cennik

Sprawdź na naszej stronie internetowej w zakładce rezerwuj online.

50 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog