noclegi / apartamenty / województwo śląskie

Pałac Nieznanice

apartamenty, hotele i SPA

Co to za miejsce?

Pałac Nieznanice to ponad stuletnia posiadłość, która znajduje się na południu Polski, 18 km od Częstochowy. Położony jest centralnie w stosunku do wielkich miast takich jak: Warszawa, Katowice, Kraków, Kielce, Wrocław. Dojechać do Nieznanic można z trasy DK1 (E 75) drogą nr 741 (E16) lub od Częstochowy drogą nr 91.

Nowy pawilon, (otwarty 2014r.) usytuowany przy oczku wodnym i ogrodzie japońskim w głębi parku, posiada architekturę nowoczesną i zlewa się z otaczającym pejzażem.

Pałac pełni funkcje obiektu noclegowego i restauracji. Otoczony jest 3,5 hektarami parku, z ciekawymi okazami ptactwa.

Ozdobą parku jest staw, a ostatnio powstał ogród japoński z fontanną i oczkiem wodnym. W części pałacowej znajduje się kameralna przestrzeń do zabiegów SPA w stylu marokańskim.

uDOGoodnienia

Mamy 4 ha parku wokół pałacu (psy mogą chodzić tam bez smyczy) oraz spokojne pokoje w pawilonie, z bezpośrednim wyjściem na tarasy.
A gospodarzem jest NUKI - 9-letni mieszaniec, bardzo przyjazny ludziom i naszym czworonożnym gościom.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie

Okolice i atrakcje

Jest to miejsce harmonii między człowiekiem i naturą, ciałem i umysłem. W otoczeniu sztuki, zieleni i śpiewu ptaków można cieszyć rodzinną atmosferą, wspaniałą kuchnią i ciszą.

SPA
Część SPA jest urządzona w stylu marokańskim. Atmosferę relaksu buduje nastrojowe oświetlenie i orientalny wystrój. Kąpiel w jacuzzi lub relaks w saunie fińskiej pozwolą odpocząć ciału i wyciszyć umysł. Szczególnie polecane są zupełnie wyjątkowe masaże, wykonywane przez panią Beatę Fornalik - córkę właścicielki Pałacu Nieznanice.

Dostępne pokoje

Pokoje pałacu

W pałacu znajduje się 16 przestronnych pokoi gościnnych 1, 2 i 3-osobowych urządzonych stylowymi meblami. Wszystkie są wyposażone w łazienkę, telefon, suszarkę do włosów i TV. Na terenie całego Pałacu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Każdy pokój ma swój styl i charakter i każdy nosi inne imię kobiece.

Ilość miejsc noclegowych w pałacu: 35 (możliwość dostawek)

Pokoje pawilonu

Pawilon to 12 pokoi 2-osobowych o etnicznym wystroju. Właścicieli tego miejsca przywołały własne wspomnienia z wielu wypraw po pięciu kontynentach, aby stworzyć pokoje: Oceania, Meksyk, Indonezja, Egipt, Maroko, Indie, Tybet, Japonia, Persja itd. A zastosowana w nich koloroterapia wpływa kojąco na potrzeby nastroju.

Ilość miejsc noclegowych w pawilonie: 24 (możliwość dostawek)

Wyżywienie

Kuchnia oraz menu

Po Rewolucjach Kuchennych Pani Magdy Gessler przestronna sala restauracyjna i barowa zyskały elegancki, klasyczny wystrój w kolorze kawowym. Do dyspozycji klientów jest również sale Pomarańczowa i Kominkowa, które oferują atmosferę większej prywatności. Zapraszamy na wykwintne posiłki, wspaniałe desery i wyjątkowe kawy. Restauracja pałacu jest idealnym miejscem na służbową kolację, niedzielny obiad czy romantyczny wieczór. Organizujemy wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Wynajem pokoi
Pokój pałacowy 1-osobowy 190,- zł
Pokój pałacowy 2-osobowy 240-320,zł
Pokój pałacowy 3-osobowy 290,- zł
Pokój w pawilonie 2-osobowy 240,- zł
Dostawki 70,- zł / osoba
Dostawki (do 5 lat) 30,- zł / osoba
Mile widziani czworonożni przyjaciele 20,- zł / zwierzak

Wynajem sal konferencyjnych
Sala Pomarańczowa 300,- zł brutto / dzień
Sala Sowia 300,- zł brutto / dzień
Sala Deva 500,- zł brutto / dzień

20 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Sobieskiego 22A
42-270 Kłomnice
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog