noclegi / agroturystyka / województwo małopolskie

Pensjonat**** Ekosamotnia

agroturystyka, pensjonaty

Co to za miejsce?

Jesteśmy pięknym, kameralnym pensjonatem, schowanym przed miejskim zgiełkiem w leśnym zaciszu. Otacza nas pachnący 3 ha ogrodzony ogród, z którego jest dosłownie krok do Lasu Wolskiego. Na naszym terenie można znaleźć dwa stawki, mostek, zadaszoną altanę z grillem, miejsca na ognisko.

Wyróżnia nas niespotykana gościnność zarówno do naszych ludzkich Gości jak i psich - uwielbiamy zwierzęta! Psy wszędzie mogą się z Wami poruszać, nawet na jadalnię!
Posiłek podajemy w naszej Sali Kominkowej lub w Oranżerii nad stawkiem.

Jeśli jest taka potrzeba, można zostawić pieska samego w pokoju (jeśli nie ma niszczycielskich skłonności), a my z pewnością (za życzeniem) będziemy doglądać, czy wszystko w porządku!

Na miejscu funkcjonuje restauracja tylko dla Was! Do godziny 12:00 każdego dnia, można rezerwować obiad/kolację. Podczas pobytu nie spotkacie się z osobami z zewnątrz (zarówno na posiłku jak i w ogrodzie). Wyjątkiem są dni, kiedy Sala Kominkowa i Oranżeria są wyłączone z użytku. Nie wpływa to oczywiście na śniadania, które są w cenie.

Ważną informacją jest, że jesteśmy obiektem dedykowanym tylko osobom dorosłym!

uDOGoodnienia

Jest dla nas bardzo ważne, aby Wasze psy czuły się u nas wspaniale i jesteśmy przekonani, że możemy o to zadbać!

Cały teren jest ogrodzony (ale brama wjazdowa jest otwarta) i jeśli pies jest usłuchany (nie myśliwy, gdyż w ogrodzie przebywają lisy, zające, kaczki czy bażanty), można spacerować bez smyczy. Jednakże zachęcamy do rozważnej decyzji (ze względów wymienionych powyżej), jak również ze względu na inne psy. Niemniej, miejsc i szlaków do spacerowania nie zabraknie!

Na naszym terenie znajdują się dwa stawki, zatem Wasz pupil może sporadycznie z niego skorzystać aby się ochłodzić. Uczulamy jednak, że mokry pies nie ma wstępu do budynku. Tylko i wyłącznie jak jest suchy! W razie potrzeby zalecamy poprosić o ręcznik, aby przyśpieszyć ten proces :)

Miski udostępniamy za życzeniem w miarę dostępności - prosimy taką informację zawrzeć podczas rezerwacji.

 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
 • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Na miejscu do dyspozycji oddajemy piękny, wielki ogród, na którego terenie są wspomniany grill i miejsca na ognisko - można korzystać we własnym zakresie lub odpłatnie, w miarę dostępności (zazwyczaj minimum jedno jest dostępne).

Wypożyczamy bezpłatnie rowery i kijki do nordic walkingu - w miarę dostępności.

Nasza lokalizacja zapewnia duże możliwości wycieczek leśnych np. do ZOO, na Kopiec Kościuszki lub Kopiec Piłsudskiego czy do Klasztoru Ojców Kamedułów.

Wydaje się, że jesteśmy zupełnie odcięci od świata i zamknięci w swoim leśnym raju. Jednakże w razie potrzeby, nie jesteśmy wcale daleko od centrum i miejskich atrakcji - bo ok. 15 minut samochodem.

Kolejną niedaleką ciekawą możliwością (ok 10 min samochodem) jest Zalew Kryspinów - jezioro z niedużą, piaszczystą plażą.

Dostępne pokoje

Do dyspozycji oddajemy 6 luksusowych pokoi z łazienkami (z wanną o lwich łapach, jeden tylko z prysznicem), w tym dwa pokoje z balkonem.

Każdy pokój ma indywidualny wystrój, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i umeblowania. Niemniej stałe elementy to: płaski telewizor, dostęp do Wi-Fi, ręczniki, kosmetyki (żel do kąpieli, mydło i szampon),

Wyżywienie

Pyszne śniadanie serwowane w Sali Kominkowej / Oranżerii nad stawkiem / do pokoju, jest wliczone w cenę. Respektujemy wszelkie prośby żywieniowe.

Wszelkie inne posiłki są dodatkowo płatne.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Cena za dobę dla 2 osób w luksusowym pokoju z łazienką - 440 zł
Cena za dobę dla 1 osoby w luksusowym pokoju z łazienką - 340 zł

Cena za dobę dla 2 osób w luksusowym pokoju z łazienką i balkonem - 480 zł
Cena za dobę dla 1 osoby w luksusowym pokoju z łazienką i balkonem - 380 zł

Cennik uwzględnia rabat specjalnie dla Was!

0 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Żywiczna 10
30-251 Kraków
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

 • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!