noclegi / pensjonaty / województwo małopolskie

Pensjonat *** KOŚCIUSZKO

pensjonaty

Co to za miejsce?

Pensjonat *** KOŚCIUSZKO to zabytkowy, kameralny obiekt położony w centrum uzdrowiska zaledwie 200 m od Pijalni Głównej Wód Mineralnych z ogrodem zimowym.
Zapewniamy gościom bezpłatny parking, internet i kablówkę w pokoju. Wszystkie pokoje są po generalnym remoncie i oczywiście z łazienkami. Można u nas zjeść śniadanie, obiad lub obiadokolację. Kuchnia domowa, bardzo smaczna. Po drugiej stronie ulicy, na długości ok 400 m, ciągnie się park gdzie pieski mogą bezpiecznie pobiegać, a właściciele czworonogów przyjemnie odpocząć. Posiadamy wypożyczalnię rowerów górskich.

uDOGoodnienia

Po drugiej stronie ulicy znajduje się park, gdzie na długości 400 m pieską mogą się wybiegać i załatwić swoje potrzeby. Ponadto cała Góra Parkowa na przeciwko pensjonatu to wspaniały teren na spacery z psem. Weterynarz oddalony jest od pensjonatu ok. 2000 m.

  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

W pensjonacie *** KOŚCIUSZKO, który jest przyjazny nie tylko zwierzętom, ale również rodzinom z dziećmi mamy pokój zabaw dla dzieci i plac zabaw dla dzieci. Na dużym tarasie są leżaki, foteliki, krzesła i grill ogrodowy do dyspozycji gości. Krynica-Zdrój otulona jest Popradzkim Parkiem Krajobrazowym. Na terenie Krynicy mamy Parki Linowe dla dzieci, młodzieży jaki dla dorosłych, Kolejkę linowo-szynową na Górę Parkową, kolej gondolową na Jaworzynę Krynicką, krytą Halę Lodową, liczne wyciągi narciarskie.W uzdrowiskowych Łazienkach Mineralnych można skorzystać z zabiegów przyrodoleczniczych na bazie krynickich wód mineralnych.

Dostępne pokoje

Posiadamy pokoje 2 osobowe standard z 2 osobnymi łóżkami, pokoje 2 osobowe LUX z łożem małżeńskim i kanapą, pokoje 3 osobowe i duże dwupokojowe rodzinne apartamenty. Na wyposażeniu każdego pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny, zestaw do kawy, herbaty, woda mineralna, telewizor z kablówką, ręczniki. Pokoje są codziennie serwisowane.

Wyżywienie

Oferujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiady lub obiadokolacje z deserem i napojem serwowane do stolika. Kuchnia bardzo smaczna.
Śniadanie kosztuje 15 zł, obiad lub obiadokolacja 29 zł.

Cennik

Pokój 2 osobowy standard od 118 zł za dobę poza sezonem do 199 zł w pełni sezonu.
1 osoba w pokoju 2 osobowym 99 zł poza sezonem.
Pokój 2 osobowy LUX od 138 zł za dobę do 218 zł w pełni sezonu.
Pokój 3 osobowy od 177 zł do 299 zł w sezonie.
Apartament dwupokojowy od 199 zł do 399 zł w sezonie.

10 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

KOŚCIUSZKI 36
33-380 KRYNICA-ZDRÓJ
POLSKA