noclegi / pensjonaty / województwo dolnośląskie

Pensjonat Villa Polanica

pensjonaty

Co to za miejsce?

Villa Polanica ****, czterogwiazdkowy pensjonat o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług hotelarskich położony w Parku Zdrojowym kurortu Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. Opieramy naszą ofertę na atutach rodzinnej, przyjaznej atmosfery, bo uważamy, że "hotel może być jak dom". Chętnie podejmujemy się realizacji spotkań biznesowych lub firmowych.

uDOGoodnienia

Psy są u nas mile widziane: pod pensjonatem stoi nawet rzeźba Szczęśliwych Psów Soni i Mishina. To psy, które faktycznie żyją i regularnie odwiedzają Pensjonat Villa Polanica wraz ze swoimi opiekunami, którzy są pomysłodawcami i fundatorami rzeźby. W tym miejscu, nie tylko ludzie, ale i ich zwierzęta są szczęśliwe.

Villa Polanica umożliwia naszym Gościom pobyt z czworonożnymi przyjaciółmi. O tym jak bardzo jest to ważne wiedzą ci, dla których pies jest członkiem rodziny, z którym nie chcą rozstawać się w czasie wakacyjnych, weekendowych, czy świątecznych wyjazdów.

Sonia i Mishin (dla przyjaciół Miszka :-)) to psy po przejściach, z second handu ;) Psy nie kupione, a wyciągnięte z psiej biedy, z samotności i pogardy. Więc rzeźba jest także symbolem przemiany ich losu i nadziei, że bezdomnych, smutnych zwierząt będzie coraz mniej.

Naszych psich gości zapraszamy na spacery po otaczającym nas 20-hektarowym Parku Zdrojowym i okolicznych górskich szlakach (w promieniu 2-3km). Przed budynkiem znajduje się mały ogrodzony ogród z placem zabaw, hamakami i leżakami, tam też psy są mile widziane.

Ogólna dostępna psia miska jest w restauracji (oczywiście można jeść posiłki w towarzystwie czworonogów).

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Pensjonat VILLA POLANICA to idealne miejsce na wczasy i wypoczynek z dzieckiem. Położony w otoczeniu Parku Zdrojowego, ogrodzony teren zabaw oraz atrakcje dla dzieci sprawiają, że będziecie spokojni o Wasze pociechy, a dzieci nie będą się nudzić. Villa Polanica to pensjonat dla dzieci. Zapraszamy na wakacje.

Ziemia Kłodzka to region geograficzny obejmujący południowo-wschodnią część Sudetów Środkowych i zachodnią Sudetów Wschodnich.
Jej centrum stanowi Kotlina Kłodzka otoczona przez pasma górskie.
Ziemia Kłodzka jest jednym z piękniejszych regionów Polski.

Na atrakcyjność i popularność tego obszaru złożyły się w szczególności: bliskie i dogodne powiązania szlaków turystycznych z bazą komunikacyjną, noclegowa i wyżywieniową.

Jest to region bogaty w atrakcje turystyczne, pokryty gęstą siecią dobrze oznakowanych pieszych szlaków turystycznych - wymarzony zakątek dla turystów pieszych i zmotoryzowanych, narciarzy, grotołazów, miłośników jazdy konnej i rowerów górskich, zwolenników wypoczynku na wsi, wielbicieli wspinaczki oraz spływów kajakowych i pontonowych - czyli prawie wszystkich form turystyki, narciarstwa i wielu innych form aktywnego spędzania czasu.

Ziemia Kłodzka, bogata jest w liczne zabytki przyrody i kultury - różnorodne formy skalne, relikty przyrodnicze, rezerwaty przyrody, punkty widokowe związane z większością szlaków turystycznych. Czekają tutaj na turystów nieocenione walory krajobrazowe i przyrodnicze.

Dostępne pokoje

Oferujemy noclegi w 32 luksusowo wyposażonych pokojach. Wygodę naszych Gości zapewni szerokopasmowy Internet, telewizory LED z cyfrową telewizją satelitarną. Do okien zaglądają wiekowe drzewa rewitalizowanego z pietyzmem Parku Zdrojowego. Villa Polanica to idealne miejsce na wczasy przez cały rok.

Wyżywienie

Potrawy w naszej restauracji są przyrządzane w oparciu o naturalne składniki, a dania łączą elementy kuchni regionalnej (Kotliny Kłodzkiej) i światowe trendy kulinarne. Restauracja dysponuje 70 miejscami.

Wyżywienie na miejscu

Cennik

CENNIK PODSTAWOWY

SEZON NISKI

Pokój 1 osobowy 210 zł
Pokój 2 osobowy do pojed. wykorzystania 270 zł
Pokój 2 osobowy 330 zł
Pokój 2 osobowy LUX do pojed. wykorzystania 320 zł
Pokój 2 osobowy LUX 380 zł
Dostawka 140 zł

SEZON WYSOKI - 01.06-30.09 oraz 20.12-28.02
(wakacje, święta, ferie zimowe, przedłużone weekendy)

Pokój 1 osobowy 240 zł
pokój 2 osobowy do pojed. wykorzystania 310 zł
Pokój 2 osobowy 370 zł
Pokój 2 osobowy LUX do pojed. wykorzystania 360 zł
Pokój 2 osobowy LUX 420 zł
Dostawka 140 zł

SEZON ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY
(Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, Nowy Rok, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało) - obowiązują ceny pakietowe z pobytem na minimum 3 doby.

Szczegóły sprawdź na naszej stronie internetowej. Oferujemy atrakcyjne pakiety pobytowe.

30-80 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Matuszewskiego 8
57-320 Polanica-Zdrój
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog