noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo zachodniopomorskie

Plaża Klub

ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Komfortowe domki nad samym morzem w Dziwnowie

Ośrodek Wczasowy Plaża Klub położony jest w Dziwnowie - nadmorskim uzdrowisku, między wodami Morza Bałtyckiego, a rzeką Dziwną, której ujście chroni 350-cio metrowy falochron.

Plaża Klub usytuowany jest w sąsiedztwie plaży - ok. 20 m, granicząc z nadmorskimi wydmami. Posiadamy własne wyjście na plażę.
OW Plaża Klub to miejsce zbudowane głównie z myślą o rodzinach z dziećmi.

Z szeroką ofertą i zróżnicowanymi standardami domków wypoczynkowych i pokojów, z przestrzenią zaaranżowaną piękną roślinnością parkową i niezbędną infrastrukturą na terenie do spokojnego relaksu i dobrej zabawy dla dorosłych i dzieci:

• duży plac zabaw
• pokój zabaw dla dzieci
• sala rekreacyjna wyposażona w TV, stół do ping-ponga, stół bilardowy
• wypożyczalnia rowerów, kajaków
• kawiarnia, lodziarnia

uDOGoodnienia

Zapraszamy z czworonogami :)

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)

Okolice i atrakcje

Plaża Klub to idealne miejsce na wypoczynek od wczesnej wiosny do końca września. Od maja gościmy osoby starsze szukające ciszy i spokoju oraz rodziców z przedszkolakami (dodatkową zachętą są zdecydowanie niższe niż w wakacje ceny). Podobnie jest we wrześniu, na który zawsze namawiamy naszych gości ceniących uroki wyciszonych po sezonie nadmorskich miejscowości.
Dziwnów to: sosnowe lasy i ciągnące się wiele kilometrów piaszczyste plaże z promenadą spacerowo-widokową, przyciągające latem rzesze turystów spragnionych relaksu i kontaktu z naturą oraz zwolenników czynnego wypoczynku, uprawiających wędkarstwo, żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing (w okolicy znane spoty) i kajakarstwo (na terenie ośrodka do wypożyczenia nowoczesne kajaki rzeczne i morskie). W okolicy można skorzystać z pola golfowego i stadniny konnej.

Czynny wypoczynek zapewnią Państwu także wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego, na terenie, którego liczne szlaki rowerowe (rowery również do wypożyczenia na naszym ośrodku) i spacerowe prowadzą w najpiękniejsze części wyspy z niepowtarzalnymi tworami natury (klifowe brzegi nad morzem i nad zalewem, rezerwat pokazowy żubrów i siedlisko orła Bielika, Jezioro Turkusowe, Wzgórza Mokrzyckie i wiele innych miejsc).
Warto również wybrać się w rejs statkiem żeglugi przybrzeżnej do Kamienia Pomorskiego, gdzie w zabytkowej gotyckiej katedrze odbywają się festiwale muzyki organowej.

Gmina Dziwnów należy do atrakcyjnych turystycznie regionów ze względu na warunki plażowania i uzdrowiskowy charakter. Na całej długości linii brzegowej są możliwości kąpieli - temperatura wody w lipcu waha się między 17, a 20 °C - a cała strefa charakteryzuje się morskim klimatem, korzystnym dla organizmu ludzkiego.

Szczególnie polecamy:

1. Pokój zabaw i plac zabaw dla dzieci.
Zawsze zależało nam na goszczeniu całych rodzin. Lubimy dzieci. Dlatego małym milusińskim i ich opiekunom oddajemy do dyspozycji w centralnej części obiektu, duży, atestowany plac zabaw ze zjeżdżalnią, drabinkami i huśtawkami. Natomiast w przestronnej przestrzeni budynku świetlicowego zorganizowaliśmy dla najmłodszych pokój zabaw z nową, atestowaną instalacją do zabaw ruchowych z zabawkami i grami. Codziennie (przed i po plaży, albo w niepogodę) dzieci mogą pobawić się w basenie z kulkami, układać klocki, grać i co najważniejsze zawierać nowe przyjaźnie. Dorosłych i młodzież zapraszamy na relax przy grze w bilarda lub tenisa stołowego, do korzystania z bezpłatnej sieci wifi i całkiem sporego księgozbioru naszej biblioteki.

2. Wypożyczalnia sprzętu pływającego.
Chcemy pokazać, że wypoczynek nad morzem to nie tylko plażowanie. Proponujemy i namawiamy do wypożyczania morskich kajaków typu sit on top, idealnych do zabawy na fali.

KOMPAK
Jednoosobowy kajak typu sit on top francuskiej firmy DAG. Znakomicie spisuje się na krótkich wycieczkach oraz na plaży. Konstrukcja jego zbliżona jest to deski surfingowej, co pozwala bezpiecznie pokonywać nawet spore fale, czerpiąc z tego dużą frajdę. Doskonale sprawdzi się na morskich wodach przybrzeżnych. Tego typu kajaki są bardzo popularne na morskich plażach całego świata.

DLA KOGO?
Będzie odpowiedni dla kogoś, kto szuka kajaka przede wszystkim na krótkie wycieczki w strefie przybrzeżnej morza podczas ciepłej, słonecznej pogody. Jest bezpieczny nawet dla najmłodszych i osób, które nie czują się dobrze w okalającym je kokpicie klasycznego kajaka.

TRIBAL
Dwu lub trzy osobowy sit on top, który da całej trójce dużo radości i zapewni fajną zabawę. Bezpieczny, bardzo stabilny kajak dla każdego. Świetnie nadaje do turystyki wodnej w słoneczne dni. W nadmorskich miejscowościach całego świata kajaki tego typu opanowały wypożyczalnie sprzętu wodnego na morskich plażach.

Kajaki wypożyczamy wraz z kamizelkami asekuracyjnymi.

3. Rowery oraz krzesełka dla dzieci w naszej wypożyczalni.
Ścieżki rowerowe przebiegające przez Dziwnów w kierunku Międzywodzia, Pobierowa i Kamienia Pomorskiego dają możliwość bezpiecznych wycieczek rowerowych całymi rodzinami. Posiadamy do wypożyczenia rowery miejskie oraz krzesełka dla dzieci. Przez teren gminy Dziwnów przebiega ścieżka rowerowo-piesza, której znaczna część wiedzie po istniejącym czerwonym szlaku turystycznym E-9. Jest to trasa wzdłuż wybrzeża morskiego, główne poprzez tereny zalesione. Długość ścieżki wynosi 27,5 km.

Dostępne pokoje

Komfortowe domki i pokoje nad samym morzem.

> Komfortowe domki typu C 4-osobowe
DOMKI ZBUDOWANE W 2018r.

z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc), aneks kuchenny (kuchnia elektryczna z okapem, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe i kuchenne, czajnik) TV, grzejniki elektryczne (licznik zużycia energii elektrycznej), taras z meblami ogrodowymi, murowany grill, leżaki i parawan.
2 x sypialnia (dwa pojedyncze łóżka w każdej z możliwością zsunięcia) + salon z aneksem kuchennym.

> Komfortowe domy typu A 4-osobowe
DOMKI ZBUDOWANE W 2010r, 2011r oraz 2013r.

z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc), aneks kuchenny (kuchnia elektryczna z okapem, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe i kuchenne, czajnik) TV, grzejniki elektryczne (licznik zużycia energii elektrycznej), taras z meblami ogrodowymi, murowany grill, leżaki i parawan.
2 x sypialnia (dwa pojedyncze łóżka w każdej z możliwością zsunięcia) + salon z aneksem kuchennym.

> Komfortowe domy drewniane typu S 4-osobowe
z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc) i aneksem kuchennym (kuchnia elektryczna z okapem, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe i kuchenne, czajnik), TV- kablowa, grzejnik elektryczny (licznik zużycia energii elektrycznej), taras z meblami ogrodowymi i murowanym grilem , leżaki i parawan.
2 x sypialnia (1 x podwójne łóżko małżeńskie, 2 x pojedyncze łóżka) + salon (narożne ławki nie do spania)
Zgodnie z Państwa sugestiami zbudowaliśmy stałe zadaszenia tarasów co polepszy funkcjonalność tych domków

> Komfortowe domki murowane typu M
z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc – wszystkie po remoncie) i z aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe, czajnik), TV- kablowa, grzejniki elektryczne (licznik zużycia energii elektrycznej), taras z meblami ogrodowymi, leżaki i parawan
Domek nr 51max.6-osobowy - 3xsypialnia (1x podwójne łóżko, 4x pojedyncze łóżka) + salon (wypoczynek nie do spania)
Domek nr 52 i 53 max.4-osobowy - 1xsypialnia (2 pojedyncze łóżka) + salon (rozkładana kanapa)
Domek nr 54 i 55 max.5-osobowy - 2x sypialnia (2pojedyncze łóżka + 1pojedyncze łóżko) + salon (rozkładana kanapa)

> Domki drewniane typu D 4-osobowe
z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc), bez aneksu kuchennego, w jednej z sypialni chłodziarka, czajnik elektryczny, kubki, TV- kablowa, taras z meblami ogrodowymi, leżaki i parawan
2 x sypialnia (każda z 2 pojedynczymi łóżkami z możliwością zsunięcia w łóżka małżeńskie)

> Domki typu F 2,3-osobowe
z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc) i aneksem kuchennym (kuchnia elektryczna z okapem, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe i kuchenne, czajnik), TV- kablowa, grzejnik elektryczny (licznik zużycia energii elektrycznej), taras z meblami ogrodowymi, leżaki i parawan 1x sypialnia z podwójnym łóżkiem małżeńskim + salon połączony z aneksem kuchennym

Pokoje w i apartamenty w budynku murowanym

> I piętro: pięć nowych apartamentów z aneksami kuchennymi (od 2 do max 4 osób), z bezpośrednim wejściem z tarasu.
I piętro:

Apartament nr 8P, 9P, 10P, 11P – 2 do maksymalnie 4 osób – jeden pokój, łazienka, mały aneks kuchenny, TV, leżak parawan, łóżko dwuosobowe i rozkładana sofa.

Apartament nr 12P -2 do maksymalnie 4 osób - dwupokojowy, sypialnia i salon z aneksem kuchennym, w sypialni dwa pojedyncze łóżka z możliwością zsunięcia, w salonie rozkładana sofa.

Wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, wc) i aneksem kuchennym (kuchnia elektryczna z okapem, lodówka, zlewozmywak, podstawowe naczynia stołowe i kuchenne, czajnik), TV- kablowa, grzejnik elektryczny (licznik zużycia energii elektrycznej), leżak i parawan, taras wspólny.

Wszystkie apartamenty posiadają bezpośrednie wejście z tarasu.

Inwestycja zakończona w 2016roku.

> II piętro: siedem pokoi 2,3 i 4 - osobowych z łazienkami
II piętro: pięć pokoi oraz dwa apartamenty dwupokojowe (wszystkie bez aneksów kuchennych), z łazienkami;

Pokój nr 1P – dla 1 lub maksymalnie 2 osób – łazienka, mała chłodziarka, TV, leżak i parawan, łóżko, nad nim łóżko pojedyncze;

Pokój nr 2P – dla 2 osób - łazienka, mała chłodziarka, TV, leżak i parawan, dwa pojedyncze łóżka z możliwością zsunięcia w jedno duże podwójne;

Pokoje nr 3P, 4P – dla 2 lub maksymalnie 3 osób - łazienka, mała chłodziarka, TV, leżak i parawan, dwa pojedyncze łóżka z możliwością zsunięcia w jedno duże podwójne, nad nimi jedno łóżko pojedyncze;

Pokój nr 7P – dla 3 osób – łazienka, mała chłodziarka, TV, leżak i parawan, bezpośrednie wyjście na wspólny taras, sofa rozkładana, jedno łóżko pojedyncze;

Pokój (apartament) nr 5P – dla maksymalnie 4 osób - dwa pokoje, łazienka, mała chłodziarka (bez aneksu kuchennego), TV, leżak i parawan, rozkładana sofa, w drugim pokoju dwa pojedyncze łóżka;

Pokój nr 6P (apartament) – dla maksymalnie 4 osób - dwa pokoje, łazienka, mała chłodziarka (bez aneksu kuchennego), TV, leżak i parawan, bezpośrednie wyjście na wspólny taras, rozkładana sofa, w drugim pokoju dwa pojedyncze łóżka;

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Domki - od 130 zł za dobę
Pokój - od 70 zł za dobę
Szczegóły na naszej stronie internetowej.

20 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Kościelna 16
72-420 Dziwnów
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!