noclegi / apartamenty / województwo dolnośląskie

Polanica Apartamenty.pl

apartamenty

Co to za miejsce?

Znając walory kurortu Polanica-Zdrój i jej okolic oraz będąc ogromnymi miłośnikami tego regionu, stworzyliśmy właśnie tu, miejsca, w których będziecie Państwo mogli odpocząć i złapać dech świeżego, czystego powietrza po górskich wojażach.

uDOGoodnienia

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości z psami. Liczne trasy spacerowe spowodują, że nawet najbardziej wymagający psi goście, nie będą się nudzić.

  • Tereny do spacerów

Okolice i atrakcje

Polanica-Zdrój, to miasto uzdrowiskowe, otoczone lasami, z rozległym, przepięknym Parkiem Zdrojowym i licznymi trasami spacerowymi oraz rowerowymi. Zimą stanowi świetną bazę dla miłośników białego szaleństwa, ponieważ dojazd do centrów sportów zimowych wynosi – 20 min. do Zieleńca – kompleksu narciarskiego z wyciągami orczykowymi i 40 min. do Czarnej Góry. W Polanicy Zdrój, przede wszystkim warto spróbować wód w pijalni wód mineralnych, nacieszyć się widokiem skupisk przepięknie kwitnących różaneczników lub pokazami podświetlanej fontanny, która ,, tańczy” w rytm rozbrzmiewającej muzyki. Jest też tor saneczkowy dla żądnych wrażeń. Polanica to modne i chętnie odwiedzane przez turystów oraz kuracjuszy miejsce. Od wielu lat odbywają się tu imprezy kulturalne i sportowe o międzynarodowej randze. Jest to kurort, który pozwala zregenerować siły zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Dostępne pokoje

Apartamenty oraz studia stworzone są z myślą o najbardziej wymagających Gościach. Czyste, zadbane, przytulne pokoje z dużymi, wygodnymi łóżkami, w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi, telewizorami, niektóre łazienki wyposażone są dodatkowo w pralki, a na każdym balkonie komplet do wypoczynku.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Cena od 150 pln do 350 pln/dobę, uzależniona jest od terminu oraz ilości osób

jednorazowa opłata za psa

50(jedn) PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Kłodzka 2B/3
57-320 Polanica-Zdrój
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Sylwester bez fajerwerków, ogrodzony teren, a psy nocują za darmo <3

  • Psy nocują za darmo przez cały rok w ogrzewanych domkach apartamentowych blisko morza :)

  • Psy gratis, ogrodzony wybieg z przeszkodami, dzika plaża, a to wszystko nad polskim morzem. Sprawdź! >>

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!