noclegi / domki letniskowe i domy / województwo małopolskie

Prawie na końcu drogi

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Do Waszej dyspozycji jest dom, który pomieści cztery osoby.

Dojedziecie do nas asfaltową drogą, obok domu jest miejsce parkingowe na co najmniej dwa- trzy samochody.

Dom stoi na górze zwanej Zbójecka Góra. Jest stąd widok na całą Rabkę-Zdrój, do której jest niecałe dziesięć minut spacerem lub kilka minut samochodem. O atrakcjach, jakie tam są, nie będziemy pisać, bo dzisiaj każdy ma Internet i mapy Google (ale oczywiście znamy Rabkę dobrze, bo tam mieszkamy, dlatego zawsze coś podpowiemy).

Widać także Tatry w oddali, góry po lewej, lasy po prawej, łąki na około. W pobliżu są tylko trzy domy. Fajni sąsiedzi, a dom najbliżej (dla tych którzy robią zwiad przed wyjazdem mapami Google), to dom naszych rodziców oraz miejsce naszego weekendowego wypoczynku.

Zostawiamy Wam pełną swobodę i prywatność. Dom i teren wokół niego jest tylko do Waszej dyspozycji. Oczywiście zdarzy się, że czasami będzie trzeba skosić trawę (sama nie chce się kosić) dlatego wtedy troszkę pohałasujemy (istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z samobieżnej kosiarki, kto nie kosił, musi spróbować).

uDOGoodnienia

  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Weterynarz w okolicy
  • Obiekt na wyłączność

Okolice i atrakcje

Co tu można robić? - czasami takie wpisy są przy domkach do wynajęcia. My nie mamy zielonego pojęcia. Nie wiemy, co lubicie- spacerujcie, odpalcie furę i jedźcie sobie gdzieś, leżcie cały dzień, czytajcie, nudźcie się, cytując klasyka: „Róbta, co chceta!”.Jesteś na górze zwanej "Zbójecka Góra", a dokładnie gdzieś nieopodal szczytu. Naokoło łąki i lasy. Stajesz przed domkiem i widzisz w dole Rabkę-Zdrój. Spoglądając dalej, minimalnie w prawo, przy dobrej pogodzie jesteś w stanie zobaczyć Tatry. Od prawej do lewej (i na odwrót) na horyzoncie rozciągają się szczyty gór. Za Twoimi plecami domek. Cały z drewna, jest do Twojej dyspozycji. Na piętrze, dwa pokoje z przedpokojem i skrzynią pod oknem, na której idealnie czyta się książki. Są i schody- należą do stromych. Prowadzą na dół lub do góry, jak to schody i powiem szczerze, robią robotę! Na parterze salon, otwarta kuchnia i łazienka, troszkę w stylu industrial (chyba). Przed domkiem stoi pergola, z zadaszeniem głównie przeciw słonecznym ale z deszczem też sobie radzi. A słońca mamy pod dostatkiem, a to dlatego że domek stoi na południowym stoku i ustawiony jest przodem i w tą właśnie stronę!

Co do Rabki-Zdroju. Jest do niej 10 minut spacerkiem lub parę samochodem. Tak po krótce i z pamięci- mamy tutaj "słynny" park, bulwary nad rzeką, starą ale odnowioną stację kolejową, pomnik Świętego Mikołaja, fontannę ze słoniami (nie wiedzieć czemu?), kilka restauracji, całe mnóstwo sklepów spożywczych i takie tam inne inności.

Oczywistym jest, że nie na Rabce-Zdroju kończą się atrakcje. Od nas wszędzie jest blisko. Czy to Zakopane, czy Białka Tatrzańska czy Kraków, raczej nigdzie odległość nie przekracza kilkudziesięciu minut samochodem. I to tyle, bo można by pisać i pisać, ale kto to będzie czytał? Zapraszamy, reszta wyjdzie w praniu, a i tak będzie fajnie!

Dostępne pokoje

Dom jest całoroczny, drewniany. Ogrzewany kominkiem na pellet z nadmuchem (trzeba od czasu do czasu dosypać paliwa). Nie mamy żadnych atrakcji dla małych dzieci, więc najlepiej czas u nas spędzają dorośli i starsze dzieci. Na dole jest otwarta kuchnia, duża łazienka, salon z narożnikiem rozkładanym do spania. Na górze dwa pokoje z wygodnymi łóżkami (jedno podwójne, dwa pojedyncze) i dużo miejsca na rzeczy, które ze sobą przywieziecie. Z boku domu jest zamykana dobudówka do przechowywania, rowerów, nart itp. Jest również altana, wypasiona w kosmos, ze stołem, krzesłami, oświetleniem.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 4 miejsca noclegowe.
Cena od 360 zł za domek.

40 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Skomielna Biała 218
32-434 Skomielna Biała
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Psy nocują tam bez opłat – sprawdź domek na wyłączność na Mazurach

  • Czerwone Żagle- klimatyczne miejsce nad Bałtykiem

  • Rodzinne ferie zimowe z czworonogiem w Moim Miejscu - tygodniowy pobyt dla 4 osób już od 2295 zł!

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!