noclegi / agroturystyka / województwo mazowieckie

Psi Domek

agroturystyka, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Wyjazd na wczasy komplikuje się, jeśli mamy czworonożnego przyjaciela. Nie sposób zostawić go samego w domu, nie zawsze też znajdziemy kogoś, kto się nim zaopiekuje, a większość ośrodków – czy to w kraju, czy za granicą – nie dopuszcza możliwości wypoczynku ze zwierzęciem. Jest jednak na to sposób.
Psi Domek to ośrodek, który położony jest w Jednorożcu, niewielkiej wsi na skraju Puszczy Kurpiowskiej, nie bez powodu nazywanej też Zieloną. Posiadamy duży areał, na którym Twój psi przyjaciel będzie mógł swobodnie bawić się i biegać.
Dogodne położenie hotelu niedaleko Przasnysza, około 100 kilometrów od Warszawy, oznacza również łatwy dojazd. Poza tym, jeśli zależy Ci na ośrodku z dużym wybiegiem, to Psi Domek jest właśnie takim miejscem.
W naszym Psim Domku , mamy 5 nowiutkich, pięknych, małych domków letniskowych oraz 2 całoroczne pokoje, 1-osobowy i 3-osobowy. Położone są w wyjątkowo malowniczym miejscu. Widok z okien jest na sad a dalej na łąki, po których biegają przyjazne kozy i owce. A całego towarzystwa pilnuje, leciwy już koń. To właśnie od naszych kóz mamy mleko, z którego robimy sery i twarożki, podawane na śniadanie.

uDOGoodnienia

Na terenie naszego ośrodka, w sezonie letnim jest przygotowany basen dla psów. Można jednak przejść się na spacer nad rzekę Orzyc, oddaloną 2km.
Psi Domek to ośrodek, który położony jest w Jednorożcu, niewielkiej wsi na skraju Puszczy Kurpiowskiej, nie bez powodu nazywanej też Zieloną. Znajdujemy się na skraju wsi, więc za ogrodzeniem są już pola i lasy .
Oprócz domków mamy tez możliwość pozostawienia psa w naszym hotelu.
Psy nie muszą chodzić na smyczy, pod warunkiem, że dogadują się z innymi psami.
Jeżeli ktoś sobie życzy, to udostępniamy klatkę dla psów.
W Psim Domku są również 2 całoroczne pokoje. Jeżeli ktoś ma ochotę na kameralne święta to serdecznie zapraszamy.
W sezonie letnim organizowane są u nas tematyczne obozy dla psów. Szczegóły znajdują się na stronie www.psidomek.pl w zakładce Warsztaty.

 • Teren posesji ogrodzony
 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Petsitter

Okolice i atrakcje

Wokół Psiego Domku można bowiem znaleźć nie tylko malownicze lasy jagodowe i grzybowe, rzekę Orzyc, która wkrótce ma być zagospodarowana pod cele turystyczne, ale także dużą przestrzeń, na której będzie można poszaleć ze zwierzakiem, rzucając mu frisbee, trenując agility i bawiąc się na wiele innych sposobów.
Lokalizacja naszego małego ośrodka jest idealna dla ludzi lubiących wycieczki, bo znajdujemy się na skraju Puszczy Zielonej, lubiących ciszę, bo jesteśmy usytuowani z daleka od wiejskiego rynku i ulic.

W upalne dni Wasi pupile mogą korzystać ze specjalnie dla nich, przygotowanych basenów. A jeżeli to za mało, to 2 km dalej płynie rzeka Orzyc i można do niej dojść wśród pól albo podjechać samochodem.
Teren, na którym stoją domki jest w pełni ogrodzony. Domki są 2 osobowe, ale jedna osoba też może go wynająć. Najważniejsze, aby z człowiekiem przyjechał też pies i co jest istotne, od psa nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Bezpłatny parking znajduje się na terenie posesji.

Dostępne pokoje

Mamy 5 nowiutkich, pięknych, małych domków letniskowych. Są one 2 osobowe, ale jedna osoba też może go wynająć. W jednym domku, czerwonym, znajduje się jedno podwójne łóżko. w pozostałych są 2 oddzielne łóżka.

Łazienka jest w każdym domku (wc, prysznic i umywalka). Jest również możliwość wstawienia do domku klatki dla psa, jeżeli istnieje taka potrzeba. Taką klatkę można też pożyczyć na miejscu.

Kuchnia dostępna jest w pomieszczeniu ogólnym w drewnianej altanie. Jeżeli ktoś nie chce naszych ekologicznych posiłków, sam może zostać kucharzem.

Zawsze też istnieje możliwość postawienia namiotu.

Wyżywienie

Wyżywienie jest dodatkowo płatne. Może być pełne albo w dowolnej konfiguracji.
Z uwagi na to, że mamy swoje zwierzęta, owoce i warzywa, posiłki przez nas serwowane są ekologiczne a produkty sezonowe. Jednak w stałej ofercie jest mleko kozie.
Można też gotować samemu. W ogólnodostępnej kuchni, usytuowanej w altance, jest wszystko, co w kuchni być powinno.

Aneks kuchenny
Wyżywienie na miejscu

Cennik

Cena za domek za 1 noc

1 osoba poza sezonem – 80 zł | w sezonie – 100 zł
2 osoby poza sezonem – 130 zł | w sezonie – 150 zł
3 osoby poza sezonem – 190 zł | w sezonie – 170 zł

Cena za domek za minimum 2 noce

1 osoba poza sezonem – 70 zł | w sezonie – 90 zł
2 osoby poza sezonem – 100 zł | w sezonie – 120 zł
3 osoby poza sezonem – 130 zł | w sezonie – 150 zł


sezon – wakacje, ferie, długi weekend majowy i Boże Ciało.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

ul.Władysława Grabskiego 1
06323 Jednorożec
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

 • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog