noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo pomorskie

Sopot 34 przy plaży

ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Ośrodek wypoczynkowo żeglarski Sopot 34 położony jest w sercu kurortu, przy samej plaży, zaledwie 500 metrów od centrum uzdrowiska. Jesteśmy oddzieleni od kąpieliska jedynie szerokością ścieżki rowerowej, która ciągnąc się wzdłuż pasa nadmorskiego prowadzi do słynnego Molo, a także umożliwia dojazd do Gdańska oraz Gdyni.


Znajdujemy się przy jednym z najszerszych w Trójmieście wejść na plażę numer 34. Jest to idealna lokalizacja nie tylko dla amatorów plażowania, ale także pasjonatów sportów wodnych, osób lubiących aktywny wypoczynek oraz tych, którzy pragną bliżej poznać miasto i jego atrakcje.


Nasz ośrodek to również bogata oferta szkoleń żeglarskich i windsurfingowych. Podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów można spojrzeć na kurort od strony wody, a także zaznać niepowtarzalnych emocji i przeżyć niesamowitą frajdę.


Sopot, to nie tylko plaża i morze, ale także uzdrowisko. W ośrodku Sopot 34 korzystać można ze strefy balneologicznej : jacuzzi, sauna, grzybek inhalacyjny, a wkrótce także pierwsza w Sopocie tężnia .

uDOGoodnienia

Jesteśmy ośrodkiem przyjaznym psom. Za pobyt zwierząt nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Sopot 34 położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Błoni Sopockich, gdzie znajdziecie Państwo wybieg dla psów - teren przeznaczony dla czworonogów, wyposażony w regulamin, różne urządzenia jak zabawki, kosze na nieczystości i ławki dla opiekunów . Najbliższa przychodnia weterynaryjna znajduje się zaledwie 700 metrów od ośrodka! Z psami na plażach Trójmiasta można pojawiać się do rozpoczęcia umownego sezonu letniego -1maja. Latem w Sopocie do dyspozycji psów i ich właścicieli jest odcinek plaży od wejścia nr 43 (na wysokości ul. Hestii ) do wejścia nr 45, czyli do granicy z Gdańskiem . Psy można wprowadzać tu po godz. 18.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa

Okolice i atrakcje

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń żeglarskich, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz idealne warunki do relaksu na plaży.

Organizujemy także półkolonie dla dzieci.

Na terenie naszego Ośrodka znajduje się strefa balneologiczna z Sauną Fińską oraz Jacuzzi z Solanką ze Zdroju Św. Wojciecha

Dostępne pokoje

Możesz przyjechać na wakacje do Sopotu ze swoją przyczepą lub kamperem, a także wynająć jeden z komfortowych domków lub przyczepę campingową.

Drewniane, komfortowe, w pełni wyposażone domki z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem zapewnią wygodę i niezależność (4 osobowe).

Wyżywienie

Domki posiadają wyposażony aneks kuchenny (palniki elektryczne, zlew, czajnik, garnki, patelnia, naczynia, sztućce, lodówka).

Cennik

Wynajem domku to koszt pomiędzy 250, a 500 zł za dobę.
Ceny pobytu na campingu zaczynają się już od kilkunastu złotych.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot
Polska