noclegi / domki letniskowe i domy / województwo małopolskie

Stacja Wierchowa 972 m - Domek Tatry - bez kleszczy

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Stacja Wierchowa to miejsce typowo slow, mało komercyjne, gdzie można spędzić sielski urlop na łonie natury nawet w najgorętszym sezonie. Krystaliczne powietrze, położenie na górskim grzbiecie na wysokości tysiąca metrów, podchodzące pod sam domek polany, gwarantują spokój i możliwość bliskiego obcowania z górską przyrodą.

Jesteśmy miejscem bezpiecznym dla piesków. U nas nie ma kleszczy! Pajęczaki te nie występują na wysokości 1 000 m i wyżej.

Widok z okien i balkonów roztacza się na niemal niezamieszkane tereny, co daje poczucie oddalenia od cywilizacji i bliskości przyrody. Jest to idealne miejsce na wypoczynek i sport. Domek położony jest bezpośrednio przy mało uczęszczanym, widokowym, biegnącym grzbietem szlaku, doskonałym dla krótszych pieszych wędrówek, nordic walking czy dla osób chcących poprawić kondycję.

Do dyspozycji gości na wyłączność jest cały domek oraz przynależna do niego ogrodzona działka.
U nas można zachować prywatność, nie mamy bezpośrednich sąsiadów.

uDOGoodnienia

Najważniejszym uDOGodnieniem jest chyba brak kleszczy. Na tej wysokości podobno się już duszą. Rzeczywiście u naszego pupila nie znaleźliśmy dotąd kleszcza w okolicy Stacji Wierchowa. Ale klimat się ociepla i mimo wszystko należy być czujnym.

Do dyspozycji gości i pieska jest cała działka. Teren domku przylega bezpośrednio do górskich łąk i lasów, można więc od razu wyjść na długie, widokowe spacery. W zależności od wybranego kierunku spaceru można mieć niemal pewność, że nie spotka się innych ludzi, ani piesków.

Jesteśmy przyjaźni pieskom, mamy jednak pewne zasady. Prosimy o nie załatwianie potrzeb piesków na terenie działki, ew. o zbieranie odchodów. Sofy i łóżka są do dyspozycji tylko dwunożnych gości. Pieski, które zamknięte lubią rozrabiać, prosimy o niepozostawianie bez nadzoru.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Weterynarz w okolicy
  • Obiekt na wyłączność
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Do wyłącznej dyspozycji gości jest działka z trawnikiem, w lecie z kwiecistymi rabatami i zielnikiem, stołem i ławami do biesiadowania, leżanką i sofą ogrodową, leżakami, tarasem z widokiem na Gorce, piaskownicą i mebelkami dla dzieci.

Tak, jesteśmy na uboczu, ale bardzo blisko najważniejszych atrakcji. Termy Bukovina - 5 min jazdy samochodem, Termy Bania w Białce – 12 min, Palenica Białczańska, punkt wejściowy do TPN - 17 min, Zakopane - niecałe 30 min., Tatrzańska Łomnica - 35 min.

Dostępne pokoje

Do dyspozycji gości są dwa niezależne studia - na dole wygodnie mieszczą się dwie osoby dorosłe (narożnik rozkładany do łóżka), na górze do czterech osób dorosłych (dwuosobowe łóżko rozkładane z narożnika) + dwie wygodne dostawki plus ew. dwoje dzieci. Razem daje to miejsca dla maks. 6 osób dorosłych i 2 dzieci.

Mamy dwie łazienki (na górze i na dole), duży aneks kuchenny w pełni wyposażony oraz kącik do zabawy dla dzieci.

Na dole mamy kominek, w cenie jest drewno na jeden wieczór.

Wyżywienie

W domku mamy duży aneks kuchenny w pełni wyposażony - dla gości dostępne są:
- płyta czteropalnikowa,
- zmywarka,
- dwie lodówki (na górze i na dole),
- mikrofalówka,
- ekspres do kawy,
- blender,
- komplet talerzy, szklanek, kubków, kieliszków i sztućców,
- naczynia do gotowania i patelnie,
- drobne przybory kuchenne.

Mamy wypróbowanych dostawców kateringu. Dojeżdża też do nas pizza.

Aneks kuchenny

Cennik

Domek wynajmujemy w całości. Ceny za dobę zaczynają się od 550 zł. W sezonie oraz w popularne święta ceny są wyższe. Pobieramy również opłatę za pieska - 30 zł.

30 PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Wierchowa 29
34-532 Brzegi
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

  • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.