noclegi / hotele i SPA / województwo zachodniopomorskie

Stary Młyn Strzeszyn (Soft All Inclusive)

pensjonaty, hotele i SPA

Co to za miejsce?

Luksusowa agroturystyka w wersji soft All Inclusive, przyjazna psom. Duże własne tereny położone na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000, na przesmyku między jeziorami Brody i Strzeszyn, w strefie ciszy. Ekologiczne gospodarstwo rolne i naturalna domowa kuchnia oparta w znacznej mierze na własnych ekologicznych produktach - własny nabiał, sery zagrodowe, wołowina, jaja, pieczywo. Kuchnia elastycznie dostosowująca się do szczególnych wymagań żywieniowych. Wybór dobrych win i lokalne piwa do nabycia na miejscu.
Piękne lasy wolne od masowej turystyki i przemysłu, wiele tras spacerowych. Gospodarstwo obejmuje 350h pastwisk na których zajmujemy się hodowlą bydła i koni.

Dzieci ucieszy obszerny plac zabaw i aktywności ruchowo-sportowej oraz możliwość obserwowania zwierząt: krów, koni, kur na terenie gospodarstwa wokół stajni (ok 200m od pensjonatu).
Prowadzimy także hotel dla koni i własną stajnię z instruktorami jazdy konnej dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie umiejętności.

uDOGoodnienia

Plaża prywatna z wieloma dojściami do wody, pomosty, zejście piaszczyste, położona na terenie posesji, 50m od pensjonatu. Pomosty do leżakowania, pływania i wędkowania. Sprzęt wodny, rowery - bez ograniczeń i w cenie pobytu. Własna, długa linia brzegowa, umożliwia korzystanie z dostępu do wody przez psy, w sposób niekolidujący z innymi gośćmi. Wielokilometrowe tereny leśne i łąki na spacery. Z uwagi na obecność dzieci i innych zwierząt zachęcamy do prowadzenia psów na smyczy na terenie obiektu hotelowego, stajni i podczas spacerów w lesie. Obok jadalni znajduje się część pod namiotem, gdzie umożliwiamy gościom spożywanie posiłków w towarzystwie psów.
Ponadto na terenie znajduje się duża chata grillowa z miejscem na ognisko, a przy Pensjonacie, wygodny taras z widokiem na park i jezioro. Dodatkowo na terenie obiektu mały taras i wiata widokowa oraz drewniane wiaty bezpośrednio nad jeziorem.

  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Weterynarz w okolicy
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Nowoczesna stajnia z pełnym zapleczem jeździeckim - maneże treningowe, kryta hala, świetne trasy terenowe. Wykwalifikowani instruktorzy; jazdy dla osób na różnym poziomie jeździeckim. W cenie pobytu: nielimitowany dostęp do prywatnej, niestrzeżonej plaży nad jeziorem Brody z pomostami do wędkowania i pływania (wyodrębniona, ogrodzona pomostem część płytsza dla dzieci), sprzęt wodny (kajaki, łodzie, SUP-y, rowery wodne), rowery, salka ze sprzętem do ćwiczeń, obszerny plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w piłkę, siatkówkę, ping-ponga etc. - bez opłat i ograniczeń. Dodatkowo płatna sauna i masaże (po umówieniu). Na chłodniejsze dni dobrze zaopatrzona biblioteka z kominkiem, sala bilardowa i kącik zabaw dla dzieci z grami i filmami.
Jesienią Strzeszyn to wspaniałe tereny na grzybobrania, a cały rok na długie wycieczki rowerowe i spacery po prawie bezludnych lasach i pastwiskach. W okolicy dla miłośników historii są liczne zabytki z historii Pomorza Zachodniego, w tym była wojskowa baza w Bornym Sulinowie gdzie co roku w sierpniu odbywa się jeden z największych w Europie zjazdów historycznych pojazdów militarnych i rekonstrukcji wojskowych.

Uwaga: w pokojach, z szacunku dla ciszy naszych gości, nie ma telewizji i radia.
Bezpłatne wi-fi.

Dostępne pokoje

Dokładny opis pokoi na https://starymlynstrzeszyn.pl
Dostępne są 22 różnej wielkości pokoje od jedynek do pokoi rodzinnych (możliwe są dostawki lub łóżeczka dla małych dzieci). Pokoje w wysokim standardzie hotelowym z widokiem na jezioro i/lub park. W pokojach są małe lodówki i sejfy. Do dyspozycji gości miejsca relaksu z wygodnymi kanapami i kominkami, a na zewnątrz taras widokowy.
W pokojach, zamiast szumu telewizora, zapewniamy szum liści za oknem :)

Wyżywienie

W cenie pobytu uwzględnione jest całodzienne wyżywienie, składające się z trzech posiłków w formie bufetu/szwedzkiego stołu. Ponadto w lobby stale dostępne są napoje, kawa, herbata, a wieczorem drobne przekąski lub desery. Kuchnia w znacznej mierze oparta na naszych własnych ekologicznych produktach. Na życzenie, przygotowujemy dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe (z ograniczoną zawartością glutenu) oraz bez laktozy (z ograniczoną zawartością laktozy).

Cennik

Orientacyjne ceny za dobę w ofercie soft all inclusive:
Pokój jednoosobowy - od 320 PLN
Pokój dwuosobowy - od 460 PLN
Pokój rodzinny - od 760 PLN

Szczegółowy i aktualny cennik na https://starymlynstrzeszyn.pl/pl/cennik

40 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Strzeszyn 7
78-445 Łubowo
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Sprawdź promocję w Apartamentach z ogrodzonymi ogródkami na Mazurach

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog