noclegi / pensjonaty / województwo zachodniopomorskie

Stary Młyn Strzeszyn (Soft All Inclusive)

pensjonaty

Co to za miejsce?

Luksusowa agroturystyka All Inclusive ( z wyłączeniem alkoholu) przyjazna psom. Duże własne tereny położone w naturalnym krajobrazie Drawskiego Parku Krajobrazowego i obszarze Natura 2000 na przesmyku między jeziorami Brody i Strzeszyn, w strefie ciszy. Ekologiczne gospodarstwo rolne i naturalna domowa kuchnia oparta w znacznej mierze na własnych ekologicznych produktach - własny nabiał, sery zagrodowe, wołowina. Kuchnia elastycznie dostosowująca się do szczególnych wymagań żywieniowych. Wybór dobrych win i lokalne piwa do nabycia na miejscu.
Piękne lasy wolne od masowej turystyki i przemysłu, wiele tras spacerowych. Gospodarstwo obejmuje 350h pastwisk na których zajmujemy się hodowlą bydła i koni.

uDOGoodnienia

Plaża prywatna z wieloma dojściami do wody, pomosty, zejście piaszczyste, położona na terenie posesji, 50m od pensjonatu. Pomosty do leżakowania, pływania i wędkowania. Sprzęt wodny, rowery - bez ograniczeń i w cenie pobytu. Własna, długa linia brzegowa, umożliwia korzystanie z dostępu do wody przez psy, w sposób niekolidujący z innymi gośćmi. Wielokilometrowe tereny leśne i łąki na spacery. Z uwagi na obecność dzieci i innych zwierząt zachęcamy do prowadzenia psów na smyczy na terenie obiektu hotelowego, stajni i podczas spacerów w lesie. Obok sali stołówkowej znajduje się część pod namiotem, gdzie umożliwiamy gościom spożywanie posiłków w towarzystwie psów.
Ponadto na terenie znajduje się duża chata grillowa z miejscem na ognisko, a przy Pensjonacie, wygodny taras z widokiem na park i jezioro. Dodatkowo na terenie obiektu mały taras i wiata widokowa nad jeziorem i drewniane wiaty nad jeziorem.
Obszerny plac zabaw i aktywności ruchowo-sportowej. Stajnia z instruktorami jazdy konnej dla osòb w każdym wieku i na różnym poziomie umiejetności. Dla dzieci atrakcją jest obserwowanie zwierząt: krów, koni, kur na terenie gospodarstwa wokół stajni (ok 200m od pensjonatu). Jesienią wspanialę tereny na grzybobrania, a cały rok na długie wycieczki rowerowe i spacery po prawie bezludnych lasach i pastwiskach. W okolicy dla milośników historii są liczne zabytki z historii Pomorza Zachodniego, w tym była wojskowa baza w Bornym Sulinowie gdzie co roku w sierpniu odbywa się jeden z największych w Europie zjazdów historycznych pojazdów militarnych i rekonstrukcji wojskowych.

  • Psia plaża / inne miejsce do pływania
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Nowoczesna stajnia z pełnym zapleczem jeździeckim - maneże treningowe, kryta hala, świetne trasy terenowe. Wykwalifikowani instruktorzy; jazdy dla osób na różnym poziomie jeździeckim. W ofercie prywatna, niestrzeżona plaża nad jeziorem Brody z pomostami do wędkowania i pływania. Wyodrębniona, ogrodzona pomostem część płytsza dla dzieci. Sprzęt wodny (kajaki, łodzie, SUP-y, rowery wodne), rowery, salka ze sprzętem do ćwiczeń, obszerny plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w piłkę, siatkówkę, ping-ponga etc. - bez opłat i ograniczeń. Dodatkowo płatna sauna i masaże (po umówieniu). Na chłodniejsze dni dobrze zaopatrzona biblioteka z kominkiem, sala bilardowa i kącik zabaw dla dzieci z grami i filmami.

Uwaga: w pokojach, z szacunku dla ciszy naszych gości, nie ma telewizji i radia.
Bezpłatne wi-fi.

Dostępne pokoje

Dokładny opis pokoi na https://starymlynstrzeszyn.pl
Dostępne są 22 różnej wielkości pokoje od jedynek do pokoi rodzinnych (możliwe są dostawki lub łóżeczka dla małych dzieci). Pokoje w wysokim standardzie hotelowym z widokiem na jezioro i/lub park. W pokojach są małe lodówki i sejfy. Do dyspozycji gości miejsca relaksu z wygodnymi kanapami i kominkami, a na zewnątrz taras widokowy.

Wyżywienie

Wyżywienie całodzienne składające się z trzech posiłków w formie bufetu/szwedzkiego stołu, jest składową częścia oferty. Ponadto stale dostępne są napoje, kawa, wieczorem drobne przekąski lub desery. Kuchnia w znaczne mierze oparta na naszych własnych ekologicznych produktach, elastyczna dla różnych potrzeb żywieniowych indywidualnych gości.

Cennik

Cena za dobę stanowi tzw.soft all inclusive. Szczegółowy cennik na https://starymlynstrzeszyn.pl/pl/cennik

40 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Strzeszyn 7
78-445 Łubowo
Polska